PO - PÁ v 17:50 na Primě

Iva Halaštová

Iva z Valašských Klobouk původně pracovala jako servírka, nyní je na mateřské. S manželem, jenž je provozním v restauraci, mají dvě dcery: sedmiletou Vanessu a rok a půl starou Miu.

Již devět let je šťastně vdaná. Říká, že má krásný život díky nádherné rodině, která je pro ni tím nejdůležitějším. Bydlí v novém a komfortně zařízeném domě 5 + 1 s dobře vybavenou kuchyní. Kdyby vyhrála, investovala by do dovolené a opravy včelína.

Charakter:

Je zábavná, upřímná, živelná, pracovitá, upovídaná, umíněná, soutěživá, extrovertní, šikovná a prý i dobrosrdečná.

Zájmy:

Dcery. Houbaření, sportování – lyžování. Zábava s kamarádkami.

Vztah k vaření:

Vaření miluje, prý „to není věda, ale zábava“.

Chutě:

Jí skoro vše, chutná jí valašská a česká kuchyně.

Nesnáší:

Lečo, syrové maso (tatarák), paštiky. Nikdy by nesnědla brouky, šváby nebo slimáky.

Motto:

Žiju jen jednou.

Očekávání:

Nové zkušenosti, zážitky, samozřejmě by ji potěšila výhra. Chce poznat, jaké je stát před kamerou. Ráda pronikne do soukromí neznámých lidí.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Popraskaly gumky

 

VIDEO: Verunčina paštika

 

VIDEO: Tož cérky

 

VIDEO: Už se perou?

 

VIDEO: Spálené brambory


VIDEO: Iva

 

 

Vaše názory

Jančička
Super 1 16.03.2012 20:51

Paní Ivo, musím Vám pochválit vaření i Váš krásnej domeček. BYlo radost se na Vás dívat a myslím, že Váš manžel musí být na Vás moc pyšnej.
TAky jsem se chtěla zeptat od jakého výrobce máte fasádní barvu, je to nádherná barva moc se mi líbí a také bych si chtěla tuto barvu dát na dům.
Děkuji moc
Jana

keporak
Proti gustu.... 28.06.2013 10:40

Proti gustu....

Anonymoussss
Nejhezčí 1 16.03.2012 16:40

Paní má nejhezčí prsa za celou éru Prostřena. :)

DANULLLA
AHOJTE 16.03.2012 20:47

AHOJTE

tina spalda
sebestřednost 5 11.03.2012 16:17

Milá Ivo, tak sebestřednou osůbku, jako jste Vy, jsem v "Prostřeno" ještě neviděla. Nehodnotím dům ani zařízení domácnosti. Vaření Vám určitě jde, ale proč jste se ke všem chovala jako primitivní "kravka"? Asi Vám empatické IQ nebylo shůry dáno. Zamyslete se nad svým chováním. V podstatě jste určitě "dobrá žena z lidu". Ubližujete nejen lidem kolem sebe, ale hlavně sama sobě (což ale asi nebudete schopna pochopit).

:)
Iva je super, nebudte vsechny 12.03.2012 08:55

Iva je super, nebudte vsechny tak zapskle putky...a navic uvarila perfektne! a byla aspon sranda...s ni bych si pokecala:)

tina spalda
zapšklá puťka? 12.03.2012 12:17

Mohu Vás ujistit, že k zapšklé puťce mám na hony daleko. S touto osobou bych si opravdu ale opravdu neměla co říct. Maximálně bych pojedla, co by uvařila (což jí opravdu šlo), ale musela by držet klapačku.

Katen
Sebestřednost???? 12.03.2012 13:52

Viděla jsem jen díl, kdy hostí Iva...Paní tino spaldo, myslím, že nemáte potuchy, o tom, co jste zde napsala...příště až si přečtete jednu knihu o empatickém IQ, zkuste se nad ní i zamyslet ;)
Iva je upřimná, jedná na férovku, Vy afektovaně. Ivě tu vyčítáte a ani neuvádíte přesně co - definice: "...se ke všem chovala jako primitivní "kravka"?" je opravdu hodna kritických článků, konkrétně vystihuje dané chování a ukazuje na to, že jeho pisatelka má shůry dáno hodně empatického IQ :-DDDD

:)
Tak to se podívejte na 12.03.2012 16:13

Tak to se podívejte na ostatní díly...a pochopíte: )))

Martina.
Týno spadlo 13.03.2012 14:58

Uf, to jsou tedy posudky krvelačné..Mě hlavní baví to, jak posuzují zde nepřejícné ženy duševní stav atd. paní Halaštové z pořadu pro pobavení, protože milé dámy to byl ryze "zábavný pořad" víme. A Iva v něm obstála na jedničku...hehe.."žena z lidu"

reklama