PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jakub Macháček

Prostreno - 10.03.11 - Jakub Machacek Foto: Prostreno - 10.03.11 - Jakub MachacekFoto: Prima

Kuchařský a gurmánský maniak, který se vždy těší na svůj „gastroorgasmus“, toho ví o jídle opravdu dost.

Pracuje jako IT v rádiu, žije sám v pronajaté garsonce v Praze 2, vařit bude u rodičů v Benešově. Jejich panelákový byt je zařízený ve staroanglickém stylu a Jakubův dětský pokoj ukrývá dávné poklady. Nerad jí sám a aspoň dvakrát týdně někoho pozve na večeři. Co by ho zabilo? Kdyby jeho přítelkyně byla vegetariánka. Kromě jídla má Jakub také další koníčky. Fotí, zajímá ho tanec a choreografie, miluje hudbu moderní i vážnou, je to kulturní člověk. Je odhodlaný uvařit perfektní jídlo, gastronomickou bombu, chce podat stoprocentní výkon bez zbytečného čančání.

Charakter:
Působí sebevědomě, družně, je upovídaný, většinou má dobrou náladu a čiší z něj nadšení.

Vztah k vaření:
Jídlo je Jakubova droga. Začal vařit po rozchodu s holkou. Zjistil, že se dají nové adeptky na jídlo perfektně balit. Také chodí na různé ochutnávky do luxusních restaurací. Za jídlo utratí spousty peněz. Sleduje zahraniční kuchařské televizní show. Je v sedmém nebi, když objeví nevšední kombinace, které ve výsledku vytvoří symfonii chutí.

Chutě:
Jakub je masový, před „nadrogovanými“ kuřaty dává přednost dobrému steaku. Jinak miluje italskou, řeckou a španělskou kuchyni.

Nesnáší:
Zpackané, odbyté a nudné jídlo

Očekávání:
Protože je často hostitelem, s radostí přijal výzvu. Nebude večeřet sám a může uvařit něco dobrého ostatním. Rád by vyhrál – chce být nejlepší hlavně kvůli sobě.

Vlastní ohodnocení:
6 bodů jako kuchař

Vaše názory

Márty :)
odvaha se cení 0 12.07.2012 12:15

Nevím jak na vás, ale na mě Jakub zapůsobil velice dobře. kdybyste sami bydleli v garsonce,tak byste poznali, že pozvat tolik lidí je nereálné. Myslím,že jídlo neměl vůbec špatné, Tiramisu mu hold nevyšlo,tréma asi udělala své. Obdivuju, že do toho šel... Že to dokázal :D Myslím si, že je to dobrý, veselý,hodný a ochotný člověk, který má dar ( smysl pro humor) a to ,že ostatní nepochopí srandu, je čistě jejich smůla. Jakube, pro mě jseš nejlepší :)!

BazookaCZ
Chci se zeptat... 1 07.07.2010 21:19

Dbr den, chchi se zeptat v jakém díle je hláška 'Já sem si koupila Baketu!' děkuji :D

anonym
Je to v díle z 12.3. 10.07.2010 12:13

Je to v díle z 12.3.

Beruska5
uplně v poslednim díle je ta 12.07.2010 21:58

uplně v poslednim díle je ta hláška :)....Jakub je teda číslo :) takový vtipálek je milý, hodný, je s ním fakt sranda.Navíc je hodně peknej.Jsi super :)

Niko
...néé toho nee! 0 19.05.2010 09:37

Benešovské teramisu, sražená hmota s piškotem - podává machýrek Jakub -pěknej úlet.

Gurmán
Machr až na půdu 0 25.03.2010 23:46

Teda takový kopyto svět neviděl. Machroval celý týden, co všechno umí a co dělá a pak udělá blivajz horší než ze závodky. Takovéhle Tiramisu není ani pro prasata, vždyť se mu to srazilo. Jo ty ingredience musí mít stejnou teplotu. To ten dřevák neví? Od toho bych nechtěl ani chleba s máslem, aby ho nezkazil, nebo nenamazal nějakým kunerolem.

KláraX
Fo pá? 1 22.03.2010 15:54

Pro JÁ první
Když už kritizujete, zjistěte si napřed, jak se to vaše cizí slovo "fo pá" píše, ostudo :)

kucharka
Dobre mu tak 23.03.2010 18:02

Jakub se kasal, kritikou nesetril a pritom byl ve finale horsi nez mala holka. Priste at si radsi napred zamete pred svym prahem! Doufam, ze mu po jeho vykonu sklaplo a prestane machrovat!

Alva
Jakub 23.03.2010 19:53

Byl to hrozný frajer a sám nic neuměl, ten desert bych ani nenesla na stůl.

lliik
Tento díl je asi 0 21.03.2010 19:55

Tento díl je asi nejlepší,protože je tam paní Lída skvělá.Když mám špatnou náladu pustím si úsek kde Lída mluví o baketě a s obsluhou benzínky o mikrovlnce a potom u předkrmu "co to je?Jaké fúze to má"to je k popukání.Je to vtipné znovu a znovu.Doufám,že u dalších dílů se také tak pobavím.Možná by se lidé měli namíchat tak jak to bylo ve 2.týdnu.

reklama