PO - PÁ v 17:50 na Primě

Irina Hobzová

Prostřeno III - 7.4. 2011 Irina Hobzová Foto: Prostřeno III - 7.4. 2011 Irina HobzováFoto: Prima

Lektorka ruštiny na pedagogické fakultě je vdaná a má třináctiletého syna. S rodinou žijí v Brně-Bystrci. Irina je Ruska po mamince a ráda vaří ruskou kuchyni.

Je pohostinná a společenská. Volný čas tráví od jara do podzimu na chatě, s kamarádkami pravidelně pořádá babince.

Charakter:

Klidná, pohodová, společenská, přátelská, tolerantní, optimistická.

Zájmy:

Kino, divadlo, četba, houbaření, plavání v přírodě.

Vztah k vaření:

Nejraději vaří ruskou kuchyni, zkouší ale všelijaké recepty. Neumí kynuté buchty a knedlíky. Ráda hostí i navštěvuje přátele.

Chutě:

Má ráda jídla z grilu – šašlik, pstruha, žebírka. Miluje sladké – rakvičky se šlehačkou, tropické ovoce a vinnou révu, všechnu zeleninu.

Nesnáší:

Hořkou chuť, tedy ani pivo. Vnitřnosti, koprovou omáčku, ledvinky a pohanku.

Motto:

Co mě nezabije, to mě posílí.

Očekávání:

Noví sympatičtí přátelé, nové chutě a zážitky, chce vyhrát. Doufá, že v opačném případě si neutrhne ostudu.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEO:

Irina připravuje šašlik - přehrajte si video ZDE

 

Vaše názory

Lucci.k
gril.... 1 14.04.2011 14:57

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli náhodou nevíte kde se dá pořídit ten gril v kterém dělala paní Irina špízy? Děkuji za radu :)

Viky
gril 06.05.2011 02:18

Dobrý den, tomu "přístroji" se říká šašlyčnice... Pravděpodobně v Česku se to nedá sehnat, pač tady se šašlyky nedělají, bohužel...Jedině v Rusku a jiných postsovětských státech.

Konstánc
tiana 1 11.04.2011 09:43

Nic proti vám opravdu nemám , ale prosím, používejte české výrazy. Např. slovu marginální třeba někdo nerozumí. Stačí napsat okrajový a všichni budou vědět, co jste měla na mysli. A co se týká kritiky alishy, kritika "piknikování" byla opravdu okrajová. Hezký den.

Domnívám se, že zde řešíme nesmysly, co takhle nějaký dobrý recept?

Diana007
Konstanc, 11.04.2011 12:43

Vas posledni prispevek, mi s odpustenim, prijde zcela od veci. Proc nabadate tianu, jaka slova ma uzivat? Nechme kazdemu vlastni styl a vlastni uvazeni. Kdyz nekdo dokaze vstoupit do diskuze, napsat prispevek, jiste si dokaze vyhledat slovo, kteremu pripadne nerozumi....D.

tiana
No ano, máte pravdu, mně se 0 10.04.2011 18:08

No ano, máte pravdu, mně se taky strašně nelíbil Alishin přispěvek. Jenom jsem byla překvapená, že nikdo nekritizoval to hlavní (způsob, jak byla hloupě kritiziována paní Irina, chůze, mimika apod), ale všichni se soustředili na okrajový komentář k šašlikům, což mi v tu chvíli připadalo fakt marginální.

sisifol
Alisha 0 10.04.2011 15:43

Že paní Irina chodí pomalu? A co když má nějaké zdravotní problémy? Že není zrovna z nejštíhlejších? No a co má být? Každý je nějaký a navíc, není jí dvacet let, aby se kila shazovala sama. Navíc - viděla jsem už daleko pomalejší a silnější mladá děvčata. Paní Irina je příjemná. Jak sama napsala, nešla do sportovního pořadu.

vařečková
já jen čekám 1 10.04.2011 14:52

Kdy se soutěžící předvedou s nějakými žížalami či červy.Česká kuchyně s knedlíky,mletým masem ,štrůdly a knedlíčkovou polévkou nebere každého,zrovna tak ryby,mořské plody,zelenina,losos a další.Trefit se do chuti všem je problémem nejedné české domácnosti.

liška původní
Trefit se do chuti, je 10.04.2011 15:50

Trefit se do chuti, je problém nejedné domácnosti na celém světě)))).

tono
Paní Irina byla 0 10.04.2011 13:49

Paní Irina byla nejlepší.Určitě by mi její menu chutnalo.
Ostatní se snažili,ale vždy se něco nepovedlo.
Pan Mirek se nafoukl zbytečně,protože v televizi byla dobře vidět slabá vrstvička sekané a rozmazáváním br.kaše mohla vzniknout místa bez masa.Taky bych se ozval,kdybych dostal jen brambory.

anonym
tiana 0 10.04.2011 10:41

Co kouslo vás? Pokud jste nepochopila, tak to "piknikování" bylo kritizována pouze na okraj. Pořádně si přečtěte komentář alishy, a možná pochopíte, jak velmi je urážlivý. Nedivím se ostatním diskutérkám, že reagovaly a zkritizovaly potom už i to piknikování. Alisha si hraje na paní, která snědla všechnu moudrost světa. Ale nechápu, proč se musí takovým urážlivým způsobem obouvat do paní Ireny. Souhlasím se všemi kritickými příspěvky na adresu alishy. Někdy byly i vtipné. Každopádně ale trefné. Takže alishu nemusíte litovat, nestojí za to.

reklama