PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jan Kovařovic (repríza)

Vedoucí úseku dřeva ve firmě starající se o městský mobiliář žije jako jediný ve východočeské metropoli Hradci Králové. Bydlí na Slezském předměstí v panelákovém bytě 3+1 s přítelkyní a spolubydlícím.

Byt se starším nábytkem úplně nesplňuje jeho představy, ale v jádru je vzhledem k věku spokojený. Honza ve volném čase sportuje, baví ho jeho práce, rád vaří a tráví hodně času venku s přáteli. Pořad bere jako velkou výzvu.

Charakter:

Komunikativní, společenský a přátelský mladík, který si dokáže získat sympatie okolí. Má originální nápady.

Zájmy:

Výrazným Honzovým koníčkem je jízda na kole BMX ve skateparku. Věnuje se také zvířatům, chodí často na procházky, doma vaří.

Vztah k vaření:

Velmi kladný, preferuje vaření pro společnost. Jídlo, které si připraví jen pro sebe, mu takovou radost neudělá.

Chutě:

Má rád maso a pikantní jídla. Preferuje slané před sladkým.

Nesnáší:

Kombinaci sladkého a slaného (např. kuřecí prsa s broskví apod.).

Profil soutěžícího k premiéře 26.8.2010 i s diskusemi najdete zde.

 

Vaše názory

Flafinka
Originalni 0 12.07.2012 10:41

Na tenhle porad usporadani Vanoc v lete urcite originalni JE! A tim spis ze to vari dvacetilety kluk! A pro vsechny ty rejpaly, co tady pisi o tom, jak to je bezne delat Vanoce v lete, tak at si zkusi vykouzlit stejne menu jako mel Honza za tech par hodin, ktery jsou k dispozici a snad pochopi, ze to neni nic jednoducheho.

Tereza Ma.
Štěpán 0 06.02.2012 13:52

Honza měl vyhrát, vařil dobře a hlavně se umí chovat, narozdíl od toho obtloustlýho pašíka s ... hlasem...být tou jeho přítelkyní, styděla bych se za něj...

Lucie K.
Honzovi jsem fandila,obdivuju 0 01.02.2012 15:10

Honzovi jsem fandila,obdivuju odvahu přihlásit se a obdivuju že takový mladý muž umí vařit lépe než leckteré děvčata v jeho věku.Rozhodně souhlasím s tím,že měl vyhrát,protože ten namyšlený a výhrou zaslepený Štěpán si to vůbec nezasloužil!Hnusné chování a ve chvíli ohrožení se zachoval jako krysa zahnaná do kouta - zaútočil.Bylo mi na zvracení z toho jak si myslel že je dokonalý a že tak trapně hodnotil Honzíka!Doufám že si to někdy přečte a zastydí se nad svou nanažraností po výhře!!!

Lenka C.
Mily Honziku, Moc jsem Vam 0 25.01.2012 16:03

Mily Honziku,

Moc jsem Vam fandila, skoda, ze Stepan je takova krize a zkazil Vam to. No co uz se da delat. Na kazdeho jednou dojde, treba se tou vyhrou udus, Stepane. Myslim, ze cely narod se na Vas diva jako na vyherce, stejne jako Vase kolegyne soutezici. Hodne stesti a at se Vam v zivote dari. Moc Vam to preju. x

Barushqa28
Je mi to lito, z lidi typu 1 22.01.2012 17:57

Je mi to lito, z lidi typu Stepan je mi spatne, ale jak se rika, na kazdou s*ini se vari voda ... myslim, ze mel vyhrat Honza, pohodar a sympatak :)

sarus
Honzík 25.01.2012 00:27

Jasně že měl vyhrát Honzík,všechny ženský mu dali 10 bodů a ten šmejd Štěpán 4 body,byl ohrožený a věděl to,tak taktizoval,jestli se pořádně podíval v tv na sebe,tak viděl ty svý nenasytný oči,fůůůůj...ano kolo bych si o něj neopřela,hnusák....Jan byl velice slušný a šikovný,fandila jsem mu,bohužel šmejdi jsou všude...

Markét26
Zdravím. To, že to není nic 3 22.01.2012 15:21

Zdravím. To, že to není nic neobvyklého, udělat v létě Vánoce, je úplně jedno. U Honzi se cení, že vymyslel něco jiného než dělá většina ostatních soutěžících -z 90% kuře na všechny způsoby. Když někdo uvaří např. zvěřinu, nebo zkusí něco méně obvyklého, hned je to zkritizováno. Honzovi jsem moc fandila, snažil se, měl si zasloužit výhru on.Štěpán mě s tím svým hodnocením 4 body tak naštval.. ale ať si tu výhru užije....určitě je spokojený. Honzo, jsi moc sympatický.

monty2
Co uvaři neobvyklého? Řízek?? 22.01.2012 16:09

Co uvaři neobvyklého? Řízek??

anonym šestý
neobvyklé menu? 22.01.2012 18:11

mastné kroupy,připálený řízek,dusivá vánočka.Ale na jeho mládí dobré,na výhru nikoli.

anonym
A vy snad na Vánoce vaříte 23.01.2012 21:58

A vy snad na Vánoce vaříte něco jiného?? Je originální! Snažil se a myslím, že na 20 let u chlapa to byl velice dobrý výkon. Chtěla bych vidět v té soutěži.. Kritizovat u obrazovky je jednoduché. A kdyby to bylo tak hnusné, tak by od ženských nedostal 3x 10 bodů.

reklama