PO - PÁ v 17:50 na Primě

Ivana Kolaříková

Prostřeno IV (7) - Plzeňsko - Ivana Kolaříková Foto: Prostřeno IV (7) - Plzeňsko - Ivana KolaříkováFoto: All

„Šťastně rozvedená“ paní Ivana z Plzně pracuje jako prodavačka. Dříve se živila jako chovatelka hospodářských zvířat. Má dvě dospělé děti a žije sama v malém bytě 1 + 1.

Rozvedla se po pětadvaceti letech. Dnes doufá, že s podporou rodiny zdárně překonala zhoubnou nemoc, znovu si užívá života a novou vnučku. Maminku přihlásila do pořadu dcera Ina.

Charakter:

Je komunikativní, upřímná, veselá, slušná. Má prý šestý smyl a schopnost předvídat.

Zájmy:

Miluje vaření, chodí na procházky se čtyřnohým přítelem Luckym, ráda tančí.

Vztah k vaření:

Velmi kladný, vaření je Ivanina srdeční záležitost.

Chutě:

Má ráda pikantní jídla, miluje maso.

Nesnáší:

Nemusí moc omáčky, jako jsou rajská a koprová. Nikdy by nesnědla syrová vejce, šneky, neochutnala by hmyz a červy. U stolu nesnáší popelník s nedopalky, hlasité smrkání a konverzaci o nechutných věcech.

Motto:

Ze všech zákonů nejvíc funguje zákon schválnosti.

Očekávání:

Plní si velký sen o účasti v nějaké soutěži. Doufá, že potká nové a hodné lidi a odnese si spoustu zkušeností. Kdyby vyhrála, vzala by vnuka k moři, kde ještě nikdy nebyla.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Nešikovná kuchařka

 

VIDEO: Zvláštní čína

 

VIDEO: Pálivé jídlo

 

VIDEO: Bramborák

 

VIDEO: Kremrole

 

VIDEO: Sestřih z Plzeňska


Vaše názory

Jana z Třebíče
hodně štěstí... 0 15.10.2011 19:27

Paní Ivanko,Prostřeno u Vás se mi moc líbilo.Přeji Vám do života hodně zdraví a štěstí.Jana

Hrušková-důchodce
k pořadu prostřeno 4 15.10.2011 11:30

V pořadu prostřeno je hodně zajímavých receptů pro inspiraci co uvařit.Co mne vadí,je to že ti co vaří blafy nejvíc kritizují.A ostatní se v malích porcí jen povrtají,buď je to studené ,slané atd. Přitom doma jídlo 3-4 dni ohřívají nebo se perou o brambor vařený ve šlupce.Jde jim jen aby měli něco v hrnci a ušetřili.

anonymec
Co pořád fňukáte 15.10.2011 15:45

zase použila kečup, dal tam eidam, hodila do vývaru kostku bujonu,použil ochucovadlo jste normální vy rozežraní zobáci?Jak si myslíte že vaří většina populace,nemyslím těch horních 20 000.Ve dvou s manželem máme 23 000 čistý příjem, z toho byt(s inkasem (platíme 8500 jedno dítě ve školce 1100, dcera studuje, jsme rádi když nám zůstane 10 000 na měsíc na všechno, tím myslím jídlo, oblečení atd...je to 2500 na týden.

anonym
anonymec 15.10.2011 16:05

To jste na tom hodně dobře (pokud jde o peníze).

anonymec
Pro anonyma 15.10.2011 22:00

2500 na týden je suma s kterou sedá vyjít, je to necelých 300 na den, ale rozhodně to není na gastronomické hody,zdejší diskutující mi kolikrát připadají jako by doma jedli ze zlatých talířů,co pokrm to delikatesa,co maso tak přinejmenším panenka,v běžné domácnosti jede vaření spíš Babica a co dům dá.Horda snobů si může dál honit triko v této diskuzi,mohou se hroutit z nesprávných indigriencí, špatných postupů a taky mě mohou políbit na čelo řečeno slušně.

sloník
anonymec 17.10.2011 17:10

Jak můžete mít jenom 23 000 čistého dohromady dva lidi, kteří chodí do práce???V produktivním věku. Neumím si představit ty profese to snad i dělníci berou víc ne.No možná tak vykladači zboží v supermarketu??,
Já se ptám v dobrém, opravdu mně to zajímá. Připadá mi to hrozně málo. To je ptom fakt těžké.

milaalanova
Moc ráda sleduji tento pořed, 1 15.10.2011 08:57

Moc ráda sleduji tento pořed, je pro mne velice poučný a inspirativmí. V tomto týdnu z celé pětice uchazečů jsem obdivovala paní Ivanu. Je to velice inteligentní, chytrá a spravedlivá žena. Takto by se měli chovat všichni co se do soutěže přihlásí, mělo by to hned jinou úroveň. Přeji paní Ivaně hodně štěstí, lásky. Ona si to zaslouží.

karamelka ..
souhlasím s vámi,vaření takové podprůměrné,ale moc 15.10.2011 09:19

příjemná paní.Tahle parta se určitě ještě sejde,myslím,že si celkem sedli,snad i i toho Libora nakonec skousli.

anonym
Ivana 0 15.10.2011 02:40

Ach jo to byl tyden co, ja vim ze jste rada ze je to za vami. Ten Vas spolustolovnik Hudlicka si skutecne do posledni chvile myslel ze ma sanci.

Latice
Ivana byla fain 0 14.10.2011 23:13

Lide jako je Libor se absolutne neprestanou do techto show hlasit, ovsem na ukor tech lepsich kulinaru, kteri to radeji vzdavaji a neprihlasi se. No sedet vedle toho mlaskaveho"ja vim vsechno" musel byt pro Ivanu otres. Ale libila se mi , ze mu pekne nasolila par direktnich odpovedi na jeho perly

reklama