PO - PÁ v 17:50 na Primě

Ivana Adéla Květoňová

Paní Květoňová pracuje jako učitelkaangličtiny, jazyky má moc ráda, sama se učí italštinu, také ji zajímá čínská medicína. Část života strávila v Anglii jako au-pair, tam se také naučila angličtinu, kterou po návratu začalavyučovat. Je vdaná, s manželem Martinem mají patnáctiletého syna.

Ivana Adéla je milá paní, která se nebojí projevit vlastní názor. Má hodně zájmů. Poslední hostitelka žije v novém rodinném a hezky zařízeném domku v Novém Jičíně, a pokud by vyhrála, ráda by jela na poznávací zájezd a zařídila si zahradu novým nábytkem. Do pořadu ji přihlásil manžel, protože ví, že ráda vaří, zdolává výzvy a pozná něco nového.

Charakter:

Veselá, upřímná, dobrosrdečná, vtipná, občas prý umí být panovačná.

Zájmy:

Sport, vaření, čtení a cestování. Ráda sleduje moderní trendy a věnuje se cchikung.

Vztah k vaření:

Baví ji to a ráda zkouší nové recepty.

Chutě:

Upřednostňuje lehká jídla, ryby, zeleninu. Miluje lososa na špenátovém hnízdě.

Nesnáší:

Zabíjačkové produkty, tatarský biftek, dršťkovou polévku a syrové maso. U stolu jí vadí mlaskání, říhání a další projevy neslušného chování.

Motto:

Život je tanec na banánové slupce.

Očekávání:

Těší se na nové zážitky, zajímá ji, co obnáší vaření pro neznámé lidi před kamerou, ráda nahlédne do soukromí ostatních zúčastněných.

Vaše názory

Jouda obecný
Souhlasič 1 24.08.2014 07:03

Už zde byl a zase souhlasil............
Souhlasím s Vámi,protože kdybych náhodou nesouhlasil,taky by jste si mohli myslet,že vlastně doopravdy nesouhlasím a nebo, že souhlasím...............je to prostě debil ten posranej souhlasič a to jsem možná urazil debila.A jak již správně někdo v diskuzi podotkl,je třeba aby se léčil!!!

Souhlasínek
Nesouhlasím s Vámi. 24.08.2014 11:13

Jouda:
Nesouhlasím s Vámi.

Stanvik
Tento týden. 1 23.08.2014 09:14

I já se připojuji s pochvalou tohoto týdne. Už je to dávno,počítám tak tři roky,co jsem se dívala ráda na Prostřeno a dokonce jsem občas i nějaký ten recept zkusila. Později se to zhoršilo, recepty stejné. Vývar, závitek se šunkou,sýrem a kečupem,šťouchané brambory a tiramisu s pomazánkovým máslem, a to ani nemluvím o šmejdění a chování účastníků. Nebavilo mě to. Tento týden u nás pršelo, tak jsem si Prostřeno pustila a bylo opět moc prima, tak doufám,že se to nezkazí.

Souhlasínek
Souhlasím s Vámi. 23.08.2014 13:03

Souhlasím s Vámi.

EvaKo
Pro "souihlasínka", 9 23.08.2014 07:57

přemýšlej trochu - v jednu vzkazu souhlasíš s tím, že Iva je nejprotivnější a ve druhém, že je sympatická...

anonym
ten pitomec 23.08.2014 08:26

nemá čím přemýšlet, je to vůl a jak mu skončí prázdniny už tady nebude.
Chtěl tady jen hecovat, nemá lepší zábavu než chodit na diskuzi pro staré báby. Ale, že si tady ty báby notují a předhánější se, kdo má lepší těsto a co je jejich báby naučily. Už aby začalo normální Prostřeno, ne takové vyumělkované, kde se všichni mají rádi. A báby, už se těším, jak mě tady rozcupete.

anonyma bába
Netěš se, 23.08.2014 08:39

kašleme na tebe

Souhlasínek
anonym 23.08.2014 09:15

Blbe, ty jsi samá bába, nějaká úchylka? Jinak s tebou souhlasím.

anonyma
vyumělkované jsou právě ty konfliktní týdny 23.08.2014 09:45

copak vám to nedošlo? Ale vy si v tom jasně libujete, máte komu nadávat.

Jouda obecný
Souhlasič 23.08.2014 10:49

Souhlasím s Vámi,protože kdybych náhodou nesouhlasil,taky by jste si mohli myslet,že vlastně doopravdy nesouhlasím a nebo, že souhlasím...............je to prostě debil ten posranej souhlasič a to jsem možná urazil debila.A jak již správně někdo v diskuzi podotkl,je třeba aby se léčil!!!

reklama