PO - PÁ v 17:35 na Primě

Iveta Svoboda

Žije v luxusní rodinné vile v Úvalech u Prahy. Vystudovala ekonomii na vyšší škole a před čtyřmi lety obhájila titul Mgr. v oboru andragogika. Nyní je dva a půl roku na mateřské dovolené s dcerou Nellinkou.

Je čtyři roky vdaná, její o sedmnáct let starší manžel je v invalidním důchodu jakožto válečný veterán, nevlastní dceři je osmnáct. Do pořadu jí přihlásil manžel. Prý z legrace u televize teoretizovali o tom, že si to Iveta jednou půjde zkusit a manžel to dotáhl do konce. Pokud by vyhrála, peníze by investovala do rodinné dovolené.

Charakter:
Považuje se za flegmatičku. Nic ji hned nerozčílí, nemá ráda podlézavost a zákeřnost.

Zájmy:
Myslivost, střelba. Péče o malou dceru.

Vztah k vaření:
Vaří už asi od devíti let, pořádně s tím ale začala, až když se seznámila s manželem. Nyní vaří pro rodinu každý den. Ráda připravuje českou kuchyni, v létě si oblíbila grilování, hodně peče.

Chutě:
Má ráda hovězí, vepřové a kuřecí maso, chutná jí losos. Miluje foie-gras, cibulačku podle Pohlreichova receptu a pečenou kachnu od babičky.

Nesnáší:
Kopr, zvěřinu, králíka, žemlovku a škubánky nasladko. Nikdy by nesnědla šneky, chobotnici, ledvinky, dršťky a ančovičky. Při stolování jí vadí neslušné chování, a když někdo používá místo příboru lžíci.

Motto:
Neumím odpouštět, ale učím se zapomínat.

Očekávání:
Těší se, že ochutná neznámá jídla, pozná zajímavé stolování a hlavně nové lidi.

Vaše názory

jen to čtu a nedivím se
tak ten odkaz skrýval asi 0 26.04.2017 08:19

tak ten odkaz skrýval asi toto : Svoboda sice v devadesátých letech působil u policie, později ale převlékl policejní uniformu za vojenskou. Jako voják velel četě střežící českou polní nemocnici v Afghánistánu. Více než policejními či vojenskými zásluhami se ovšem proslavil napojením na české podsvětí. Známé jsou především jeho kontakty na českého „kmotra" Františka Mrázka.

Svoboda styky s Mrázkem nepopíral. Odmítl ale, že by mu prodával informace.

sara007
Závistivej přechytralej 1 25.04.2017 17:21

Závistivej přechytralej špekáček :-)

Anonym
Rozkydána RAPERPURDA!!!! 25.04.2017 19:09

Rozkydána RAPERPURDA!!!!

Anonym
Tahle pipina by mohla byt 0 25.04.2017 12:01

Tahle pipina by mohla byt kamarádkou Lindy Bernátové.Urcite by si rozumely,protoze jsou to stejne kosoctverce.Teda pozit listove testo,bujon a nadrobit susenky s tvarohem,tak to je fakt obr umeni.Vylozene francouzske delikatesy.A to se nestydite jit s tim doporadu o vareni???????

Anonym
Neumí to vařit, ale chlubit 2 24.04.2017 16:14

Neumí to vařit, ale chlubit se umí parádně. Ten kdo Vás nazval zlatokopkou,měl pravdu. Jestli jste někomu chtěla dokázat jak jste skvělá a pro manžela hotové požehnání, tak to nevyšlo. Bývalá manželka Vašeho Svobody se musí dusit smíchem ještě teď. Jste nula a nulou zůstanete. Takhle totiž dopadnou všechny zlatokopky

Anonym
Asi byla jediná, kdo byl 24.04.2017 16:31

Asi byla jediná, kdo byl ochoten nosit manželovi teplé prádlo do vazby. Stará Svobodová vzala nohy na ramena.

Anonym
16:14-dovolím si oponovat, 25.04.2017 09:41

16:14-dovolím si oponovat, paní není zlatokopka, paní je telátko, hloupé a naivní, odpustím Vám i ty pravopisné hyby, ale první manželka se musí smát, s tím souhlasím.

Anonymus 3
Mě "fascinují" ty české 1 24.04.2017 15:49

Mě "fascinují" ty české hlupačky, které si , aby byly světové, nepřechylují svá příjemní, když se provdají. Proto je čeština češtinou, ta to prostě tak od nepaměti má, jiný jazyk to má jinak. Ale světová tím fakt nebudete. Spíš jste k smíchu, jako mnoho dalších, hlavně tzv. celebrit z televize. Mějte si majetku, co hrdlo ráčí, v hlavě máte vymeteno, i když máte titul Mgr. Magor, to sedí.

Anonym
15:49-bravo, tleskám!!!! a 25.04.2017 09:44

15:49-bravo, tleskám!!!! a není to ironie.

Markéta Pitschová
Vážení, musím se Vám upřímně 1 24.04.2017 14:01

Vážení, musím se Vám upřímně přiznat, že moc závidím pí mgr Ivetě Svobodovi tu vilu, ten auťák, ten bazén a všechen ten majetek, pro který její manžel tak statečně válčil a bojoval při honění Usámy na misi v AFG. Moc bych chtěla mít doma takového válečného hrdinu, který nikdy neprovedl nic nečestného a přitom vlastnil všechen ten majetek, který nyní patří Ivetě. Bože Iveto, ale za chvíli začneš závidět nejspíš ty mně, protože jsem 100x krásnější a asi Ti toho Tvého hrdinu přefiknu a přeberu.

reklama