PO - PÁ v 17:35 na Primě

Igor Pilát

Vystudoval Pedagogickou fakultu v Ostravě. Profesi učitele se věnoval ale pouhý rok, pak pracoval ve výzkumném ústavu, u bezpečnostní služby a nyní je personalistou v jedné ostravské firmě.

Igor je rozvedený a má dvě dospělé dcery, které žijí v Americe. Vídá se s nimi, jak je to jen možné. Do pořadu se přihlásil, protože má rád soutěže a rád vaří. Hodně sportuje, přestože nevidí na jedno oko. Pokud vyhraje, peníze investuje do rekonstrukce domu v Hlučíně, kde bydlí.

Charakter: Považuje se za optimistického sangvinika. Je kritický.

Zájmy: Sport: fotbal, basket, jízda na kole a autem, cestování.

Vztah k vaření: Kladný, denně si sám vaří rychlá a jednoduchá jídla z bílého masa, ryb a zeleninové saláty, peče si vlastní chléb.

Chutě: Má rád zeleninu, ovoce, bílé maso, snaží se jíst zdravě. Nejraději má rybí polévku v jakékoliv podobě. Občas zhřeší a to čokoládou nebo dobrou klobáskou.

Nesnáší: Jí skoro vše, nesnáší připálené pokrmy a nikdy by nesnědl červa. U stolu mu vadí mlaskání.

Motto: Co tě nezabije, to tě posílí.

Očekávání: Těší se na dobrou zábavu a nové lidi.

Vaše názory

VLASTIK.MARTI...
AHOJ IGORE,MĚL SI TO 0 08.09.2016 07:44

AHOJ IGORE,MĚL SI TO OK.DOUFAM,ŽE SE POTKAME V HLUČINĚ.

PN
Máme ho plný zuby a on žije v 3 19.08.2016 14:08

Máme ho plný zuby a on žije v domnění, jaký jsme kamarádi. To poučování a chvastounské řeči jsou mu vlastní i v hospodě.

anonym
Igor-to je vocás,a ještě 19.08.2016 14:29

Igor-to je vocás,a ještě blbý!!!!

anonym
Igor je sice otravný s tou 19.08.2016 16:55

Igor je sice otravný s tou kritikou, ale kritizuje přímo u stolu a včera bodoval slušně. Mnohem horší slizoun je Petr. U stolu se usmívá a za bukem kritizuje. A těch 6 bodů za včerejší večeři byl podraz. Je nezaměstnaný, tak potřebuje penízky, ale stejně nevyhraje, jak si naivně myslí.

Anonym
16:55 blbí jsou oba Igor i 22.08.2016 18:23

16:55 blbí jsou oba Igor i křivák Petr. hnus.

Jankula
S podivem, jak pán umí 1 19.08.2016 12:29

S podivem, jak pán umí kritizovat a zdá se mu, že spousta jídel je jednoduchých na přípravu, ale že on (a kdo ví, zda on osobně) si den předem připravil jak těsto na chleba, tak naložil kuře do jogurtu, mu nikdo ze soutěžících nevytknul a to mě mrzí.

Anonym
No bože, připravil si předem 19.08.2016 12:46

No bože, připravil si předem těsto a úterní Ivánek, vlastně Petr, si koupil vařenou červenou řepu, což je neskutečný hnus, se divím, že to ostatní vůbec jedli. Línej ji uvařit. Vlastně b l b e j.

leniiis
Jak se těmto diskuzím vyhýbám 2 19.08.2016 11:16

Jak se těmto diskuzím vyhýbám a nikdy nechodím na nikoho házet špínu, tak tohle mi nedá a musím napsat, že většího morouse jsem neviděla. Nic mu nechutná, zábava s hasičem mu dobrá není, ale sám jako zábavu zvolil cvičení na stroji. Pořád hledá kominíčky, dělá chytrýho...ale přitom je na něm viditelný, že mu jde jen o to vyhrát, vyhrát, vyhrát..jo o to jde každýmu, ale někdo z too umí i tak vyjít s čistým svědomím a ctí, někdo holt ze sebe udělá pro prachy blbce..co naděláme.

Souhlas
výstižně napsáno. S omíláním 19.08.2016 12:51

výstižně napsáno. S omíláním kominíčků je trapný, divím se, že ho druzí v tom podporují - určitě jim tato duchaplnost vydrží do konce týdne.

Anonym
Včera bodoval dobře, na 19.08.2016 13:04

Včera bodoval dobře, na rozdíl od úterního mouly. A připálené tousty, případně koláč bych taky nejedla. Vždyť je to hnus. Že úterní mistr kuchař nic neumí není chyba tohoto pána :-D
A podívej se, hysterko, na včerejší díl, kde mu chutnalo téměř vše, nechal si přidat a bodoval 8. Úterní moula remcal u všeho, nebylo to podle jeho chuti a tu on má přece vybranou a dal 5 bodů. Tak se moc nečil a raději se na ten díl podívej.

reklama