PO - PÁ v 17:50 na Primě

Ivana Kalašová

Soutěžící Ivana pozve své hosty do rodinného domu v Praze-Klánovicích. Je vyučená prodavačka, ale pracovala například v hospodě, v řeznictví, vedle toho také jako distributorka a manažerka.

Ivana žije svou rodinou a vnoučaty, má dvě děti vlastní a dvě vyvdané, společně s manželem mají sedm vnoučat a osmé je na cestě!Ivana je už v důchodu, do kterého nastoupila předčasně kvůli prodělané rakovině – nemoc její život změnila a zmírnila Ivanino životní tempo. Stále má ale ráda sport, tanec, miluje pečení dortů, vaření, luštění křížovek a jízdu na kole. Ivana má ráda legraci a nezkazí prý žádnou zábavu. Tvrdí o sobě, že je hodně soutěživá a ráda vaří už odmala! Do pořadu ji přihlásila dcera, která prý prohlásila, ať maminka vykrmí jednou zase někoho jiného.

Charakter:

Aktivní, velmi komunikativní dáma, kterou nedokáže jen tak něco zastavit. Její životní zkušenosti jí dávají nadhled a jistotu v tom, co dělá, a zejména pokud jde o kuchyni. Ivana je veselá povaha se smyslem pro humor, vadí jí neohleduplnost, hloupost a sobeckost ostatních lidí.

Zájmy:

Má ráda tanec, jezdí na vodu, zvládá ruční práce všeho druhu, zúčastňuje se různých soutěží, v kuchyni obzvlášť ráda peče dorty. Ve volných chvílích relaxuje u luštění křížovek.

Vztah k vaření:

Vaření je jedním z Ivaniných koníčků, ráda připravuje českou klasiku, ale nebojí se ani moderních receptů.

Chutě:

Má ráda všechno jídlo, které je dobře připravené.

Nesnáší:

Mlaskání, srkání, vrtání se v jídle a jiné nevhodné chování.

Motto:

Přátelé jsou jako hvězdy – často nejsou vidět, ale přesto víme, že existují.

Očekávání:

Seznámení se s novými, příjemnými lidmi a ochutnání dobrých a zajímavých jídel. Ivana by ráda prožila krásný týden v pohodě a klidu.

Vaše názory

Petr A.
Zlá, zahořklá bába. 0 02.03.2016 11:27

Zlá, zahořklá bába.

Anonymo
chbí tu odkaz na video. 1 08.10.2014 23:33

chbí tu odkaz na video. Promo, dejte ho sem.

To snad není možné
video 09.10.2014 06:04

najdete si ho, neni to tak tezke...

JollyS
Paní Ivana 0 08.10.2014 18:58

Ze začátku mi byla docela sympatická, ale tím, jak se během týdne vybarvila, mě hodně zklamala!

Domcaaa
Buranka a ještě k tomu tupá! 0 08.10.2014 12:41

Hnus hnus hnus!!! Nechutný člověk, tu mít doma, tak se zebliju! A to nehodnotím vzhled, ale mentalitu, chování a hloupost!

AnonymousAndrea
Zlost 0 07.10.2014 18:49

Musi to byt zla zenska. A chytra nebude, podle toho jak mluvi. Ale jednodussi lide si to neuvedomuji, maji proste jednoduchy krasny zivot. Jen at proboha takove nelezou do televize, at se na ne nemusime koukat!

Hedvika S.
Učiněná 1 06.10.2014 17:39

bohyně pomsty. Jak měla u hodnocení zlé oči. Přitom její večer rovněž ubohost.

Bohumil Bohouš
Hedvika S. 06.10.2014 22:52

Zlo jí koukalo z očí i z celého výrazu obličeje. A nejen u hodnocení. Brr.

Silvie z hor
Prima... 0 06.10.2014 16:07

... na to dlabete - namísto pátečního Prostřena jste natáhli Partii ? Alkohol na pracoviště nepatří :-DDD

majmar
Kupte si srkadlo 1 05.10.2014 13:30

Ludia, sa nehnevajte, ale ste odporni k sebe... Nikto nikomu nedopraje, tak sa necudujte, ze sa Vam to raz vrati a nikto nedopraje Vam...A je to tak vo vsetkom...Tato relacia ukazuje akurat, ze ludia su k sebe cim dalej hnusnejsi, ludskost sa vytraca a zabili by ste uz pomali brata a sestru kvoli zasranym peniazom...sa trochu zamyslite...ved peniaze su len blbe papiere, ktore Nas vsetkych len rozdeluju!!!

reklama