PO - PÁ v 17:50 na Primě

Iva Větrovská

Vyučená prodavačka Iva je z Krhova, kde nebydlí moc dlouho. Pracuje jako obsluha stroje v lisovně, také jako zástupkyně u firmy, která vozí mražené zboží, a jako dělnice ve fabrice.

Vyučená prodavačka Iva je z Krhova, kde nebydlí moc dlouho. Pracuje jako obsluha stroje v lisovně, také jako zástupkyně u firmy, která vozí mražené zboží, a jako dělnice ve fabrice. Svobodná a bezdětná Iva už přes dva roky žije v malém bytě s přítelkyní. Svůj život považuje za stereotypní, náladu ji ale zvednou auta, motorky, je milovnicí vůně benzinu. Také má ráda své domácí mazlíčky a baví ji jezdit na hudební festivaly. Umí italsky, protože v Itálii má část rodiny a trávila tam hodně času. Do pořadu se přihlásila sama, protože vede celkem nudný život a chce vyzkoušet něco nového, zažít nový impulz a zvednout si sebevědomí. Pokud by vyhrála, tak by jela na dovolenou a nechala si opravit své milované auto.
Charakter: Je přátelská, spravedlivá, citlivá a introvertní. Dokáže být i agresivní, ale to jen v případě, že ji někdo naštve.
Zájmy: Auta, motorky, zvířata, hudba
Vztah k vaření: Vaří moc ráda a ještě radši jí. Nejraději vaří špagety a to na jakýkoliv způsob. 
Chutě: Miluje maso, svíčkovou na smetaně, špagety a řízky. 
Nesnáší: Žemlovku a některé druhy mořských plodů jako je chobotnice. U stolu jí vadí mlaskání, srkání, nechutné řeči, a když jí někdo sahá do talíře.
Motto: Carpe diem (užij dne)
Očekávání: Nové zážitky, noví přátelé a nové recepty.

Svobodná a bezdětná Iva už přes dva roky žije v malém bytě s přítelkyní. Svůj život považuje za stereotypní, náladu ji ale zvednou auta, motorky, je milovnicí vůně benzinu. Také má ráda své domácí mazlíčky a baví ji jezdit na hudební festivaly. Umí italsky, protože v Itálii má část rodiny a trávila tam hodně času. Do pořadu se přihlásila sama, protože vede celkem nudný život a chce vyzkoušet něco nového, zažít nový impulz a zvednout si sebevědomí. Pokud by vyhrála, tak by jela na dovolenou a nechala si opravit své milované auto.

Charakter:

Je přátelská, spravedlivá, citlivá a introvertní. Dokáže být i agresivní, ale to jen v případě, že ji někdo naštve.

Zájmy:

Auta, motorky, zvířata, hudba

Vztah k vaření:

Vaří moc ráda a ještě radši jí. Nejraději vaří špagety a to na jakýkoliv způsob. 

Chutě:

Miluje maso, svíčkovou na smetaně, špagety a řízky. 

Nesnáší:

Žemlovku a některé druhy mořských plodů jako je chobotnice. U stolu jí vadí mlaskání, srkání, nechutné řeči, a když jí někdo sahá do talíře.

Motto:

Carpe diem (užij dne)

Očekávání:

Nové zážitky, noví přátelé a nové recepty.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Seznamka

 

VIDEO: Stejné těsto

 

VIDEO: Jakou smetanu do polévky

 

VIDEO: Jedno slovo


VIDEO: U Suchánků

 

VIDEO: S vývrtkou na víčko

 

VIDEO: Farmářka nerada jezdí na koni

 

VIDEO: Hrachovo česnekovo čabajková


VIDEO: Ošizená o slaninu

 

VIDEO: Smutek z loučení

 

Vaše názory

Anonym
Vy, co jste zde urazeli Ivcu 0 14.03.2016 07:06

Vy, co jste zde urazeli Ivcu se stydte. Nejste lidi, ale zrudy. Je mi z vas na bliti. Mate resit jak lidi vari, ne jak vypadaj. Tahle ,,zruda,, ,,cuza,, a ja nevim jak vselijak jste ji nazvali bude mit za par dni 2 roky od smrti. Hamba vam.

adrianatučková
Jedna velka hruza 0 18.03.2013 09:36

Po vzhlédnutí tohoto týdne se nepřestávám divit jak mohou ženy vypadat.
Ikdyž bych se cítila být 4% menšina, tak bych chtěla nějak vypadat a ne jak strašidlo do zelí. Dva nebo tři dny ve stejných věcech, no tohle není ženská,ale čuně!!!

Lenka C.
Tak moment tady se musim 0 17.10.2012 23:08

Tak moment tady se musim zastat Ivci. Jak pohled na ni je sileny zazitek? Clovece videl ste nekdy skaredyho cloveka? Asi ne kdyz se tak vyjadrujete. Ivco, ste sympaticka osoba, zustante takova. Hlasky super, pripadala jsem si jako doma :) Hodne stesti v zivote. Lenka x

yrobmarb
iva 0 13.10.2012 18:49

Ivo, super, ale příště prosím alespoň podprsenku. Začni žít!

Anonymous
PROSTRENO IVIK 0 11.10.2012 17:54

Je zajimave kam se dostanete kdyz se prihlasite do poradu o vareni jak vidim to je az konecne.Ja jsem jidla od Ivci jedla a muzu rict ze chute mame kazde jine ale me to chutnalo.Vzhled bych komentovala v soutezi MISS.Preji Vam vsem krasny den a nereste pytlikoviny paZ

anonymous
:-) 0 09.10.2012 13:56

Iva je moc sympatická holka a ty hlášky... Prostě super :-) Mám ráda pohodové lidi, kteří si na nic nehrají :-)

Marfusenka.F
Vzhled oproti vaření 0 06.10.2012 21:39

Milé dámy.Nechápu z jakého důvodu řešíte vzhled Ivi.Pokud vím je to pořad o vaření ne?Já ji znám a je taková odjakživa.Nemůžete soudit někoho když ho neznáte!!!

sindax
Iva 6 05.10.2012 19:01

je v pohodě, líbila se mi.

zázvor
možná je sympatická,ale pohled na ni je strašlivý zážitek 05.10.2012 21:34

neupravená,každou nohu v pytli od brambor, vytahané triko,mastné vlasy.I kdyby uspořádala lukulské hody mě by nechutnalo.

janiusa
Nemuzu preci soudit cloveka 06.10.2012 01:36

podle toho jak vypada. Zadnych mastnaku jsem si nevsimla. Vlasu ma malo a ktomu zrejme i spatnej strich. To jak se obleka toleruju. Zrejme se tak citi dobre a pohodlne. Jeji orientace me nevadi.
Sice tu ryby penu bych si nedala. Vypadala totiz strasne ale maso urcite ano vypadalo celkem dobre.

reklama