PO - PÁ v 17:50 na Primě

Ivana Plchová

Prostřeno III - 23.2.2011 Ivana Plchová Foto: Prostřeno III - 23.2.2011 Ivana PlchováFoto: Prima

V malém domečku v Želeticích u Kyjova žije s manželem teprve několik měsíců vdaná Ivana, učitelka ve zdejší mateřské školce. Práce s dětmi ji baví pro jejich upřímnost a lásku.

Málokdo by v ní hledal mistryni světa v kickboxu, vyhrála MS v roce 2004 a 2006 ve Švýcarsku a Řecku. Díky reprezentaci procestovala svět. Kvůli zdraví ale vrcholový sport opustila.

Charakter:

Tvrdohlavá, aktivní, vytrvalá, šikovná.

Zájmy:

Sport, vaření a půlroční pejsek.

Vztah k vaření:

Vaří od jedenácti, učila se od maminky. Denně vaří pro manžela. Ráda zkouší nové recepty z různých časopisů a pořadů o vaření, když ale kuchtí pro větší společnost, dojde na klasiku a osvědčené recepty.

Chutě:

Italská kuchyně – těstoviny a sýry na všechny způsoby. Rajská omáčka a vše, v čem jsou oříšky, miluje burákové máslo.

Nesnáší:

Ostré, přesolené jídlo, nemusí ryby, nejí škeble a mořské plody.

Motto:

Všechno jde, když se chce.

Očekávání:

Adrenalin, zábava, něco nevyzkoušeného.

Vaše názory

kurioko
super 0 07.02.2012 10:26

Dodatečně sleduji zpětně, co jsem neviděla a musím uznat, že tohle menu bylo super do detailu. Vlastně mi přijde, že celá tato parta byli docela fajn lidi.
Ten závin určitě vyzkouším.

Ivana P
Pro další dotazy mi pište 0 03.03.2011 16:31

Pro další dotazy mi pište raději na můj email hanzlova.iva@kickboxbrno.cz . Nerada bych už nějaké věci řešila na této diskuzi,kde se za mě vydává kde kdo :(

Ivana P
Pro paní Mishulenu 0 03.03.2011 16:30

Nechápu drzost lidí,kteří se vydávají za někoho jiného: Ivana P. ,tak si laskavě zřidte vlastní nick a nemluvte za cizí.
Pro paní Mishulenu-obklady jsme sehnali v Hornbachu,ale dají se sehnat v kdejakých stavebninách.Jinak ty úchyty na truhlíky nám dělal umělecký kovář..Jinak kde beru nápady?Nevím,jen tak,co nás s manželem napadne,co vidíme na interneru ,v časopisech nebo na jiných domech atd:o)

Ivana P.
Misulena 0 03.03.2011 12:02

A to jsem ještě nechala vymalovat na štít domu velikého trpaslíka. Prostě trpaslíci musí být všude. Nechám vám kontakt v redakci. Hezký den. Mám cit pro detail.

anis
IVI UKÁZALA JSI,ŽE I MLADŠÍ 0 01.03.2011 11:11

IVI UKÁZALA JSI,ŽE I MLADŠÍ RoČNÍKY UMÍ VAŘIT,NEBO SE SNAŽÍ,ALE U TEBE,SUPER,VÝHRU JSEM Ti přála,jen tak dál.

Ivana P
Trpaslíci 2 28.02.2011 10:59

Dobrý den,trpaslíci byli vcelku jednoduší.Našla jsem si obrázek na googlu,který jsem chtěla mít na zdi a ten si vytiskla,pak s ním zašla do copy centra a tam mi to zvětšili na jakou velikost jsem si přála(např 1x2m).Poté jsem si celý arch s obrázkem nalepila na zed a řezáčkem obřízla všechny obrysy z obrázku.Poté jsem papír sundala(spíš odpadal sám,jak byl prořezaný:)) a celý motiv obtáhla centrofixem a pak vybarvila a nakonec opět obtáhla centrofixem.Zdá se to složité,ale opravdu to není vůbec složité,jen mít chuť a náladu:) Doufám,že se bude dařit a kdybyste si s něčím nevěděla rady,pisněte,ráda odpovím:o)

paní M.
Děkuji strašně moc, zkusím to 02.03.2011 09:42

Děkuji strašně moc, zkusím to udělat přesně tak, jak jste mi to popsala, snad se mi to alespoň trošičku podaří. M.

Misulena
Domeček 03.03.2011 08:03

Milá Ivanko, zaujal mne Váš vkus pro detail. Můžu se optat? Líbila se mě vaše fasáda domečku (zejména ty kamenné obklady kolem oken), letos mne čeká natření mého domku a chci se zeptat kde jste sehnala ty kamenné obklady kolem oken a ty kované úchyty na truhlíky? Děkuji ..Zajímalo by mne kam chodíte na ty nádherné nápady. Přeji krásný den!

paní M.
Dotaz 0 28.02.2011 10:12

Ivi jsem ráda, že i mi mladé ženy jsme konečně uznalé kuchařky :o) . A protože jsem shlédla i vybavení Vašeho obydlí jsem se chtěla zeptat, jak jste dostala tak nádherné trpaslíky na zeď. Čekám rodinu a taková výzdoba pokojíčku by nám Všem udělala hroznou radost. Předem děkuji za odpověď M.

anonym
Jste 0 27.02.2011 18:57

Jste šikovná,inteligentní,máte dobrou postavu vysportovanou,navíc jste velmi mladá a je jenom dobře,že nejste vyumělkovaná,ale přirozeně krásná,tak ty blbiny ani nečtěte

reklama