PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jan Kovařovic

Prostřeno II. - 1. cyklus - Kovařovic Foto: Prostřeno II. - 1. cyklus - KovařovicFoto: All

Vedoucí úseku dřeva ve firmě starající se o městský mobiliář žije jako jediný ve východočeské metropoli Hradci Králové. Bydlí na Slezském předměstí v panelákovém bytě 3+1 s přítelkyní a spolubydlícím.

Byt se starším nábytkem úplně nesplňuje jeho představy, ale v jádru je vzhledem k věku spokojený. Honza ve volném čase sportuje, baví ho jeho práce, rád vaří a tráví hodně času venku s přáteli. Pořad bere jako velkou výzvu.

Charakter:

Komunikativní, společenský a přátelský mladík, který si dokáže získat sympatie okolí. Má originální nápady.

Zájmy:

Výrazným Honzovým koníčkem je jízda na kole BMX ve skateparku. Věnuje se také zvířatům, chodí často na procházky, doma vaří.

Vztah k vaření:

Velmi kladný, preferuje vaření pro společnost. Jídlo, které si připraví jen pro sebe, mu takovou radost neudělá.

Chutě:

Má rád maso a pikantní jídla. Preferuje slané před sladkým.

Nesnáší:

Kombinaci sladkého a slaného (např. kuřecí prsa s broskví apod.).

Vaše názory

fanda prostřena
vzkaz Honzovi 0 04.03.2012 21:41

....Prostě vítěz byl jasný co si budem povídat...falešným a chamtivým člověk nedomluví....ale tak ono peníze budou my nebudem.....nedivila bych se kosti v krku na Vánoce u dotyčného nenažrance :D...

Merie H,
Ahoj všem, kdo fandíte 0 20.01.2012 19:24

Ahoj všem, kdo fandíte Honzovi :-)
já má tu čest, že Honzu znám osobně včetně skoro celé jejich rodiny.
Honza je fakt fajn kluk a tu výhru by si zasloužil :D
Na obranu Štěpána - Štěpán výhru spravedlivě rozdělil mezi všechny hráče... A Honza se na něj fakt nezlobil, pořad bral jako výzvu, ve které obstál na 1*
tak pěkné koukání na další díly a nejde o to, kdo vyhraje, ale o to, jak se tam kdo chová a hlavně, co UVAŘÍ :-)

inža
Honzo díky 1 20.01.2012 19:01

Honzo, Tvůj vstřícný přístup ke všem soutěžícím (i k tomu kriplovi Š.) byl obdivuhodný. Snad Tě to dodnes nezměnilo. Každopádně díky a drž se chlape..

nflooígjls
hodnocení 20.01.2012 22:24

Jestli Štěpán výhru rozdělil, bych velice pochybovala!! Protože bych jinak nemohla pochopit proč ze sebe udělal před celým národem totálního NEUPŘÍMNÉHO KŘIVÁKA A PODRAZÁKA!! A pokud později svých činů litoval, tak proč to neřekl rovnou v éteru před diváky a svědky že výhru rozdělí mezi všechny soutěžící!! Místo toho hrál překvapeného, že vůbec vyhrál!! Podrazák!! MĚL TO VYHRÁT HONZA!!

Barbiti
Štěpán je jenom idiot 0 20.01.2012 18:17

JESTLI BYL NĚKDY V PROSTŘENO IDIOT, CO SI SVŮJ TITUL ZASLOUŽÍ, JE TO ŠTĚPÁN. HONZA MĚL VYHRÁT, PROTOŽE JEHO JÍDLO BYLO BEZVA A ATMOSFÉRA TAKY. ŠTĚPÁN MU NESAHÁ ANI PO KOTNÍKY. CHCE JEN VYHRÁT A TAKTIZUJE,HAMOUN JEDEN. MĚL BY SE TÍM SVÝM ŽRÁDLEM ZADUSIT. A VÍM, ŽE MŮJ NÁZOR SDÍLÍ SPOUSTA LIDÍ!

Martas77
pro Honzu a skvělé dámy 1 20.01.2012 07:52

Tak jak jsme na začátku měli pocit, že se sešla skvělá parta, tak o to víc jsme nyní zklamaní. Je neuvěřitelné, co dokáže jeden křivák pokazit. Nejen Honza, ale i dámy tohoto týdne jsou moc faj a naše rodina všem drží palce, ať je dobrá nálada neopouští!! Na Štěpána máme vztek a je nám líto, takového chudáka zamindrákovaného a závistivého jsme už dlouho neviděli, s takovou povahou bude celý život nešťastný. Zajdi na večeři se sklářem2 Michalem Vlkem, to je kamarád tak akorát pro tebe.

sara 75
Honza je super!!! 20.01.2012 15:12

Honzík je prostě úplně super,moc se snažil a na dvacetiletého kluka je moc šikovný,kam se kolikrát hrabou některé ženské.Štěpán je hrozněj ubožák,ani nevím jaká slušná slova bych na něj použila.Závistivec jeden!!!Celá rodina jsme na něj měli ten největší vztek,a co jsem slyšela od okolí,tak všichni zastávali stejný názor.Honzovi přeju vše nejlepší,ať si z toho nic nedělá,i když chápu,že to naštve.Nám jsi se všem líbil a Štěpán ať se stydí!!!!!

Zbyněk3
Štěpán reprezentuje tu horší 0 20.01.2012 07:32

Štěpán reprezentuje tu horší část každého z nás: závist, faleš, úlisnost, atd...
Pro mne je jasným vítězem Honza.

colombo
zmetek Štěpán!!!!! 1 19.01.2012 23:58

Jsem tak s nas.ý na toho křiváka myslím Štěpána,ze bych nejraději vymazal i to jméno z kalendáře. Je to pokrytec,a nebojím se ani slova" hajzl!Nejsem pravidelným divákem tohoto pořadu, nemohu teda soudit program jako celek, ale dnes musím napsat a tím si ulevit ať usnu.Honzo, máš to u mne taky ne za 10 ale snad za 100,ocenuji Tvou odvahu vzhledem k Tvému věku, je vidět, že není naše mládež tak zkažená jak se všeobecně o ní mluví, jsou výjimky a Ty jsi jedna VELIKÁ z nich..jen tak dál

credo
super 20.01.2012 03:40

mám 62rokov a keby som nosila klobúk tak ho pred tebou zložím dolu na znak uznania. bol si Honzík dobrý, ked vytrváš budeš lepší a časom možno aj naj-lepší. držím ti palce a so mnou tisíce slovákov

reklama