PO - PÁ v 17:50 na Primě

Ivana Nováková

Ivana pracovala šestnáct let jako poradkyně na Úřadu práce v Mostě. Nyní denně dojíždí za prací do Prahy. Je rozvedená a má dvě dospělé děti – dceru a syna. Bydlí ve stylovém bytě 2 + kk, zařízeném starožitnostmi a obrázky, které zdědila a provázejí ji po celý život.

Má ráda staré věci a historii, pokouší se malovat. Protože má vztah k dobré kuchyni a doufá ve výhru, přihlásila se, aby poplatila některé závazky a možná se někam podívala.

Charakter:

Je vyrovnaná optimistka, společenská, občas tvrdohlavá, zvědavá, pracovitá, šikovná.

Zájmy:

Baví ji příroda, cestování po světě, historie, četba, malování a vaření. Ze sportů jízda na kole, kolečkových bruslích, plavání, lyžování. Užije si rovněž šití a zahradničení nebo experimenty v oblasti bytového designu.

Vztah k vaření:

Nejradši vaří klasickou českou kuchyni, kterou ji naučila maminka. Nevyhýbá se však ani světovým pochoutkám, o čemž ostatně svědčí její menu.

Chutě:

Má ráda domácí klasiku, ale lákají ji i nové a exotické chutě. Jí vše.

Nesnáší:

Neví o žádném jídle, které by nesnědla. U stolu jí nejvíc vadí nepořádek a nuda.

Motto:

Neuvedeno.

Očekávání:

Láká ji šance na zajímavou finanční odměnu a chce ukázat, že ani úřednice nemusí být žádný suchar. Těší se, že získá nové zkušenosti, pozná nové lidi a situace.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Fuj, to je hnusný!

 

VIDEO: Jakou stopu má vydra

 

VIDEO: Předkrm

 

VIDEO: Kuře po mexicku

 

VIDEO: Katka


VIDEO: Taktizování

Vaše názory

Marguerite
Kuře královny Sisi 0 21.03.2014 16:03

Mě tedy pobavil a zarazil název hlavního chodu, byť to zní vznešeně. Rakouská císařovna a uherská královna (nikoliv princezna) se proslavila především pro svou krásu a štíhlost a vzhledem k tomu, že celý život trpěla anorexií a jedla pouze vymačkané šťávy z hovězího masa a podobné "speciality", což Iva určitě ví, když má v bytě její obrázek. :o)
Moc nechápu, jakou má spojitost Císařovna Sissi a jídlo, které se podávalo, by Sissi určitě nejedla. :oD

Anonymous2
A TOTO JE PRAVÝ OBRAZ NAŠICH 1 14.12.2012 10:24

A TOTO JE PRAVÝ OBRAZ NAŠICH STÁTNÍCH ÚŘEDNÍKŮ - PLACENÝCH Z NAŠICH DANÍ. TAKTO NADŘAZENĚ SE CHOVAJÍ K NÁM VŠEM I V BĚŽNÉM ŽIVOTĚ!!!!

divozenka
PŘESNĚ!!! Sama jsem takové 14.12.2012 15:48

PŘESNĚ!!! Sama jsem takové Ivany zažila na vlastní kůži při kontrolách v mém obchodě. Tvářily se, jako bych byla póvl a jako by jejich ho*no nesmrdělo. Měla jsem vždycky 100 chutí poslat je do řiti....
Proto jsem už od pondělka věděla, jak se nakonec projeví. A nezklamala jsem se..... Kdyby vařila hned v pondělí, tak by byla hnusná celý týden.....

si007
Proč Ivano 1 26.05.2012 22:34

Proč paní Ivano jste neuvedla svůj věk,vždyť mikrovlnná trouba je stará 66 let a není se za co stydět.Vypadáte dobře,tak co.Jen si v tomto věku nehrát na diblíky.To jste potom k smíchu a politování zároveň.

XXL1
si007 27.05.2012 21:19

Je k smíchu i tak. A hlavně v jejích letech by se měla stydět za to že neumí ani pořádně upéct maso.

Vérona
Ukázka závisti 1 23.05.2012 22:05

To,co paní Ivana v pátek předvedla,bylo jasné,že jí jde jenom o výhru.Bála se páteční hostitelky,protože ta byla ve všem podstatně lepší než Ivana.Její čitelný výraz plný závisti,neoprávněná kritika a chování vystihlo pravou tvář paní Ivany. Umí se přetvařovat a dělat ze sebe to,co nemá v sobě.Zamyslete se nad sebou paní Ivano,nebyl v pátek na vás pěkný pohled.To myslím upřímně vážně!

Jenik11
Neskutecny a souhlasim s 28.05.2012 01:07

Neskutecny a souhlasim s vami..to co predvedla v patek je k smichu!!! Odsoudit cloveka hned na zacatku jen proto, ze bydli v luxusu, kterej sama nema...lidska zavist je svine! Bohuzel..je mi lito patecni soutezici, ktera to jednoznacne mela vyhrat! Protoze ta, co to vyhrala si to nezaslouzi..je falesna, panicka!!!!!

Anonymous Lady
Rekla bych, ze nekteri z Vas 2 21.05.2012 21:34

Rekla bych, ze nekteri z Vas by pohrdli i kralovskym nadivanym bazantem jen proto, aby si zvedli sve vlastni sebevedomi na druhem. Takove negativni komenty zrcadli predevsim neco negativniho o vas samotnych, nechcete se nad tim zamyslet? Ja jsem pro pozitivni komenty a pozitivni svet.:o)

trpaslíček
Lady 22.05.2012 21:49

Souhlasím, právě proto mohla paní Ivana být také onou pozitivní, nemusela by pak chrlit tolik kritiky, byť "jen za vidiny výhry na dluhy".

grom
Plácáte nesmysly, Jejímu věku 23.05.2012 16:38

Plácáte nesmysly, Jejímu věku by slušelo více moudrosti a životního nadhledu, zvláště pokud si hraje na světaznalou dámu.Svým chováním však u normálního člověka vyvolá negativní reakce.
Ivaně a Lucii v žádném případě nemohlo nic chutnat, jelikož měly vše stažené nejpřízemnější lidskou vlastností - závistí.Stačilo se jim podívat na oči a mimiku:(.

reklama