PO - PÁ v 17:50 na Primě

Helena Malinová

Prostřeno III - 22.4. 2011 Helena Malinová Foto: Prostřeno III - 22.4. 2011 Helena MalinováFoto: Prima

Helena je studentka ostravské VŠB. Miluje sport, filmy a knížky. Ráda si hraje na zahradě se svými psy. Má dva brášky, kteří ji přihlásili do soutěže, a rodiče, kteří jí fandí. Přivydělává si jako hosteska při ochutnávkách a prezentacích.

Rodina žije v prostorném dvoupatrovém domě ve Starém Městě blízko Uherského Hradiště, kde sídlí i Helenina detašovaná škola (obor ekonomika cestovního ruchu). Výhru by investovala do prázdnin s přítelem a určitě by si pořídila profesionální kuchyňský nůž.

Charakter:

Je komunikativní, empatická, milá, přátelská, zodpovědná, spolehlivá, někdy výbušná.

Zájmy:

Baví ji sport – jízda na kole, plavání, lyžování, běžkování, turistika, aerobik, zumba. Ale také vaření, filmy, knížky a psi.

Vztah k vaření:

Vřelý, zatím to není povinnost. Vaří několikrát týdně pro rodinu, občas pro přítele, v létě pořádá grilovací party na zahradě.

Chutě:

Má ráda speciality – sushi, francouzské sýry, tatarský biftek. Také středomořskou kuchyni, těstoviny, rýži, ryby, kvalitní hovězí a krůtí maso, saláty i sladkosti.

Nesnáší:

Játrovou omáčku, smetanovou omáčku s fazolkami a bílek. Nemusí tučné vepřové, avokádo, zabijačku, kachnu a tučné obecně.

Motto:

Jíst do polosyta a pít do polopita!

Očekávání:

Nové gurmánské zážitky a seznámení se zajímavými lidmi.

Vaše názory

Stella
Heleno 1 20.04.2011 21:13

Vaše menu vypadá velmi lákavě, ale po dnešním večeru si ani netroufám odhadnout, jaké chyby Vám v něm ten "gurmet" Jirka najde, jen aby Vám mohl dát málo bodů, jelikož on se na tu výhru velice těší. Doufám, že to nedopadne 5 x 5 = 25. :)

anonym
Heleno? 20.04.2011 23:17

Máš pět soutěžících. Hádej kolik bude hodnotit jednoho soutěžícího.

Mlčenlivá
Heleno, 2 20.04.2011 18:17

jsou lidé tiší a uzavření, a jsou extroverti, kteří se rázem stávají středem pozornosti v každé společnosti a všechny baví (což má v plánu Michal, který se zatím jako "bavič" ale moc nepředvedl). Lidi jsou zkrátka různí, a být tichý není žádná vada či něco, nač je třeba si stále stěžovat.

anonym
Heleno 20.04.2011 20:14

Lituji,že jste musela absolvovat dnešní večeři.Zasáhla jste,namísto Romana,který se měl zachovat jako chlap a utnout tu rozdmíšku.

kyky
částečně máte pravdu, být 20.04.2011 23:18

částečně máte pravdu, být tichý a uzavřený není charakterová vada. Jen ta doba, kdy člověk mlčí, by neměla sloužit k vymýšlení ubohých, sprostých a trapných zákeřností. A nic jiného ten "tichý" soutěžící nedělá.

Koldan
Tak nejsympatičtější člověk 2 20.04.2011 11:24

Tak nejsympatičtější člověk tam je jednoznačně Michal. Nejméně sympatický je samozřejmě Jirka. Takový sebestřetný a egoistický klučík. Helenka moc milá a příjemná holka a zbytek hodnotím velmi neutrálně, rozhodně nezaujali. S paní Markétou bych se osobně setkat nechtěl, je divná. Roman vypadá tak na 50. Tak hezky vařte a předved'te se, proto jste do toho za ty prachy šli, ne?

anonym
Menu je dobře sestavené, 20.04.2011 11:47

ale uvidíme.Cibulačka mě zajímá, je mnoho receptů a jsem zvědavá, jak bude upravený losos. Dost často se v kombinaci s těstovinami používají uzené plátky. Přeji hodně štěstí.

Janina J.
Jakej losos? Je tam napsáno 20.04.2011 15:06

Jakej losos? Je tam napsáno špagety s schery rajčátky

anonym
Losos 20.04.2011 17:41

že bude paní Helena dělat těstoviny s lososem bylo v celkové prezentaci (jak je vždycky v pravém rohu monitoru "Příští týden uvidíte") - tam je celkový přehled soutěžících se stručným popisem, stačí kliknout na obrázek.

Diváček
Kvítí mezi trním 0 20.04.2011 07:36

Tento týden to bude právě Helenka, která určitě předvede to nejlepší z aktuálního týdne. Její názory, připomínky a vystupování mají smysl aneb hlavu a patu, což se od většiny soutěžících nedá vůbec říci. Působí příjemně, sympaticky a celkově jako fajn člověk, těším se na pátek :-)

reklama