PO - PÁ v 17:50 na Primě

Ivana Hradecká

Paní Ivana se vyučila cukrářkou ve Slovanském domě. Po emigraci do Austrálie se jí to hodilo – našla si vlastní klientelu. Nyní je již deset let v domácnosti. Je rozvedená. Za bývalého manžela se provdala v roce 1979, v roce 1986 odešla rodina se dvěma dětmi do zahraničí.

Dnes žije Ivana s přítelem střídavě v Praze nebo v Austrálii. Má pět vnoučat, všichni žijí trvale v Sydney. Ráda se vrací do České republiky, kde si s přítelem koupili v pražských Vršovicích byt 2 + kk. Přihlásila se sama, protože ráda vaří a dělí se o radost s přáteli.

Kdo je zvědavý, tak se přímo zde dozví, co bude středeční úkol...

 

Charakter:

Bezkonfliktní, tolerantní, společenská. Má ráda legraci a změnu.

Zájmy:

Cestování a poznávání jiných zvyků a kultur. S přítelem chodí na výšlapy po horách a lese, s chutí lyžuje a bruslí.

Vztah k vaření:

Kladný – je to koníček a radost. Nejraději připravuje exotická jídla, která zná z cest, hlavně z Thajska, Malajsie a Indie.

Chutě:

Má ráda saláty a zeleninu, které připravuje exotickým způsobem, a k tomu maso všeho druhu.

Nesnáší:

Kroupy, guláš, čerstvé ústřice, nemusí přílohy jako brambory a knedlíky. U stolu jí vadí krkání, sprostá mluva a olizování talíře.

Motto:

Život je cesta, nikoliv cíl. Každá minuta je součástí tvé cesty.

Očekávání:

Těší se na zábavu a dobrou a milou společnost.

Historka z vaření:

Pro sestru připravila indické kuře tandoori s rýži a bála se, že jí to sestra hodí na hlavu, protože má ráda stereotypní jídla. Dodnes se sestra olizuje a žadoní o další přípravu tohoto výborného pokrmu.

Vaše názory

Danyla
:-) 0 11.03.2014 12:40

Milá paní Hradecká, Vaše vaření bylo inspirativní a musím pochválit zeleninový salát s mangem - lahůdka. Na další se chystám. Přeji Vám napořád radost ze života, toulavé botky a radost z vaření.

Evunka
Ivanku 2 08.03.2014 19:17

jsem chvalila, ale vcera se mne nelibila ta jeji vecna kritika. Skoda...

Anonymous 100
No 09.03.2014 07:11

Ivanko..jak delate domaci limoncello?...Vazne?...To delate v CR?...Ale....

Klokanoz
Recepty na Limoncello nejdete 09.03.2014 10:59

Recepty na Limoncello nejdete na Googlu, je jich tam plno, jen si vybrat. Jako alkohol je dobry bily rum. Zkuste to, moc dobry!

L.T.
Velká poklona 0 08.03.2014 17:45

Paní Ivanko, Vaše menu bylo moc pěkné, konečně něco nového a v pátek bylo od Vás moc hezké gesto, že jste každému dala ze své výhry, at se Vám v životě daří a mnoho takových soutěžících jako tento týden, moc se nám líbil

nika70
Paní Ivana určitě zajímavě 7 07.03.2014 22:04

Paní Ivana určitě zajímavě uvařila a měla to i pěkně servírováno. Ale... Chtěla bych jen svůj názor. Pokud někdo tak strašně ráčkuje, proč i jako dospělý nenavštěvuje logopedii? Vždyť toto se dá naučit. Opravdu to neladí uchu a trochu to člověka i degraduje.

Snezienka
Odpoved 07.03.2014 23:44

Nenavstevuje logopeda...Tento prispevok sa mi snad len sniva!Ked sa lepsie pozriem a zamyslim,tak p.Ivana ma prejav ako keby bola po nejakom zdravotnom probleme(zapal tvarovych svalov,mrtvica-neviem)a ani vo sne by mi nenapadlo riesit rackovanie.VOBEC som nemala pocit degradacie.
Dufam,ze ste sa vyjadrili aj v Honzovej rubrike k jeho zubom..:-))))
Zmierte sa s faktom,ze kazdy je nejaky...aj ked zrovna nie podla Vasich predstav.

Klokanoz
Take mam nazor ... 08.03.2014 09:36

Vseobecne me zarazi mnozstvi diskuteru, kteri si na soutezi o vareni vsimaji zcela nesouvisejicich detailu - rackovani (Ivana), chybejici zub (Jan), drzeni priboru (Ivana) atd atd. Mili pratele, neprislo vam tak trochu, ze to jsou jejich osobni zalezitosti? Ze nemate absolutne to nejmensi pravo se o tom vubec zminovat? A ze by jste se meli spise zamyslet nad tim co je v tech lidech hezkeho? Nebo snad myslite, ze pani Ivana cekala celych 50 let, aby jste ji VY oznamili ze rackuje, a neco by s tim mela delat? Nemyslite, ze s tim treba uz i mozna vytrpela v detstvi, a dnes treba to nevadi ani ji, ani jejimu okoli? Zkuste byt k lidem usmevavi a laskavi - kazdy den, kazdou hodinu, kazdou minutu! I vam samotnym bude lepe, protoze rozdavat radost je daleko vic uspokojujici, nez rozdavat negativni kritiku. Tot pouze muj nazor.

kamila kx
pro Klokanoz 08.03.2014 11:31

ÁMEN!!
To je vyčerpávající,ovšem pochop konečně,že Prostřeno je RS,soutěžící šli s kůží na trh a proto se i s negativismem musí počítat.

Dáša
Klokanoz 08.03.2014 13:04

To nemá smysl,vysvětlovat našemu národu lidskost.To je házení perel sviním.Myslím,že jemnocit Australanů,je tak vytříbený,že pokud to tu někdo z Iviných přátel sleduje,musí mu být opravdu hodně smutný,myslím že snad nebudou sto pochopit proč tolik zla.

reklama