PO - PÁ v 17:50 na Primě

Hana Wagnerová

Jediná žena jihomoravského týdne,Hanka, studuje na vysoké škole magisterský obor podnikové finance a obchod. Přivydělává si jako lektorka počítačů, doučuje středoškolské a vysokoškolské studenty nebo brigádničí na poště. Je svobodná, ale zadaná.

Pochází z Brna, často se s rodiči stěhovala, teď se do Brna vrátila a plánuje tu zůstat.Do pořadu se přihlásila sama, protože chce propagovat bezlepkovou dietu, kterou musí dodržovat již sedm let.Pokud by vyhrála, pozvala by rodinu na večeři, koupila by si nové tapety do koupelny a jela by s přítelem někam na víkend.

Charakter:

Přátelská, optimistická, aktivní, nesnáší konflikty a nepořádek, trochu naivní.

Zájmy:

Sport– aerobik, turistika, jízda na kolečkových bruslích, cyklistika, lyžování. Hodně času věnuje škole a práci. Ráda se schází spřáteli a rodinou.

Vztah k vaření:

V kuchyni se pohybuje od dětství – vařila s maminkou, tatínkem i babičkou. S nástupem bezlepkové diety je většinou odkázaná na domácí stravu. Nejraději připravuje rychlá a zdravá jídla, u kterých nemusí strávit půl dne v kuchyni.

Chutě:

Miluje polévky, zeleninu a maso. Preferuje více rýže, méně brambor, nemusí knedlíky. Má ráda zeleninu a maso, sladké palačinky a vafle.

Nesnáší:

Koprovou omáčku s knedlíkem, vejcem a španělského ptáčka.U stolu jí vadí špinavé nádobí, mlaskání a ticho.

Motto:

Kdyby můj život byl zahrada, moji přátelé by byli květinami v ní.

Očekávání:

Těší se na seznámení s novými lidmi, pohodovou atmosféru, nové zážitky, na vaření ve stresu, ale hlavně na osvětu bezlepkové diety.

 

 

Vaše názory

Filip Kostiha
"Divat se na slecnu ktera je 0 11.09.2014 12:59

"Divat se na slecnu ktera je polonaha nebylo prijemne" :-D :-D :-D NO TY JSI ALE KRAVAAA :-D jsi se zahabat prosimte moralistko, asi jsi ji zavidela jeji postavu a vzhled co protoze tebe by se normalni kluk nedotknul, fuj :-D

eliska666999
Absolutne nechapu, proc se 0 11.09.2014 12:33

Absolutne nechapu, proc se takovy clovek hlasi do poradu o vareni, kdyz neumi varit. To jeji menu by uvarila muj 12ti lety syn, a to mnohem lepe nez ona. A tez nechapu ze se s touto nemoci prihlasila do souteze, a navic ocekavala ze se ji osttni podridi jako kralovne. Nikdo ji neodsuzuje za to, ze je nemocna, ale ze se hlasi do poradu o vareni, a omezuje ostatni soutezici.

DominikaN
Strašná pipina tahle slečna. 0 13.04.2014 18:08

Nejvíce mne dostávala ta její jistota, s jakou předpokládala, že všichni budou vařit podle ní.Vařil někdo pro alergiky nebo vegetariány jinak? Znám několik celiaků,ale žádný by neodmítl maso kvůli vaření ve společném hrnci nebo stejnému talíři. Normálně lepkové věci z jídla vybírají. Když už celiak sní trochu lepku, tak mu je zle, nebo se při větším množství po*. Myslím, že nebýt jí, soutěž může dopadnout jinak. Kluci by nebyli v takovém časovém pressu.

v e r
Hani, drž se! 2 04.04.2014 02:53

Jediní ubožáci jste tu VY, kteří KRITIZUJETE, jak měla slečna zůstat doma a podobně. Copak to, že je nemocná znamená, že nesmí mezi lidi? To je jako byste plivali na člověka, co má rakovinu. Má stejné právo se přihlásit jako ostatní. Že vy žerete kde co, a ona může jen něco, není její chyba. Prostě se tak narodila a je taková, kdo se s tím neumí smířit je chudák. ČEMU ČLOVĚK NEROZUMÍ, TOHO SE BOJÍ, KRITIZUJE A ODSUZUJE.

Nina Filipová Nogolová
Nikdo neříká ať nechodí mezi 10.04.2014 07:25

Nikdo neříká ať nechodí mezi lidi. Ale v Prostřenu neměla co dělat. Jak hodnotit jídlo, které nejí a ta její hysterie, když se to její jenom ostatního jídla jen dotklo- to už byla taktika, jak snížit body. Je sobecká a zahleděná do sebe. Myslela, že ji budou litovat a výhra jí spadne do klína. A teď tu svoji ubohost ukázala ještě celé ČR. Jak už jsem psala, stydím se za její chování a to ji neznám! Můžete si s tou Vaší Haničkou podat ruce, když to nevidíte!

Nina Filipová Nogolová
A ještě jedna věc - když se 10.04.2014 07:29

A ještě jedna věc - když se jí tak zastáváte, proč se ke svému komentáři nepodepíšete? To se za svůj názor tak stydíte?

Anonym83
Nepochopila jsem, proc chce 1 30.03.2014 13:37

Nepochopila jsem, proc chce delat osvetu bezlepkove diete - a navic v Prostrenu.
Kdo musi drzet bezlepkovou dietu, tak predpokladam, ze vi, co muze a co nemuze jist. Navic jeji jidlo ani nejak lakave nevypadalo.
A kdo bezlekovou dietu drzet nemusi a ani nikoho takoveho nema ve svem okoli, tak je mu to sumak.

Amaroun
Já též nechápu. Ještě mně 31.03.2014 13:33

Já též nechápu. Ještě mně vadily ty připitomnělé řeči, aby nezapomněli na to, že ONA má bezlepkovou dietu, jako by byla nějaká královna.Proč mám doma vařit bezlepku, když nemusím držet žádnou dietu.Je to bohužel hu.a.

maus.maus
Hruzinec 2 29.03.2014 23:38

S takovou priblblou slepici bych se nechtela nikdy setkat. Jedna velka hruza. Proc se maji ostatni úcastnici prizpusobovat ???? Proc vubec do takove souteze leze ???? Ale to je vec televize. Jeji komentar k tanecnici byl taky na jednicku - je moc odhalena mezi tolika muzi. Asi si mela vzit teplaky a rolak. Proste u me ma to devce IQ tajiciho snehulaka a to ho nechci urazet.

Kritička
maus.maus 30.03.2014 11:25

Hana řekla něco v tom smyslu, že se stydí dívat se na nahé ženské tělo v přítomnosti tolika mužů. Ale v podstatě je to to samé
:-))

reklama