PO - PÁ v 17:50 na Primě

Heidi Janků

Zpěvačka, moderátorka a muzikálová herečka se narodila v roce 1962 ve znamení Střelce ve Vítkovicích. Pochází z hudebnické rodiny – otec hrál na dechové nástroje, matka na violoncello. Kromě zpívání ovládá Heidi hru na klavír.

Když začínala dráhu sólové zpěvačky, potkala tehdejšího manžela Věry Špinarové, skoro o třicet let staršího známého muzikanta Iva Pavlíka. Bylo to osudové setkání. „Když jsem ji viděl poprvé zpívat, nic kromě vizáže na ní nebylo. Pak jsem se rozešel s Věrou a začal jsem si hledat náhradu, která by mě uživila ve stáří. Měl jsem to promyšlený, říkal jsem si, že to musí být mladá, tvárná holka,“ vtipkuje manžel, který image Heidi vymyslel a napsal jí spoustu písniček. „V letech 1982 až 1990 jsme měli vlastní kapelu Supernova. Pracujeme a žijeme spolu dodnes,“ říká zpěvačka o svém manželství. Vlastní krásný a útulný dům se zahradou, kde Heidi, jež na podzim oslaví padesátku a nikdo by jí to nehádal, pohostí své soupeře.

Charakter:

Věčná optimistka.

Koníčky:

Práce a občas prý i její manžel.

Vztah k vaření:

Víceméně kladný, ale musí mít na vaření čas. Přiznává, že má velmi omezený repertoár jídel – originální by byl tak od pondělí do pátku, další týden by se už opakovala.

Chutě:

Miluje maso ve všech podobách.

Nesnáší:

Švestkovou omáčku a rozinky.

Motto:

Nikdy neříkej nikdy.

Očekávání:

Že se dobře nají a jejím hostům snad nebude špatně.

V úterý 17.7. v 18:00 uvaří Kateřina Vrbová.

 

 

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Heidi Janků

 

VIDEO: Bubliny

 

VIDEO: Polévka

 

Vaše názory

Lukila
Haidi mi byla sympatická 0 24.07.2012 09:34

Haidi mi byla sympatická vždycky, je docela v pohodě a tiše jí závidím její postavu - resp. po odvysílání jejího vaření již naprosto chápu, čím to je, že tak skvěle vypadá :-) Já bych u ní umřela hlady :-))))

....
Mě sympatická nebyla. Byla mi 1 23.07.2012 11:24

Mě sympatická nebyla. Byla mi protivná nemůžu si pomoct

monicceli
souhlas, vypadá skvělě, 26.07.2012 10:07

souhlas, vypadá skvělě, všechna čest, ale chování?, nevadí mi, že se směje, ale ty rejpavé komentáře, sama se taky moc nepředvedla,a porce byla pro vrabečka

Císařovna12
... 0 21.07.2012 11:13

S Richardem mi byla nejvíc sympatická. A že se moc směje? No a? Aspoň je sranda. :D

anonymous
Co tady řešíte? Že Heidi je 1 20.07.2012 19:41

Co tady řešíte? Že Heidi je hvězda? Tak ať je. A že Kořínková je blbá? Všichni víme, jak Lenka "žije" a jak se chová. Buď ji tak budeme brát nebo ne. To samé s Hajdy.

herák
Neberu všechno co se mě předloží 21.07.2012 13:03

Řeší se tady nešťasný výběr hosta a tím pádem pokleslost celého dílu pořadu "Prostřeno".Pokud by se pořad měl dál ubíral tímhle směrem, nebyl by už pak o vaření, ale mohl by se přesunout do bezdomoveckých slamů a jmenovat se třeba "S kytičkama a zvířátkama".Takže tady nikoho neokřikuj, každý si tady může napsat svůj názor.

anonym
Heidi 1 20.07.2012 15:14

Heidi jsem nikdy moc nemusela, ale díky tomuto pořadu jsem zjistila, jaká je to úžasná a pohodová ženská. Paní Kořínková narozdíl od ní je naprosto příšerná a projevem blbka s hrozným chováním. Občas mi připadala, že vyměnila chlast za rostlinky (zelené sušené) a nebo za šťávičku z makovic...

Anonymous
mluvíte mi s duše. A čím víc 21.07.2012 06:22

mluvíte mi s duše. A čím víc pořadů s Heidi vidím,tím víc je mi sympatická a víc se na ní těším. Holas Kořínková je ... I člověk žijící alternativně má nějaký styl vystupování a myšlenek,Holas Kořínková je prostě jen vypitá a líná

Anonymous
Heidi zrovna tak jako Lenka 0 20.07.2012 14:52

Heidi zrovna tak jako Lenka jsou starší paní, které o vaření neví ani zbla! Uvaří ne zrovna chutné pokrmy a nablblé diskutérky se v orgasmu svíjejí před obrazovkou, jaká že to byla paráda. Mrzí mne, že tato diskuse je už pouze pro analfabety a neurotiky. To je jistě zásluhou velmi dobrého moderátora, který přesně ví co vymazat a co ponechat. Bulvár, non plus ultra, ale kdyby jenom bulvár, ale hnusné dno naší společnosti se sešlo v této diskusi.

anonym
Musím říct, 3 20.07.2012 14:07

že ste mě fakt pobavila. Váš nadhled,bezprostřední chování a nakažlivý smích. Ste prostě fajn ženská.

reklama