PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jan Zobl

Prostřeno VII (18) Plzeň 13.5. 2013 galerie - Jan Zobl Foto: Prostřeno VII (18) Plzeň 13.5. 2013 galerie - Jan ZoblFoto: All

Jan vystudoval zemědělskou školu a pracuje jako obchodní zástupce u firmy ČEZ. Je rozvedený a s bývalou manželkou má šestiletou dceru Elišku, která od září nastupuje do první třídy.

V současné době má přítelkyni v Karlových Varech, s níž se schází, ale nežijí spolu. Bydlí v prostorném domě v Tlučné, kde žijí jeho rodiče. Jan je sebevědomý a také dost záhadný. Věnuje se svým koníčkům a snaží se vést pestrý život. Pokud by vyhrál, odletěl by na dovolenou do Izraele.

Charakter:

Říká o sobě, že je nad věcí. Sebevědomý, soutěživý, svérázný.

Zájmy:

Natáčení s kamerou, fotografování, zajímá se o paranormální jevy a má rád zvířata.

Vztah k vaření:

Velmi kladný, proto si věří, že vyhraje.

Chutě:

Vyhledává ostrá, asijská a pikantní jídla: vietnamské polévky, kuřecí kung-pao, jarní závitky, pizzu, kachnu, kaviár, krevety a raky.

Nesnáší:

Rajskou omáčku a polévku, krupičnou kaši. U stolu mu vadí dloubání v nose.

Motto:

Nesuď, nechceš-li být souzen…

Očekávání:

Těší se na dobrý kolektiv, kterému bude chutnat jeho menu. Doufá, že vyhraje.

 

 

Vaše názory

Leoš Bubeníček
Myslím si, že to nechápete . 2 01.07.2013 17:46

Myslím si, že to nechápete . (O:
Honza je z planety "Y" a na této planetě se obyvatelé stravují pouze olejem. Honza je jen jedinec vyslaný na planetu zemi a za úkol má poznat místní kulturu a stravovací návyky. Na planetě "Y" sledovali prostřeno s úžasem, jakého stupně již Honza dosáhl a pro místní bude zajisté hrdinou . Možná dostane i vyznamenání. Formou zábavy už pak Honza jen poslal vzkaz své rodné planetě. A proto tedy: Bravo Honzo !!!

Brekeke
výstižně-vtipný komentář 09.09.2013 14:59

tak tento komentář nemá chybu :-) ale skutečně je vhodné ho číst až po shlédnutí dílu :-) super komentář,fakt že jo,teda pane Bubeníček,vyznamenání i Vám :-)

Ragazza
Presne tak 28.10.2013 18:24

Presne tak. Honza zije vo svojom svete (planeta Y) a tam co je mastne a po com sa 'pocourate' to je 'vynikajici'!

No ale tak ako Vasek povedal, kazdemu chuti nieco ine... Sa mi ale ratalo ze nevedeli prist na to ci to bolo naozaj alebo ci si z nich robi srandu! :D

Jana87482
Senza parta 0 26.05.2013 18:18

Tak tenhle týden se sešla fakt super patra, pohodový lidi, všichni ji byli sympatičtí. Co se týče zábavy u Honzy, tak to jsem díky Vaškovi jak se tam smál nasmála :DD fakt super parta, super týden a jsem ráda že jsem tenhle týden viděla.

Báája
vaření v pátek 0 22.05.2013 21:59

To, co předvedl tento pán, nemělo nic společného s recesí ani s humorem. Bylo to odporné. Zvedal se mi z toho žaludek. To, jak onen vařil a následně stoloval, jedl a komunikoval bylo nechutné. Jestli to udělal pro peníze, jeho věc. Totálně se znemožnil. Tečka.

kokokoko Ma
Jana znám, říkal,že to měl ve 2 20.05.2013 22:15

Jana znám, říkal,že to měl ve scenáři. O tu výhru nepřišel. Dostal také 50 000. Jde o sledovanost. Martin

Evik 52
Nejdříve jsem si to také 21.05.2013 09:10

Nejdříve jsem si to také myslela,ale myslím že je to pouze výmluva,Jan pochopil jak se ztrapnil a chce zachránit situaci lží.Nikdo by se pro pár mizerných peněz takhle před celým národem neztrapnil a Jan je tak samolibý,že si fakt věří jak je dobrý.
Hodně prozradí oči a v Janových očích nevidím nic dobrého.
Ale je to jen můj názor.

Silueta
Taky si myslím,že půjde o 24.05.2013 16:51

Taky si myslím,že půjde o výmluvu.je dost možné,že do průběhu pořadu televize prostě zasahuje,ale že by bylo úplně vše až tak sehrané,nevím,nezdá se mi to.nejsem psycholog a ani si na něj nechci hrát,ale na Janovi se mi něco prostě nelíbí.není upřímnej k druhým a hlavně ani sám k sobě.

Luďka
Indície. 5 19.05.2013 17:19

Myslím si, že u Jana v domě se snad ani nevaří.
V kuchyni, kde není ani jedna jediná kvedlačka, mouku nabírají z mikrotenového sáčku nadepsaného „hladká mouka“, sporák je evidentně nový a půjčená mikrovlnná trouba je položena na židli, tam prostě chybí kuchař (či kuchařka), respektive někdo, kdo v té kuchyni běžně vaří, či vůbec kdy nějaký pokrm uvařil.

píďalka
Věříte, že jsem si to také 19.05.2013 18:48

Věříte, že jsem si to také tak říkala?

reklama