PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jakub Schönbauer

Jakub je jediným mužem týdne a pozve čtveřici dam do svého bytu v Prachaticích, který si zařizuje s přítelkyní. Do pořadu se přihlásil sám, chce vyhrát a odvaha mu rozhodně nechybí.

Sebevědomýa velmi upovídaný Jakub má ale pro ostatní soutěžící trochu komplikovanou povahu – hodně totiž mluví, a tak po chvíli svého monologu začneostatním lézt trochu na nervy. Všude totiž byl a všechno zná... Třeba ale některé vytýkané rysy Jakubovy povahy vynahradí jeho zábava – večerní projížďka centrem Prachatic!Jakub vystudoval obor provoz a ekonomika dopravy na střední průmyslové škole automobilové a technické v Českých Budějovicích. I když je mladý, stihnul vystřídat již hodně profesí. Po škole pracoval v Německu u McDonalds, jako lyžařský instruktor ve Špindlerově Mlýně, v Rakousku dělal číšníka a věnoval se prodeji. Poté provázel Asiaty po celé Evropě a nyní pracuje v Německu na výstavbě silnic a dálnic.

Charakter:

Sám sebe Jakub popisuje takto: „Celým trojzemním regionem známý a protřelý mladík s povahou přátelskéhosympaťáka, který má rád lidovost, a přesto je srdcem věčný protestant, který bude vždy bojovat proti bezpráví a nesmyslnému vykořisťováníčeskéhořemesla, umu a kultury.“

Zájmy:

Jakubovým velkým koníčkem je turistika a průvodcovství po Šumavě, rád jezdí na kole, v zimě lyžuje a celkově rád cestuje. Věnuje se truhlářství, má rád historii, zajímá se o politiku a ekonomiku. Věnuje se i požárnímu sportu.

Vztah k vaření:

Vaření je pro Jakuba koníčkem a zároveň relaxem, kdy se člověk dokáže oprostit od starostí a věcíběžného života. Rád připravuje těstoviny, masovou směs s rýží a svíčkovou.

Chutě:

Má rád téměř vše – až na játra.

Nesnáší:

Nejí játra, dršťky a vnitřnosti. Nikdy by nejedl nemastné a neslané jídlo.U stolu nesnáší špinavé skleničky a příbory, nepořádek a lidi, co stále hledají chyby.

Motto:

Žít jako kaskadér! a Udělej vše jinak a lépe!

Očekávání:

Těší se na zábavu, ochutnání nových jídel a poznání nových lidí. Pokud by vyhrál, zainvestoval by do svých budoucích projektů.

Vaše názory

jghjkhkl
Pohodář a veselej, vtipnej 1 18.10.2014 15:25

Pohodář a veselej, vtipnej kluk :)...holky sucharky, že ho jenom kritizovaly

lorak
Kuba je čistý 18.10.2014 15:55

Kuba je čistý poplach,ale viete si predstaviť o čom by sa tie 3 povahovo nesúrodé baby bavili, keby tam nemali jeho?

Maruška-malá
veselý chlapec ale ne do 1 18.10.2014 02:19

veselý chlapec ale ne do soutěže o pořadu o vaření...ale přeji mu vše dobré, určitě tu veselost do dalších let !!!

Trudy
Ano veselý kluk 18.10.2014 09:20

a snažil se tu soutěž oživit a ne jen kritizovat a čumět jako puk. Mirka sice řekla, že by ho doma nechtěla, ale chtěl by on ji? Zapšklá, závistivá a neupravená baba. Když jsem viděla toho jejího, tak ten byl také nějaký zanedbaný neupravený. Holt jiný nepřišel, tak ji byl dobrý i bývalý šmudla.

lorak
tebe 2 17.10.2014 21:24

tebe tiež pekný víkend a obdivujem jednu vec, že po tých mnohých útokoch na teba sem ešte píšeš, ale chápem aj na tejto diskusii, vlastne hľadáš nejaké spojenie s krajinou odkiaľ pochádzaš. no ver sú aj iné stránky. Trebárs časopis Květy ma také ženské neútočné diskusie. Pozri skús uvidíš

lorak
JANIUSA 17.10.2014 21:25

to bolo pre teba zle som to umiestnil

janiusa
Mily lorak 17.10.2014 22:50

Dekuju za hezka slova a dobrou radu. Na Kvety se podivam =) I Vam preju hezky vikend =)

janiusa
kotul ze zoo 2 17.10.2014 20:10

Hotel perun je nenahraditelna pamatka ktera je pryc. Je to hrozna skoda.
I kdyz mozna nejsem vase krevni skupina i tak Vam dekuju za kratky sloh meho domova. Preju hezky vikend =)

anonym
Ten hotel není pryč, ale 17.10.2014 22:12

Ten hotel není pryč, ale majitelka se o něj nestará (nechala ho schátrat) a vegetí si někde v daleké cizině a starosti a problémy nechává městu Hejnice, potažmo státu, ty blbko. Kdyby byla slušná, tak by mohl jako opravený a udržovaný vzkvétat a sloužit dál.

janiusa
anonyme 17.10.2014 22:31

Hotel Perun byl zbourany protoze ohrozoval mistni obcany Hejnic a turisty.
Ta pani ktera ho tenkrat koupila byla opravdu a do pisne blba trubka ktera si nedala poradit a Hotel Perun srovnala pekne do late a do zeme.

reklama