PO - PÁ v 17:50 na Primě

Ivana Kučerová

Prostřeno IV (4) - jižní Čechy - Ivana Kučerová Foto: Prostřeno IV (4) - jižní Čechy - Ivana KučerováFoto: All

Paní Ivana vystudovala na ČVUT elektrotechniku, ale také Pedagogickou fakultu. Dnes je už v důchodu, stále však učí na poloviční úvazek matematiku a vede kroužek vaření pro děti.

Je šťastně rozvedená, jak sama říká. Má dva dospělé syny. V obci Radobytce u Mirotic už čtyři roky přestavuje maštal na stavení s terasou a už se pomalu začíná podobat jejím představám.

Charakter:

 Je optimistka. Někdy tvrdohlavá, ale častěji prý trpělivá, čemuž ji naučily děti.

Zájmy:

Práce – ráda učí a předává dětem něco do života. Chalupa, auta a motorky.

Vztah k vaření:

Vaří ráda, ale nerada experimentuje. Proto dělá jen ověřené recepty. Má přítelkyni, od které se stále učí.

Chutě:

Jí vše, ale v malých porcích, protože je diabetička.

Nesnáší:

Syrová rajčata (kečup nebo lečo jí) a tučné maso. U stolu, když si někdo míchá nemožné kombinace.

Motto:

Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.

Očekávání:

Těší se novou životní zkušenost a doufá, že to bude příjemný týden. Chce lidi naučit, jak péct maso (hovězí), aby už nikdy nezůstalo tvrdé.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Pravidelný sex

 

VIDEO: Podávám jídlo jinak

 

VIDEO: Králíka jsem nejedla 40 let

 

VIDEO: Stísněné prostory

 

VIDEO: Roastbeef

 

Vaše názory

Jindra Hrdličková
PODĚKOVÁNÍ 0 10.10.2011 07:56

Milá paní učitelko,Vaše rada-jak udělat maso měkké-je k nezaplacení!!Jsem vám za ní opravdu vděčná,je to GENIÁLNÍ.Už jsem podle vaší rady udělala kdeco,dokonce i králíka!VÝBORNÉ!Maso je nevysušené,šťavnaté a hlavně bez pracného podlévání.Ještě jednou moc děkuji!!!!Zdravím.

chlad
Ivana Kučerová 5 27.09.2011 16:28

Učitelku,která opravuje písemku, ve které má v zadání HRUBOU gramatickou chybu, a ještě se přitom nechá točit televizí,bych nechala psát trest.Stokrát napsat "s čísly, s čísly", zopakovat 7.pád.
Děsím se při představě, že po desetiletí svým žákům zadávala podobně
gramaticky deformované úkoly!

Gumík
Takovej je už dnešní svět 27.09.2011 17:32

Profesinalismus se z prostředí vytrácí, "nejchytřejší" jsou politici a vyhrávají nebo jsou ve volbách zvoleni ti, co si to nezaslouží...

komtesa
gumík 28.09.2011 10:12

Měla bys pochopit, že politiky NĚKDO VOLÍ!!!!!! Tudíž i ty máš na tom zásluhu, pokud chodíš k volbám.

komtesa
Pane moderátore, chápu, že 28.09.2011 13:51

Pane moderátore, chápu, že mažete některé příspěvky. Ale prosím vás, pokud příspěvek ponecháte a vymažete pouze jeho část, tak ztrácí smysl.Psala jsem o volbách a nevolbách. Z mého příspěvku zbyla pouze jeho nepodstatná část. Psala jsem, a chtěla jsem , aby někteří pochopili, že nejít k volbám a potom si následně stěžovat na politiky, je horší než k volbám jít. Myslete trochu člověče!
Myslela jsem si, že tato diskuse může být i trochu osvětová, nejen přihlouplá.

iksipsilon
Komteso, moc si dovoluješ, 28.09.2011 18:16

zatím ti moderátor leze do zadele, ale dej si pozor, abys to nepřepískla. Máš štěstí, že on neví co je ip adresa, jinak by na to tvoje směšné přeskakování přišel.

iksipsilon
Ahoj lidi, určitě čekáte na zprávy. 28.09.2011 21:26

Dneska jsme to trochu přehnali, ale vyplatilo se. Zajeli jsme si do Liberce, původně jsme chtěli na Ještěd, ale děcka nás nakonec přemluvila na Babylon. Zatímco si užívaly vodu, my si zašli do stejkovny. Musím uznat, umí to! Mamina si dala 200, já 300 gramů - oba hovězí. Paráda. Horší to měla potom drobota v cukrárně, palačinky s borůvkama zklamaly. Borůvky byly kompotované. Já ale dojím vždycky všechno. Na vaše pindy teď čas nemám, koukám na Viktorku.

KarolínaMandolína
Ivana byla super 4 27.09.2011 01:12

Většina z vás - kritiků - buď pochází ze slabší sociální vrstvy jako Jana, tedy inteligentního člověka na úrovni (Ivanu) již z principu zavrhne a závist pak dá vzniknout takovýmto nepřejícným komentářům.
Ivano, byla jste skvělá, měla jste výhru vyhrát celou. Moc vám
fandím, z negativních komentářů si nic nedělejte. Upřímná, inteligentní, na úrovni a bezvadně uvařila. Gratuluji a jen tak dál!

komtesa
KarolínaMandolína 27.09.2011 09:24

Souhlasím s komentářem.
Všimněte si, že je tu diskutérka, která neustále uráží Ivanu, ale pere se za Petra. Píše urážlivé komentáře a diví se, že někdo splácí stejnou mincí. Naštěstí tu podivnou zastánkyni pana Petra admin maže.....

Hortenzie
Promiňte, 27.09.2011 22:46

ale já paní Ivaně ani trochu nezávidím. Jenom mám pocit, že svoji výhru nezískala férově. Pokud uvedla u svého předkrmu roastbeef, tak každý očekával, že jej připraví sama. Na rozdíl od šunky, sýra, tvarohu ap., kdy je naprosto jasné, že tyto suroviny soutěžící zakoupí v obchodě. A pokud ještě k tomu začne zasvěceně hovořit o přípravě (a kecat přitom nesmysly), tak je to na pováženou. A to nemluvím o předem připravených závitcích. To byla také podpásovka proti ostatním soutěžícím.

reklama