PO - PÁ v 17:50 na Primě

Ivana Andrlová

Vždy krásná a chytrá „princezna“ se narodila 28. října 1960 ve Vysokém Mýtě ve znamení Štíra. Po studiu na pražské konzervatoři působila v Divadle Jiřího Wolkera a provdala se za kolegu Ivana Vyskočila, s nímž má dceru Michaelu.

Manželství se rozpadlo. Ivana hrála od útlého mládí (Podnájemníci), připadly jí role princezen (Princové jsou na draka), ale i dcery kapitána Zemana. Je zdatná dabérka (Ally McBeal) – za Ally získala Cenu Františka Filipovského za nejlepší ženský herecký výkon v dabingu. Od roku 1997 je členkou soukromé Divadelní společnosti Háta. Ivaně to jde výborně i  kuchyni, o vaření a kulinářství něco ví.

Charakter:

Tvrdohlavá, pracovitá, neústupná, ale spravedlivá.

Koníčky:

Hudba, filmy, obrázky, architektura, jídlo.

Vztah k vaření:

Velmi, velmi kladný… Nevaří moc podle receptů, hodně experimentuje a improvizuje.

Chutě:

„Nemůžu říct, že mám ráda nějakou konkrétní kuchyni, rozhoduju se podle nálady a momentálních chutí.“

Nesnáší:

Lečo. U stolu kouření, ač je velmi tolerantní nekuřačka, a nechutné řeči. Má totiž ráda hezké stolování.

Motto:

Všechno je jinak…

Očekávání:

„Že uvidím, jak jsou na tom ostatní kolegové, se kterými se třeba ani neznám, a že ochutnám nějaké nové dobré jídlo. A mohla bych i vyhrát…“

V úterý 24.7. v 18:00 uvaří Jan Šíma.

 

 

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Kucky, kucky

 

VIDEO: Divadlo, film, pohádky

 

VIDEO: Utekl mi hrášek

 

 

Vaše názory

Jitka Černá
Ucta k p. Andrlové 0 12.11.2012 12:57

Ivanka je bezva žena moc , ji obdivuji a v vip prostřeno byla nejlepší,překvapila mě ,jak je šikovná a statečná .Moc bych se s ní ráda sešla ,je to sluníčko.

dana31
Shlédla jsem až dneska, 0 16.08.2012 16:34

ale to byl tedy koncert! Obdivuji výběr menu, přišlo mi velmi složité, přesto mi připadalo, že bylo vařeno za chvilku. Taky mě fascinoval pořádek, který paní Ivanka neustále udržovala, nechápu, jak to mohla stíhat... Pro mě jeden z nejlepších dílů VIP prostřeno.

Klára V.
Ivana Andrlová 3 28.07.2012 16:20

Paní Ivana,to měla stejně nejlepší!!! Ohromila mě její orginalita při vaření,pořádek v kuchyni,terasa plná bylinek,a zábava,která byla nejen zábavná,ale i užitečná.Škoda,že nevyhrála,měla to bezkonkureční a nápadité.Přeji ji moc úspěchů v práci i v životě.

Vasilisa
Paní Andrlová 29.07.2012 10:44

Sice reaguji tzv. s "křížkem po funuse", ale nedá mi to, abych se k tomuto tématu ještě dodatečně nevyjádřila. Je vidět, že paní Andrlová se svým bezkonkurenčním vystoupením stala miláčkem národa a z celého srdce jí to přeji. Doufám však, že si tuhle skutečnost uvědomí i lidé od TV a filmu a tuto opomíjenou herečku nám představí i jinak, než jako výbornou kuchařku a milou společnici u stolu. Zaslouží si to jak paní Andrlová, tak my diváci. Už se těším.

eva54
to Vasilisa 29.07.2012 21:10

Tak to sedí, nenapsala bych to lépe.

Anonymous
vasilisa 30.07.2012 15:06

Večer paní Ivany se mi také líbil, ale "stala se miláčkem národa" ?!? Vzpamatujte se !!!

jasmina zo slovenskaJ
klobuk dole 0 28.07.2012 14:37

nad jej kuchárskym umením hoci na mna posobila chladne a prísne aj to to niekde v diskusii napísala príjemne ma prekvapila jedlo super aj podla reakcii spolustolovníkov aj naservírované na urovni,ivana bola príjemná hostitelka jedným slovom bravo pani ivana

anonym další a další
Mně byla Ivana sympatická, precizní se smyslem pro detail. 0 27.07.2012 22:30

Pravda, občas trošku profesorská, ale proč ne. Vaření jí zajímá, je vidět, že ví o čem mluví. všimla jsem si že čichala k jídlu, sama to taky dělám, přivonět si, ale v repríze tento týden za stejnou věc Michaelu šíleně sepsuli, v úterý u Jana. Ten mimochodem mi přišel hrozný, jak z něj lilo do jídla. Fakt nechutný, pořád zpocený. Čtvrteční večeři mě překvapila Yvetta, jak se předváděla před skláři, nepříjemná proměna. Narozdíl od paní Ivany, která byla stále stejně svá.

anonymous
Andrlová byla velice dobrá, 6 27.07.2012 21:40

Andrlová byla velice dobrá, ale nechápu, proč tady čtu většinou paní IVANKA?!!! Co to má být? Vždyť je to dáma středního věku, tak jakápak IVANKA? Působí to směšně a tu osobu to docela ztrapňuje. Jmenuje se Ivana. Píšete tu snad když komentujete ty ostatní-Miška, Ivetka, Oldříšek?!!

))
))Protože jako herečku si ji 27.07.2012 22:08

))Protože jako herečku si ji všichni ještě pamatují jako mladou, takže Ivanku. Pak se přehoupla pětatřicítka. Na princezny už byla stará a svým "herectvím" už nezajímavá, takže se už nikde neobjevovala. Ale diváci ji ze setrvačnosti označují jako Ivanku. Ovšem při rozvodu s Vyskočilem se spíš projevila jako Ivana satórie, to byla tenkrát nechutná fraška.

reklama