PO - PÁ v 17:50 na Primě

Hana Šubová

Paní Hana pracovala jako zootechnička a prodavačka. Nyní je kvůli zdravotním problémům v invalidním důchodu.

V minulosti si také přivydělávala jako chůva a hlídala hlavně vietnamské děti. Sama má dvě dospělé dcery a syna. Nyní žije s jednou dcerou v bytě 2+kk v Praze. Do pořadu se přihlásila sama, protože chce ukázat, že i nemocný člověk něco takového zvládne, a těší se na to, že pozná nové lidi. Pokud by vyhrála, tak by si splnila sen a koupila si karavan.

Charakter:
Říká o sobě, že je upovídaná extrovertka.

Zájmy:
Čtení, esoterika. Má ráda děti a zvířata, doma jí dělá společnost fenka bišonka.

Vztah k vaření:
Velmi kladný, vaří ráda, když dělala chůvu, t ak vařila každý den. Ráda připravuje českou kuchyni.

Chutě:
Má ráda českou klasiku, hlavně svíčkovou.

Nesnáší:
Houby a mořské plody. U stolu jí vadí šťourání v nose, krkání a mlaskání.

Motto:
Užívat si, dokud to jde…

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti a ochutnání nových jídel. Nejvíc se těší, že pozná nové lidi a doufá, že ze soupeřů se v budoucnu ještě stanou její přátelé.

Historka z vaření:
Jako mladá kuchařka dostala od své matky kachnu a nevykuchala ji. Prý při pečení hrozně páchla a musela ji vyhodit.

Vaše názory

Anonym
Prima jede.... 0 19.10.2016 16:08

Prima jede....

anoanonymano
Po shlédnutí videí 0 19.10.2016 14:13

Po shlédnutí videí žasnu....baba v jejím věku nerozezná prezervativ od žvýkačky? A dospělému chlapovi chtěla donést jako dárek žvýkačky? Magor....ta to má tedy v té palici vyrabované

Anonym
Nemoc není omluva pro faleš, 1 19.10.2016 02:04

Nemoc není omluva pro faleš, podrazáctví a nečestnost paní Hano, styďte se. Vaše dcera by měla chodit kanálama za to jak se předvedla ten poslední den místo vás. Něco tak odporného jako je ona se hned tak nevidí a to nemluvím o té příšerné tloušťce, ale o jejím chování. Vy jste tedy rodinka k pohledání, fuj.

srandistka
Ano,souhlasím.Schovává se za 19.10.2016 20:01

Ano,souhlasím.Schovává se za svou nemoc,a přitom je to pěkná mrcha.Chudák paní Eva,doplatí na svou dobrotu,jestli si tuhle odpornou rodinku nechá vlézt do bytu a do soukromí...zapláče.Je mi na zvracení jak z matky,tak z dcery.V jejím věku vážit 200 kg,a ta povaha...celá matička.

Štefan Novák
Máte řeči o placení léčby 2 18.10.2016 20:37

Máte řeči o placení léčby téhle paní, která stojí pár desítek tisíc korun, přitom podporujete svinskýho Babiše, kterej krade miliardy, všechny státní zakázky zadává svým firmám, ulevuje si na daních, likviduje menší firmy a živnostníky to vám nevadí. Zkuste si zjistit, kde začínal jeho bussines, zloděje. Ta paní je nemocná a její dcera očividně taky, to už bylo vidět z toho jak se pořád hrozně potila. Buďte rádi, že jste zdraví. Zameřte se na to co tu opravdu škodí a kam jdou vaše peníze

Anonym
Co sem pleteš Babiše, to s 19.10.2016 02:06

Co sem pleteš Babiše, to s tématem nesouvisí.

Anonym
Ty de.bile, co sem pleteš 19.10.2016 06:47

Ty de.bile, co sem pleteš Babiše, prdu rozumíš, co např. Kalousek, Topolánek, Klaus, nebožtík Gros, např. Hašek, který vystudoval práva na Slovensku u kamaráda a spousta a spousta jiných co rozkradli republiky.Jak se máme za Babiše, neměli jsme se celou dobu po revoluci.Tady se řeší ty 2 kreatury, pocení nemá též s Prostřenem nic společného.Ať potvo.ra zhubne, nebude se potit a ta kreatura neleze do žádného pořadu.Zdraví si neváží a hloupě blbne.Potom co nás to stojí všechny peněz.

Anonym
Tyto dvě ženy jsou paraziti 0 18.10.2016 06:21

Tyto dvě ženy jsou paraziti naší společnosti.Dělat nebudou, ale budou parazitovat.Potvrzuje se staré přísloví aká matka,taká Katka.

Anonym
Chápu, že mají pořady scénář, 0 18.10.2016 02:58

Chápu, že mají pořady scénář, ale ty "nemakačenka" a rádoby "invalidní důchodce" byste TV Prima mohli na nějaký delší čas vynechat.

Anonym
Píšete o tom jak je paní 0 18.10.2016 02:46

Píšete o tom jak je paní odporná, věřím, že paní ty diskuze sleduje, právě proto, že je sebestředná. Nechci paní urazit, ale já takové zlé lidi nesnáším a to, že si doslova vyžadonila tu výhru 10 tis. Kč mě už nadzvedlo ze židle. Za 1. TV Prima neměla připustit, aby v pátek bodovala za ní její dcera, mělo to být jako v případě týdnu jak odečetli body za Lukáše, protože v pátek nebodoval, a za 2. bych v pravidlech poslední večeře zakotvila, že pro sebe hlasovat nesmí.

reklama