PO - PÁ v 17:50 na Primě

Hana Theuerová

Hana je konzultantka pro firemní zákazníky v jedné mezinárodní společnosti, společně s manželem vychovává osmiletého syna a pětiletou dcerku, která je zatím ještě ve školce. Hana je přímá a nebojácná žena, která – jak sama o sobě ale také ví – je dost cholerická.

Nyní můžete mít Prostřeno! i doma. Stačí navštívit nový e-shop  vašeho oblíbeného kulinárního pořadu na www.prostrenoeshop.cz

 

Relaxuje prý nejraději u žehlení, protože u toho sleduje filmy. Hana má náročnou práci, její manžel má dokonce dvě zaměstnání, a tak se snaží užít si rodinného života a klidu zejména o víkendu, kdy jezdí na výlety nebo třeba jdou s dětmi plavat. Do pořadu Prostřeno! se Hana přihlásila sama, aby poznala zákulisí pořadu a uviděla, jak vypadá v televizi.

Již tuto středu 12.11. vychází 1. číslo kulinárního časopisu Prima FRESH s více než 70 recepty! Více info zde.

 

Charakter:

Sama sebe popisuje jako veselou, milou a přátelskou ženu. Občas bývá cholerická, ale jako správný cholerik se rychle naštve a zase rychle vychladne.

Zájmy:

Mezi Hančinykoníčkypatřívaření, žehlení, cvičení, sledování filmů nebo si i ráda zajde s kamarádkou na diskotéku.

Vztah k vaření:

Vztah k vaření má kladný. Když po střední škole začala bydlet sama, uměla uvařit jen řízek a špagety s kečupem. Je kuchař samouk. Nesnáší používání dochucovadel a jejich názvy jsou pro ni něco jako sprostá slova. Preferuje domácí kuchyni a polotovary se v její kuchyni téměř nenajdou.

Chutě:

Jí skoro vše, není vybíravá.Nejvíce si pochutná na roštěné, bramboračce s houbami a těstovinách na různé způsoby.

Nesnáší:

Nemá ráda houskové knedlíky, dochucovadla a hutné omáčky. U stolu jí vadí různé zvukové projevy, jako je říhání a mlaskání.

Motto:

Radějishořet než vyhasnout.

Očekávání:

Ráda by poznala nové lidi, těší se, že ochutná nové chutě, a doufá, že se pobaví.

reklama