PO - PÁ v 17:50 na Primě

Ivana Mučková

Prostřeno IV (3) - Ostrava - 20.9.2011 - Ivana Mučková Foto: Prostřeno IV (3) - Ostrava - 20.9.2011 - Ivana MučkováFoto: Prima

Paní Ivana je vyučená kadeřnice. Momentálně je doma se dvěma malými dětmi – Eliškou a Honzíkem. S manželem Tomášem bydlí v ostravské městské části Bělský les, které doma říkají „paneláková džungle“.

O víkendech jezdí rodina na výlety, a hlavně na chalupu poblíž Ostravy. Ivana je uzavřená a nesmělá, avšak přesto soutěživá. V pořadu zaujala odmítavým postojem ke značnému počtu pokrmů. Potrpí si na pořádek a její byt je jako klícka.

Charakter:

Prý je hodná, milá, upřímná a někdy výbušná. Musí být po jejím a umí si dupnout.

Zájmy:

Baví ji rodina, domácnost, děti, četba, vaření.

Vztah k vaření:

Vaří ráda a dlouho, nejčastěji lehkou a zdravou kuchyni. Také českou a italskou.

Chutě:

Oblíbila si zeleninové saláty, ryby a všechny druhy masa.

Nesnáší:

Klidně si odpustí cibuli, mořské plody, špenátovou polévku a aromatické sýry (brynza).

Motto:

Nikdy neříkej nikdy!

Očekávání:

Dobrá zábava a poznání nových tváří a zdatných kuchtíků. Doufá v množství dobrého a kvalitního jídla. Chce zvítězit a dokázat si, že umím uvařit i pro větší společnost neznámých lidí.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Je to na ...

 

VIDEO: Jím skoro všechno

 

VIDEO: Nepadli jste mi do noty

 

VIDEO: Manžel je někde v budoucnu

 

VIDEO: Cibule je nadávka

 

Vaše názory

Gina Spirit
Hodně zakomplexovaná ženská.. 0 26.07.2013 09:29

Hodně zakomplexovaná ženská.. a od toho se odvíjí její chování. Není se čemu divit.

syrup malynový
charakteristika 2 05.10.2011 09:57

paranoidní porucha osobnosti (F60.0)
dřívější názvy: osobnost kverulantstká, osobnost fanatická
charakteristické znaky:
podezřívavost a sklon překrucovat a mylně interpretovat neutrální nebo přátelsky laděné chování druhých jako nepřátelské, pohrdavé, záštiplné, urážlivé, perzekuční, apod.
celoživotní nedůvěřivost vůči druhým, „konspirační“ vysvětlování

syrup malynový
pokrač. 05.10.2011 09:57

událostí bojovný a úporný smysl pro osobní práva bez ohledu na bezprostřední situaci, nadměrná citlivost k odmítnutí
vztahování všeho ke svému já, zdůrazňování důležitosti vlastní osoby
sklon k trvalé zášti,brání své soukromí, skrývá své "nedostatky"
opakované neoprávněné podezřívání partnera z nevěry
vnitřní přesvědčení a logika: "Druzí lidé jsou zlí. Kdybych druhým věřil, mohli by mi uškodit. Když si dám pozor, můžu se ubránit."

anonym
děs... 06.01.2012 15:03

Pustila jsem si první den tohoto Prostřena a vážně nechápu proč osoby jako je tahle lezou do takového pořadu...už když jsem jí viděla jak čte to úplně první menu braly mě mory...tohle nejim, tohle nejim, tohle taky nejim...jako že jí není trapně! a ještě řekne, že to nebylo dobré ...fakt nechápu

kamatějka
stran té cibule :-) 0 05.10.2011 09:05

nejí cibuli a pro někoho je to pomalu na pranýř . Upřímně když vidím kolikrát v jakých kusech někdo někdo mrskne cibuli do jídla ,chce se mi taky říct , že cibuli nejím . Cibule nakrájená opravdu najemno pokrm vyloženě zvedne , ale krájí jí tak 1 z 10 . A upřímně Iva mi přijde mnohem snesitelnější než Kateřina , bo přesně ona je ten tip , proč se o ženách říká , že jsou slepice .

Pan Pravda
Ivana, protivná, otravná, 0 04.10.2011 10:34

Ivana, protivná, otravná, nesympatická ženská.Ostatní spolu vyšly jenom tato "krasavice" ukňouraná za pár minut .... všechny včetně mě a to jsem pouhý sledovatel. Pokud tahle vlezla do televizního pořadu s tím, že ze sebe udělá hloupou pipku s radostí ji podám ruku se slovy gratuluju náno.Bohužel paní Ivana je evidentně slepice i mimo kamery a to co předvedla bylo tak akorát k pláči.

vesmirna.cokolada
achjo 0 04.10.2011 01:16

Když říká že NESNÁŠÍ cibuli,pak ji ani v jídle nepozná a sama řekne že ji do bramboráku taky dává?To je padlý na hlavu.A není to jen cibule,v tom jídle se furt frfňala,tak nevím z čeho je tak dobře vyživená.Vypadala jakoby se měla každou chvílu rozbrečet.Když je takto nervozní a roztěkaná neměla sem vůbec lozit.Udělala si jen škodu na jméně.Každý ví že v tomto pořadu nikoho nezajímá vaření,jako spíš to,co tam lidi předvádí.Určitě není zlá jak někdo říká nebo co,to těžko,je to jednoduchá žena

tutanchamon
Ivana 7 03.10.2011 10:01

Nesouhlasím,co píšete, že paní Ivana je hloupá, zlá ženská. spíš je evidentní, že neodhadla svoje možnosti před kamerama, proto ta malá slovní zásoba, zakřiknutost.Můžu říct, že bych nikdy před kamery nešla,tréma je pěkná mrška a dokáže člověka tak "svázat" že pak ani neví, čí je. A když se člověk podívá lépe na paní Ivanu, je vidmo, že z ní nesrší negativum, ale spíš je hodně introvertní, tichá, stydlivá, ztrápená a bohužel natrefila na samé extrovertní typy.

reichenberg
hodnotit soutěžící stylem 03.10.2011 12:58

"uvařila dobře, ale chovala se ke mě ošklivě, proto jí dám méně bodů" vypovídá o tom, že Ivana je úplně blbá (plus pomstychtivá, protože viděla, že Michala uvařila lépe než ona, a jednoduchá, protože dál jí mozek nepracuje než na takovou prvoplánovou reakci)... to se na mě nezlobte, ale tohle prostě hovoří za vše

klára 28
řekla to co cítila, 03.10.2011 13:14

pro Vás třeba blbá, pro jiného naivní a pro třetího upřímná. A pokud do svého hodnocení zahrnula i to jak se kde cítí tak proti tomu nic nemám. Kdo umí hodnotit bez emocí, sympatií a a ntipatií ? Ivana to jen řekla nahlas.

reklama