PO - PÁ v 17:50 na Primě

Irena Klímová

Prostřeno III - 22.3. 2011 Irena Klímová Foto: Prostřeno III - 22.3. 2011 Irena KlímováFoto: Prima

Rozvedená Irena má již dospělé dcery; starší je vdaná, mladší, dvacetiletá, bydlí s maminkou. Pracovala jako zdravotní sestra u zubaře, nyní je vychovatelkou v diagnostickém ústavu. Dodělává si vzdělání na vysoké škole.

Žije v liberecké novostavbě, v bytě 3+kk, který se hostům moc líbil. Kdyby vyhrála 25 tisíc, podělila by rodinu. Do pořadu ji přihlásila přítelkyně, Irena bere účast jako výzvu.

Charakter:

Klidná, veselá, přátelská, přizpůsobivá, komunikativní.

Zájmy:

Rodina, práce a studium. Sport – lyžování, turistika. Kultura – divadlo, kino.

Vztah k vaření:

Je to hobby.

Chutě:

Nemá vyhraněné chutě, ráda ochutná vše, co je dobré.

Nesnáší:

Houby, mořské plody a ryby. Do pusy by nevzala ústřici.

Motto:

Naplno využít každou nečekanou příležitost!

Očekávání:

Nové zkušenosti, nové recepty, seznámení s novými lidmi.

Vaše názory

anonym
Paní Irena je hezká žena s 0 30.03.2011 16:03

Paní Irena je hezká žena s krásným bydlením a určitě umí výborně vařit. Nevím proč tu někdo píše, že by se sebou měla něco dělat. Myslím, že je každého věc jak vypadá a tohle může napsat jen někdo, kdo má asi sám se sebou trošku komplex a závidí, že Irena v 45 letech vypadá dobře, a že má styl. A jestli jste to ještě nepochopili tak všem lidem jde hlavně o výhru a dělají vše co je v jejich silách aby vyhráli. A jak říká Irena tak toho také hodně sestříhají a myslím, že je tam všechno nahrané takže co je vidět na kameře nemusí být vůbec skutečné.

veve
nelíbilo 0 29.03.2011 17:17

Nelíbilo se mi Ireno Vaše chování a celý týden jste na mě působila jako velmi zapšklý člověk, který má místo úsměvu stále podkovu. TAkoví lidé těžko chápou optimismus paní JAny. Měla jste krásný byt, krásně prostřeno, ale radost jsem z toho necítila a úsměv jsem na VAši tváři neviděla snad ani jednou. A VAše nízké hodnocení mne vždy pobavilo. Celkově jsem měla dojem, že váš život se točí hlavně kolem toho čančání bytu ( můj dům - můj hrad), ale že jinak v podstatě vidítě svět negativně, což se potvrdilo v závěru, kdy jste zaútočila na JAnu.Zkuste vidět svět i jinak!

anonym
Ireno, vařila jste celkem 3 28.03.2011 14:32

Ireno, vařila jste celkem dobře, ale Vaše chování má k upřímnosti hodně daleko. Jak jste se chovala u Jany - fuj.

anonym
presne tak vareni dobry... 28.03.2011 15:34

presne tak vareni dobry... ale jedinej falesnej clovek tento tyden ste byla vy!!!

anonym
14.32 28.03.2011 15:36

A jak se chovala celý týden Jana?? Asi jste se nedívala na ty její ksichty a chování na diblíka(přerostlého) předváděla se aby byla středem pozornosti.Nádhera.

mystapista
Také musím reagovat,když jsem 28.03.2011 17:49

Také musím reagovat,když jsem si vyslechla hodnocení směřující k Janě,která mi naopak připadala dobrosrdečná,trochu "ulítlá" v dobrém slova smyslu.Zato Vy,Ireno,s tím hodnocením,naprostá trapnost a taktizování,které podsouváte Janě.Dávala jste nejméně bodů.
Tento pořad již sleduji jen sporadicky a spíš na doporučení známých,kdy mě informují o tom,jak se tam který "ubožák",předvádí a prezentuje své "vybrané" charakterové vlastnosti.

Terrrka.m
měla by se zamyslet 29.03.2011 14:52

To co paní Irena předvedla co se týká chování se mi nelíbilo.Myslím,že kdyby bodování nebylo tajné tak jí roznesou.Bodů dává schválně málo,pochopitelně,má pak větší šanci na výhru.Naštěstí nevyhrála.Je neupřímná,když už někomu vytýkám jak se chová tak se mu dívám při tom do očí a né že je mám celou dobu zavřené,ale hlavně se má člověk nejdříve zamyslet nad svým chováním,které nebylo zcela v pořádku

V. H.
Reaguji na anonyma v tomto příspěvku 30.07.2011 16:44

Jana, jakožto člověk, kterého moc dobře znám, se po celou dobu natáčení pořadu chovala tak, jak se chová přirozeně - pozitivně, vesele, upřímně a s každým jednala na rovinu. Je prostě extrovertní, možná víc, než by se Vám líbilo, ale je to tak.
Věřím, že televizní obrazovka, střih a věci vytržené z kontextu dokáží určitým způsobem ovlivnit vnímání diváků...ale to přeci u všech, ne jen u Jany...

Lucie. K
Omlouvám se ,ale zachovala jste se vážně uboze 1 27.03.2011 19:13

Upřímně ,Váš útok na Janu byl opravdu ubohý. To, že jí vadí palivé, do toho vám nic nebylo. Nikomu!!!! Dobře, uznávám, ano vaše jídlo nebylo nejhorší.Bohužel Váš projev ANO. Jediný, kdo dával málo bodů jste byla Vy! A jak už jste řekla, že nemáte ráda falešné lidi,tak to sama se sebou asi moc dobře nevycházíte. Je mi 13 let, s mamkou sledujeme protřeno pravidelně, ale tohle mě nadzvedlo ze židle.Beru si z Vás poučení, že taková vypočítavá já nikdy nebudu. Zamyslete se nad sebou.

anis
do prostřeno má možnost se 28.03.2011 11:19

do prostřeno má možnost se přihlásit každý,kritizovat to jo,ale jít a otevřít své soukromý TO JE ODVAHA.HEZKÝ DEN.PANÍ IRENA MÁ MOJE SYMPATIE,JESTLI NĚCO ŘEKLA NEBO NA,JEJÍ TÝDEN PROSTŘENO SKONČIL,A ŽIVOT BĚŽÍ DÁL.JÍŽNÍ MORAVA

reklama