PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jan Myšák

Prostřeno IV (8) - východní Čechy - Jan Myšák Foto: Prostřeno IV (8) - východní Čechy - Jan MyšákFoto: All

Jan, který žije v obci České Libchlavy, měl různorodá povolání. Pracoval jako prodejce PC, servisní technik, obchodní zástupce, řidič kamionu. Dnes je drobný podnikatel.

S manželkou mají syna Kristiána a druhé miminko je na cestě. O svém životě říká, že je to jeden velký kolotoč. Rodina žije v dvougeneračním domě po lehké rekonstrukci.

Charakter:

Říká o sobě, že je „obyčejný vesnický balík se smyslem pro humor“. Určitě je šikovný a pracovitý.

Zájmy:

Mezi koníčky řadí současnou práci a rodinu. Má rád létání, je to jeho nový velký kůň.

Vztah k vaření:

Jídlo miluje a vaření ho provází celý život.

Chutě:

Jí vše, nemá s ničím žádný větší problém.

Nesnáší:

Nemusí olomoucké syrečky.

Motto:

Co můžeš udělat dnes, jsi měl mít hotové již včera.

Očekávání:

Do pořadu ho přihlásila manželka, která ho považuje za dobrého kuchaře. Jan očekává poznání nových lidí, jídel a chutí. Také doufá ve výhru. Rovněž věří, že si při natáčení konečně odpočine.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Hadr by to sneslo

 

VIDEO: Předkrm mi nechutnal

 

VIDEO: Nechci tě urazit

 

VIDEO: Vodu nepiju

 

VIDEO: Jiříkovo vidění

 

Vaše názory

sousedka
Nechci se pana Mysaka 0 30.01.2012 16:46

Nechci se pana Mysaka zastvavat ale nevim kdy by mel mit cas na to aby varil. Provozuje nejednu provozovnu a podnika v nekolika odvetvich...... Myslim ze by musel byt alespon 40rukou a den by musel mit 60 hodin aby vse stihl. Varit, rozvazet, dohlizet na zamestnance a podnikat v dalsich oborech.... Sama se nekdy divim, ze to zvlada...

anonym
co to tady píše za cvoky??? 2 29.10.2011 17:56

co to tady píše za cvoky??? kuchař se přihlásí do prostřena, celý týden machruje a ve finále se tak styděl, že nabídl Karlovi podíl výhry a vy tady šílíte, celý týden ho pomlouváte a pak omdlíváte blahem. Ubožačky. Taky si myslím že Janek je akorát podvodník, vaří v profi kuchyni a všichni kromě primy to vědí

EvaR
Mýlíte se, není profesionální 17.06.2012 23:00

Mýlíte se, není profesionální kuchař, takže v tom problém nevidím. Jsem hrdá, že ho znám osobně a je to jeden z nejlepších lidí, co jsem potkala

anonym
Tos jich asi moc nepotkala, 25.07.2013 19:19

Tos jich asi moc nepotkala, co?

anonym
Taky gratulace. Máte srdce na 1 27.10.2011 09:46

Taky gratulace. Máte srdce na pravém místě a to se cení. Jste ze všech soutěžících co se zde vystřídali SUPERMAN. Prostě paráda ten závěr.

LnT
Dojemné 28.10.2011 19:40

Rád se přidávám se k ostatním. Panje Jane jste opravdu třída! Pro mne jste aboslutním vítězem všech odvysílaných dílů prostřeno.

rea
Pane Jane, gratuluju a 1 26.10.2011 12:16

Pane Jane,
gratuluju a smekám. Jak vaše vaření, tak chování se mi moc líbí. Máte krásný dům a přijdete mi v pohodě. Jen víc takových lidí.

Klárka K.
Dobrý den, fakt parádní 21.05.2012 13:54

Dobrý den, fakt parádní večeře, když sem to jen slyšela, tak jsem na to dostala chuť a to nejsem velký jedlík. Líbilo se mi, jak jste se choval celou soutěž a že jste nebyl nepřející. A ten závěr mě dostal, protože Karel má nejen skvělý zážitek na celý život, ale možná i nějakou lepší vizi do budoucna. Jste fajn chlap a máte krásný domek. Přeji vše dobré!

ujalka
asi jsem shlédla jiný díl, 7 26.10.2011 08:58

asi jsem shlédla jiný díl, nějak mě tento pán nenadchnul a ještě k tomu sem se zde dočetla že je profesionální kuchař. PRIMO znáš význam slova - AMATÉRSKÝ kuchař? asi ne, je to nefér vůči ostatním soutěžícím

Kkkk
? profesionál ? - tomu nevěřím 26.10.2011 10:26

Někdo tady do diskuze napsal, že má firmu na rozvoz hotových jídel. Řekla bych, že jako majitel takovéhle firmy nejspíš sám pracovně nevaří,ale šéfuje(managment, marketing atp.). A podle profilu, to na vyučeného kuchaře taky nevypadá. A připojuji se k názoru, že pomoc konkrétní osobě je lepší než jakákoliv anonymní charita, tímto činem v mých očích určitě stoupl. :-)

reklama