PO - PÁ v 17:50 na Primě

Ivana Dlábková

Sympatická Iva vystudovala Integrovanou střední školu polygrafickou v Brně a poté pracovala v grafickém studiu. V Británii, kde žije od roku 2005, pátým rokem pracuje pro americkou obchodní společnost. Je svobodná a žije se svým přítelem a zakrslým králíčkem Rockym ve studiu v Croydonu.

V Čechách má dvě úžasné neteře, na které se vždy moc těší. Občas ráda překvapí rodinu, když se doma v Těšanech nečekaně ukáže na den dva. Jejím snem je studium fotografie v Londýně nebo v New Yorku. „Největší obavy mám z toho vaření, aby to tak všechno klaplo a vyšlo,“ přiznává mladá amatérská kuchařka, která by si případnou výhru uložila na studium.

 

Tento týden nám uvaří naši krajané v Anglii! A že to nebude nuda, se dozvíte již nyní zde.

 

Charakter:

Extrovertní, upovídaná, společenská, přátelská, má ráda legraci. Někdy je pro rodinu a přátele trochu komplikovaná, maminka si myslí, že je „neřízená střela“.

Zájmy:

Fotografování a cestování – touží projet Ameriku od Kanady po Chile. Hudba, sport – je fanynkou hokejového klubu Kometa Brno.

Vztah k vaření:

Když má čas a náladu, tráví v kuchyni hodně času. Ráda připravuje sladká a masitá jídla.

Chutě:

Preferuje českou a slovenskou kuchyni, má ráda i pikantní jídla a česnek. Miluje nudle s mákem, maminčinu svíčkovou, houby.

Nesnáší:

Hrášek, kopr, nivu a jehněčí maso. U stolu jí vadí mlaskání a skřípání příboru o talíř.

Motto:

Vždy je co se učit.

Očekávání:

Těší se na nové zkušenosti a nápady a na pozvání od krajanů.

Vaše názory

***
Tak 1 20.12.2013 15:13

ony jsou i tady ! Já myslel, že šílící davy jsou jenom v nákupních centrech.

anonimm
Náhodou 20.12.2013 15:27

- já se bavím. Nakoukla jsem sem, to je úžasné, jakou kravinou se dovedou zabývat lidé, nikdo nikoho nezná, ale navzájem se trumfují, kdo je větší blbka a magor. Také nevím, kde pořád berou jistotu, že ty nejprotivnější jsou nudící se báby důchodkyně ?!? Ono dědků je někdy taky dost (a nemusí být ani důchodce, ani se nemusí nudit). No nic, jdu za lepší zábavou, vespolek přeju hezké Vánoce a hodně sil a inspirace do dalších komentářů. PF2014

anonym
Ještě jste nepochopili, že 10 19.12.2013 16:39

Ještě jste nepochopili, že janiusa, DPD, nebo tak nějak blbě, a FAB je stejná osoba? Nechte tu bláznivku na pokoji. Pán Bůh má rád i takové lidi, přehlížejte její nepřínosné komentáře, koneckonců, je docela slušná, narozdíl od některých hulvátů zde, že?

anonymousabc
ALe něco na tom může být. 19.12.2013 16:57

ALe něco na tom může být. Když se tu objeví husa, velmi často se jí dpd jakoby zastává. Evidentně si píše sama.
Jinak bůh není, ale blbost husy je zřejmě věčná.

bílá vrána..
anonymové 20.12.2013 09:41

to jste opravdu tak blbé ženštiny a nerozlišíte,že dpd a janiusa nemohou být jedna a ta samá? Blbky pitomý,pokud si to myslíte,tak jste fakt duševní chudáci.Copak nevidíte ten rozdíl ve psaní? Bože mě netrestej,tady se pohybuje volů,jen co je pravda.A jak vám ty holky leží v žaludku!Proč asi? Samy jste pitomý jak štoudev.

anonym
16:39 anonym nebo tak nějak blbě 20.12.2013 12:42

Tu svojí radu si vezmi k srdci hlavně ty, zajímavého ani vtipného nenapíšeš nic, ale prudit musíš furt (i když slušně).............

anonym
bílá vrána 20.12.2013 13:00

Máš pravdu DPD je patolízalská,přechytralá a přemoudřelá, nudící se důchodkyně a Janihusa je vypatlanec nejvyššího kalibru. Bába si tady hraje jak ji má ráda :):):) k smíchu. Blbky obě.
To nemůže být jedna a tatáž osoba. Ve výsledku to vyjde nastejno:)

čudibrk...
anonym 20.12.2013 13:05

a ty jsi kráva nebeská!

anonym
čuli co ? 20.12.2013 13:34

Tvoje úroveň jenom vypovídá o tom, co zde již bylo výše napsáno. Cvoci se zasávají magora. Svůj k svému. Sprosťáci a hlupáci si tady notují a podporují se navzájem.Bohnice, to je to místo,kam patříte v čele s husou. Ta vám může dělat velitelku:))))) Ale ona tam jistě už pár let pobývá.

helemese,koukejme se
že by se kravka taky nudila? 20.12.2013 14:04

To snad nééé! Jak tak koukám,tak tě mají obě na háku, zatímco ty se tu zalykáš zlostí.Praskni ty,ropucho.Žádná škoda.Mrcho zlá.

reklama