PO - PÁ v 17:50 na Primě

Irena Ráčková (repríza)

Irena Ráčková Foto: Irena RáčkováFoto: All

Irena ráda pracuje s lidmi, a proto si vybrala práci asistentky vozíčkářky, kterou doprovází při jejím studiu na gymnáziu.

Zároveň dálkově studuje obchodní školu a dodělává si maturitu a učí se německy. Miluje zvířata, žije v rodinném domě s manželem a dvěma dcerami.

Charakter:


Irena je pohodářka, skromná, ráda se učí nové věci a nezkazí žádnou zábavu. Miluje hudbu a její poslech upřednostňuje před sledováním televize. Má nadstandardní vztah k handicapovaným lidem.

Vztah k vaření:

 

Ráda vaří pro celou rodinu, jezdívala vařit i na školní tábory. Připravit jídlo pro větší počet lidí jí nedělá problémy, preferuje lehčí kuchyni, nemusí knedlíky a omáčky, má ráda kuřecí maso.

Chutě:


Nemusí ryby.

Vaše názory

joj
Vydra-Boušková 1 30.07.2010 13:41

Mám Janu Bouškovou s Václavem Vydrou moc ráda, ale jejich komentáře jsou děsný a pod jejich úroveň...

petřina
Komentáře jsou dobré 30.07.2010 14:06

Mně se jejich komentáře líbí. Většinou jsou legrační a doplňují danou atmosféru. Oni jenom čtou to, co dostanou napsané tak nevím, proč by to mělo být pod jejich úroveň. A myslím, že je oba vybrali dobře. Sedí jim to.

Julie
Paní Irena je určitě 30.07.2010 21:46

Paní Irena je určitě pohodářka, možná má i srdce na dlani, jak píšete, ale obávám se, že má na dlani i to, co by měla mít v hlavě.

Conchita
to Julie 30.07.2010 22:16

To je trefné! :-)))

Dashen
pohodová Hana 01.08.2010 01:48

Hanička se snažila, aby se hosté u ní cítili dobře. Dle svých možností sestavila menu, pokusila se rozproudit zábavu aktivním pohybem. Podařilo se jí to. Je zajímavé, že tanec se paní "rádoby spisovatelce" Haně nelíbil, ale hrát stolní fotbálek hodnotila kladně. Možná by přivítala jako společenskou zábavu Člověče nezlob se.

Dashen
Stydím se za Evu, Mirka i Jirku 2 28.07.2010 21:25

Je hanba, když aktéři pomlouvají bydlení hostitelky. Ráčkovi mají hezký domov, naklizeno a útulno. Výroky typu "starý barák", "všechno bych vyházela", "nic se tady nedělá, chce to renovaci" apod. by si HOSTÉ mohli ušetřit. Přišli ochutnávat jídlo a nikoliv hodnotit majetek hostitelky. Takové bydlení, jako mají Ráčkovi, nemá každý. Jestli se soutěž má týkat jen těch, s majetkem od 10 milionů více, pak to ale nás, obyčejné lidi, zajímat nebude. Aktéři by si měli uvědomit, že mezi majetkem a inteligencí není přímá úměrnost.

renesa
Styď se sama za sebe 28.07.2010 23:44

Ty jsi zase nějaká chytrá. Nikdo nikoho nepomlouval, ale každý vyjádřil svůj názor. To snad mají ve scénaři, aby se vyjádřili jak kdo bydlí. I úplný pitomec v televizi vidí, že jde o starý barák a ten dotyčný má snad říct "je novostavba". Každý má na bydlení jiný názor a má právo se k tomu vyjádřit. A renovaci třeba určitě potřebuje, ale divák v televizi není schopen to tak posoudit. Příště nepomlouvej soutěžící a hleď si svého.

diváci
renesa! 29.07.2010 10:28

Taky si myslím,že i názor se dá vyjádřit slušně.Výroky typu:já bych všechno vyházela:se mi zdají nevhodné!

Luk
Souhlasím. 29.07.2010 18:11

Jsou to drbny.

divačka z Brna
jídlo nijak vyjímečné, ale 30.07.2010 11:18

atmosféra, pohodová nálada to bylo úžasné. Myslím, že paní Irena bude velice pohodový človíček se srdcem na dlani.

reklama