PO - PÁ v 17:35 na Primě

Jan Vích

Jediný muž a jediný Brňák týdne bydlí s přítelkyní v malém 2+1, jsou spolu už dva roky. Jan ještě stále studuje, úspěšně absolvoval magisterské studium na Fakultě sportovních studií a pokračuje dál v doktorandském studiu.

Vydělává si jako masér ve fotbalovém klubu Zbrojovka Brno a učitel tělesné výchovy, protože sport je jeho největší koníček. Má rád zdravý životní styl, cvičí, trénuje, je aktivní. Všichni by si u něj měli pochutnat na dobrém jídle, protože Honza chce vyhrát. Pokud by se mu to podařilo, splatil by dluhy a koupil malý dárek pro přítelkyní.

Charakter:

Sám o sobě říká, že je vtipný, čestný, lehce introverní extrovert a romantik. Soutěživý, ale na za každou cenu. Romantik.

Zájmy:

Sport, masírování, vaření, luštění křížovek a vymýšlení blbostí.

Vztah k vaření:

Vaří rád a snaží se z procesu přípravy jídla udělat potěšení. Rád připravuje osvědčené recepty, které se pokaždé snaží uvařit lépe, než minule.

Chutě:

Má rád svíčkovou na smetaně, těstoviny na různé způsoby a steaky.

Nesnáší:

Masa připravovaná nasladko s ovocem, nikdy by nesnědl cibuli v syrovém stavu. U stolu mu vadí, když mu někdo kouká do talíře a komentuje jeho počínání. Nemá rád hlasité srkání a mlaskání.

Motto:

Žij tak, aby ses pak nemusel stydět!

Očekávání:

Očekává možnost ukázat své kuchařské schopnosti před známými, těší se na výhru a zábavu se soupeři. Večer by měl být plný legrace a dobré nálady.

Vaše názory

anonymousekova
A proč se nerozdelil s 5 21.09.2014 14:52

A proč se nerozdelil s Luckou,když mel,jako ostatní,chytré řeči, ze ji to nejvíc přál?

rybičenka
Chytráčko anonymousekova 21.09.2014 15:45

A proč by se dělil, vyhrál snad on a zaslouženě. Když jsi tak chytrá tak jí něco přispěj.

doc.Musil
chytračko rybičenko 21.09.2014 18:48

až anonymousekova vyhraje, tak se určitě rozdělí.

Trudy
To jako proč 22.09.2014 09:32

by se měl dělit, on ty peníze také potřeboval. Říkal, že splatí nějaké dluhy a pak myslel na svoji přítelkyni té, že něco koupí o sobě nemluvil.

anonymousekova
Tak mel držet tlamu,ne hrát 22.09.2014 12:30

Tak mel držet tlamu,ne hrát libivou politiku.

Anonymousanonym
ještě že vyhrál on 22.09.2014 13:38

a ne pyskatá trapka helena, hnuska odporná od všeho má klíček, všechno zná, Jan prý podle ní není chlap, zajímalo by mě, co si pod tím slovem chlap představuje, potetovaného svalovce, který jí dvakrát týdně namele hubu? potřebovala by to jak sůl

verallll
bezva 3 21.09.2014 00:49

ze srdce blahopřeji, paráda

Girasole
Díky bohu, že to nevyhrály největší mrchy. 21.09.2014 10:54

Sice nevařil nijak oslnivě, ale je to sympatický a korektní člověk.
Bylo vidět, že ty dvě mladé fajn holky bodovaly schválně vysoko, aby nevyhrála náhodou ta vyžilá bloncka a černá závistivá bestie. Dobrá taktika.

anonym
Taktiku 22.09.2014 09:40

nelze rozdělit na dobrou či špatnou, v soutěži by měla být vždy jen objektivita, ale to je jenom neuskutečnitelná vize. Přesto jsem ráda, že po dlouhé době vyhrál soutěžící, který si výhru opravdu zasloužil.

gratulantka
blahopřeji 25.09.2014 14:34

Borec na konec!!!honzo ze srdce Vám blahopřeji, konečně někdo kdo něco dobrého uvařil a zábava originální a vtipná. jste dobrý chlap a přeji Vám do života jen to nejlepší!ať se vám daří!!!!a z těch závistivců tady si nic nedělejte. a lituju té bloncky a brunety ty musí být hodně zapšklé...

reklama