PO - PÁ v 17:50 na Primě

Hubert Horák

Prostřeno II - 2. cyklus Hubert Horák Foto: Prostřeno II - 2. cyklus Hubert HorákFoto: Prima

Nadějný student mezinárodních vztahů na Metropolitní univerzitě v Praze má vysoké ambice. Chtěl by pracovat v Bruselu, zajímá se o problematiku EU a dělá pro to vše. Dokonce si tam našel přítelkyni.

Hodně cestoval, aby se naučil jazyky a poznal cizí kultury a národní kuchyně. Půl roku pobýval v Austrálii, žil v Americe, v Kanadě studoval francouzštinu, v Londýně pracoval jako číšník. Stejně jako Pavla rád cvičí a posilovna patří mezi jeho koníčky. Do soutěže se přihlásil, aby potěšil babičku, věrnou divačku pořadu Prostřeno! Kdyby vyhrál, peníze investuje do bydlení.

Charakter:

Soutěživý není, nerad se hádá. Je přátelský a veselý, pracovitý, pilný, organizačně zdatný, rovný.

Zájmy:

Cestování, studium, fitness, vaření, historie, kultura.

Vztah k vaření:

Vaření miluje, kuchtil a pekl od útlého dětství s maminkou. Baví ho hra s chutěmi. Často hostí kamarády a zvládne nakrmit i deset lidí. Vaří levně, rychle a dobře, ale čas od času udělá i thajské jídlo nebo sushi. V restauracích si dá něco nového, neznámého.

Chutě:

Sushi a mořské plody by mohl jíst denně. Normálně ale dává přednost českým polévkám, bramborám, pečenému masu nebo lehkým těstovinám a salátům.

Nesnáší:

Zabijačkové hody a vnitřnosti – averze z dětství. Také se mu nelíbí, když lidé u jídla sledují televizi nebo krkají apod.

Motto:

Vařit se dá i s prázdnou lednicí. Stačí jen nápad.

Očekávání:

Příjemně prožitý týden. Možná i vznik nového přátelství či navázání zajímavých kontaktů.

Vaše názory

kkkiki
byl fajn, sice trochu nefér u 0 24.01.2012 13:23

byl fajn, sice trochu nefér u pátečního hodnocení, ale jinak se celý týden choval dobře a jeho hodnocení nikdy nebylo nízké.

JJ
navrch huj, vespod fuj 0 11.09.2011 19:36

Toto je typický příklad mnoha dnešních mladých lidí, kteří chtějí být úspěšní i za cenu, že někoho poškodí. Vím, že Alina vařila nejlépe, zasloužila si 10 bodů, ale já dám jen 8, protože chci vyhrát. Sorry, ale je to křiváctví. Jsem stará škola, svou čest bych neprodala ani za milion. Škoda, působil jako sympaťák, ale zdá se, že mu nejde na 100% věřit.

lupínek
Huberte, gratuluji! Alino, vám též! 0 10.09.2010 16:44

Milý Huberte, z některých komentářů si nelámejte hlavu ;) Nejvíc mě asi dostal ten, kde někdo říká, že jste horší než Štěpán Pospíšil z minulých týdnů. Horší než on není nikdo, vy jste "na férovku" řekl jak to je a já vás proto obdivuju. Kdyby kvůli vašemu ohodnocení Alina nevyhrála, možná bych byla trochu zklamaná, ale myslím si že takhle je vše v pořádku ;)
Ještě ke Štěpánovi...Kritizovat něco dokonalého, jen abyste mohl dát málo bodů je podle mě dost trapné!
Huberte, vážím si vás jako člověka, gratulují vám a přeji hezký život plný štěstí :)

BT
To vítězství obou bylo asi 2 05.09.2010 17:41

To vítězství obou bylo asi spravedlivé a oba dva to také tak cítili.

anonym
U Huberta něco chybí 08.09.2010 11:04

Proč není Hubert taky označen jako vítěz TV ?

OMG
JO? 09.09.2010 19:11

On je Hubert rovný? A ještě jak na konci řekl, že je to spravedlivý :OOO. Přitom taktizoval a dal míň bodů, to se mi moc rovný nezdá :///. Kdyby nebyl tak sympatickej, tak byste ho roznesli na kopytech, ale že je to hezkej teploušek, tak se mu ledacos odpustí :(, ale jo, vařil dobře. Na druhý místo :).

Dáša Vyhlídalová
Hubert 10.09.2010 19:18

Byl šikulka!!!Teploušek?Není Vám trapně?

Hana Zemanová
Prosba 28.01.2012 07:30

Dobrý den,

dovolte mi,abych se na Vás obrátila s velkou prosbou.Jsem matkou syna,který studuje gymnázium a v současné době se připravuje na zkoušku z angličtiny.Velmi rád by v budoucnu studoval něco jako Vy.A tak bych Vás chtěla požádat,zda by se mohl s Vámi kontaktovat.Bydlíme u Milevska.Neberte to jako moji velkou opovážlivost a předem moc děkuji.

s pozdravem Mgr.Hana Zemanová

jojo
neuvěřitelné 1 04.09.2010 10:26

Nemůžu věřit,že jste takoví závistivci.Ježiš tak Hubert taktizoval no a co? Je to hra.Vy všichni jistě hrajete hry pro účast a ne pro vítěztví,že? Chtěla bych Vás vidět.

olé
to jojo 04.09.2010 10:58

Naprostý souhlas. Téměř všichni, co by chtěli zvítězít by zrovna tak taktizovali; byli milí, příjemní a ještě by to v rámci taktiky to ani čestně nepřiznali. A třeba soupeře kritizovali pro úplné maličkosti, jen aby se sami vynikli, zvitelnili se a vyhráli. Co některý člověk neudělá pro slávu a peníze v rámci hry.-)

reklama