PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jan Eichler

Prostřeno - 19.4. - Jan Eichler Foto: Prostřeno - 19.4. - Jan EichlerFoto: All

Ředitel Domu mládeže v Ústí nad Labem žije sám. Říká, že mu není ještě padesát let, přesný věk ale tají. Má spoustu koníčků a čestných funkcí.

Tvrdí, že se oženil se svou prací, ale kdyby našel tu pravou, dal by si ještě říct. Hodně se angažuje v práci s mládeží, miluje knihy. Vlastní hezký a uspořádaný byt v paneláku s velkou knihovnou.

Charakter:

Život bere s nadhledem a humorem, podle něj se má hlavně žít a užívat si.

Zájmy:

Turistika, četba, kultura, vaření a společenské hry. Má silný vztah k přírodě a dětem.

Vztah k vaření:

Vaří rád, ale nedělá z toho vědu. Čerpá ze zkušeností získaných na dětských táborech a je rád, když ostatním chutná. S oblibou vaří na kamnech, do kterých musí přikládat dřevo. Při vaření nezbytně potřebuje ostrý nůž.

Chutě:

Jí rád maso, nedá dopustit na českou kuchyni, nejvíc ale miluje sladké. Tím ho nikdy nikdo neurazí. Je polévkový. Při vaření používá polotovary a rád koření jídlo už namíchanými směsmi.

Nesnáší:

Zůstává chuťově při zemi v českých luzích a hájích, nerad experimentuje.

Očekávání:

Seznámit se s novými lidmi, zabavit se.

Vaše názory

Dashen
Milé 0 03.08.2010 03:29

Líbilo se mi, že Jan už při přivítání hostů navodil příjemnou atmosféru. Jeho byt je opravdu super, jídlo připravil zajímavě a úhledně. Celou dobu se hostům věnoval. Oslovil nás jak předkrm, tak hlavní chod. I proto, že zpracoval běžné suroviny a ingredience, které si můžeme ihned vyzkoušet.
Tahle pětice jsou milí, nehádaví lidé a předvedli se jako přátelští hosté. Tak by taková setkání měla vypadat. Co bych jim vytkla je prohlížení skříní a zásuvek. Slušně vychovaný člověk zachovává určité soukromí jiných a do šuplat, či postelí zásadně neleze. (Takhle se snad chovají jen protivné tchýně. A proto jsou pak snachami nenáviděny.)

Argentina
Honzo, jste opravdu příjemný, 1 25.04.2010 20:13

Honzo, jste opravdu příjemný, taktní a milý člověk....je na Vás vidět, že jste neustále v kontaktu s lidma. Ať se Vám v životě daří!

A. Nikol
:-) 14.05.2010 11:26

Super člověk, milý muž, moc se mi líbila jeho domácnost i jídelníček.

mel
Naprosto souhlasím! 0 24.04.2010 19:43

Ačkoliv menu pana Jana nebylo zase moc extra, všechno vynahradil tím, jaký je to příjemný člověk. Nikoho nepomlouval, chyby jiných se snažil spíš omlouvat, ukázal se jako fajn chlap. :o)

Bačulka
Charakter Honza 1 24.04.2010 16:41

Super člověk,který nikoho neurazil a měl pro každého vlídné a povzbudivé slovo.

Andreaa
Tak Honziku, teď jsu udělat 24.04.2010 18:43

Tak Honziku, teď jsu udělat ten tvůj chřest, byl fakt výborný...:)

Marttina
Škoda, že pan Honza nevyrál, 1 23.04.2010 19:54

Škoda, že pan Honza nevyrál, přála jsem mu to, byl mi moc sympatický-hned od pondělí. Myslím si, že po tomto týdnu možná nebude už sám: Má rád děti, umí dobře vařit a je příjemný, ženský se ještě o něm poperou. Přeju mu v životě to nej, je to milý člověk.

Paige9886
hm.. 24.04.2010 16:36

pan Jan je velice sympatický člověk a umí se chovat

aha
sympatický člověk 0 23.04.2010 19:11

Pán se opět projevil jako sympatický, zdvořilý člověk. Má rád lidi, je přející a bude s ním i legrace.

Začínající divák
Ka: Co ho může poškodit? 1 23.04.2010 17:54

No třeba to, že přímo v nadpisu jednoho diskutujícího bylo uvedeno: Na malý kluky. Tak o tom polemizovat v případě člověka, který s dětmi pracuje profesionálně, vede oddíl apod. je teda dost drsné. Buď něco vím, ale potom to neřeším na diskusi, ale na nejbližším policejním oddělení nebo nevím nic a držím ústa, abych člověku neublížila.

reklama