PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jana Bartáková

Inteligentně a příjemně působící Jana vystudovala obchodní akademii a hotelovou školu s nástavbou cestovní ruch. Má celkem pestrou profesní minulost – dělala servírku, poté provozovala dětský bazar a nyní pracuje jako kontrolorka kvality a obsluha lisu v kovovýrobě.

S manželem Pavlem jsou už třináct let, mají dvě děti. Desetiletou dceru Andreu, které dělá závodně aerobik, a čtyřletého Patrika, který začíná zdárně bruslit a jednou z něj možná bude slavný hokejista. Rodina bydlí na hradeckém sídlišti ve vkusném bytě 3 + 1.

Charakter:

Je nekonfliktní, spolehlivá a pohodová. Také čistotná a rozumná.

Zájmy:

Miluje lyžování, aerobik, s chutí si zazpívá. Když má čas, ráda zajde s kamarádkami na pokec u kávičky. Těší se na rodinné dovolené u moře.

Vztah k vaření:

Po letech strávených u plotny vaří, protože musí. Ale na vaření v soutěži se těší.

Chutě:

Má ráda jemnější delikátní chutě a lehčí a zdravější jídla.

Nesnáší:

Ostré pokrmy, tlačenku a syrečky. Škraloup z mléka. U stolu jí vadí mlaskání.

Motto:

Nikdy neříkej nikdy.

Očekávání:

Účastí v pořadu si chce kořenit všední život. Ráda by vyhrála, aby mohli odjet na hory. Těší se, že pozná nové lidi a ochutná dosud nepoznané.

SMS SOUTĚŽ S PROSTŘENEM! ZDE


PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Pravda natvrdo

 

VIDEO: Nepovedený dezert

 

VIDEO: Gizela

 

VIDEO: Alergie na mléko?

 

VIDEO: Spálené zelí


VIDEO: Vysušený losos

Vaše názory

zuzana krescak
trapas :-D 0 15.11.2012 12:20

no predevsim se zamyslim a reknu si jestli mi ta soutes stoji zato. Nejenom ,ze mi to zmeni vse kolem sebe ale i zivotni pohled.Prvni bod proc si myslim , ze s chytrosti tohle nema nic spolecneho. To co jste tam predvedla je nehorazne a smutne. Gizela to brrala z humorem cos nechapu jak ale klobouk dolu. Potkat vas tak vam dam normalne pesti. Preji vam hodne stesti budete ho [potrebovat]

Karol Hassová
Bartová 1 14.11.2012 15:01

vy jste asi v životě hodně neštastná, jinak si vaše podlé, ubohé a primitivní chování neumím vysvětlit. Sama jste nechutná, nehezká a mdlá.

anonymxxxyyy
Kdo je to Bartová?! 15.11.2012 10:14

Kdo je to Bartová?!

Velký zlý pes
:-( 0 08.05.2012 18:31

Nešťastná povaha - nešťastná osoba. Tím, že ubližuje druhým, ubližuje sobě.

Milena Pokorná
Jano Bartáková 1 07.05.2012 14:25

To co jste předvedla v televizi,je jen odrazem Vašeho ubohého života.V práci Vás nemají rádi,přátelé se Vám vyhýbají,manžel řeší Vaší nemožnou povahu po svém a my mu fandíme.Váš život je smutný,když někam vejdete tak je najednou po náladě a jsme rádi,když odejdete.Jste horší,než kyselina

kušmíra
Hlas lidu hlas boží - to snad 08.05.2012 00:44

Hlas lidu hlas boží - to snad není možné, co se tady všechno napsalo, úplná vlčí smečka. Mně se také nelíbilo chování paní Bartákové, ani její vaření, ale propírat tady nevěry jejího manžela? Je vidět, že pod sklepením je ještě stoka. Pro každou ženu je nevěra bolestná a ze sebevědomí si uhryzne pěkně velký kousek. Navíc opravdové kamarádky by se nikdy neodvrátily. V dobrým i zlým, to je přátelství.

Bart
Jana - závist 0 06.05.2012 12:09

Hrozné nepřejícné chování. Vy byste měla mít jméno Závistnice Škodolibá.

Konvička2
Tedy Jano Bartáková 0 05.05.2012 19:56

Vy jste na odstřel.Něco tak ubohého jsem ještě neviděl.Co jste si to vůbec dovolila? Kde jste vzala tu drzost takto někoho urážeta ponižovat.Vaše vaření,zábava a obsluha na úrovni začátečníka a i ten by vás trumfl.Jako žena jste nevzhledná,nezábavná a k tomu hloupá.Vždyť vy jste vyhrála jen díky paní Gizele.Vás bych doma tedy nechtěl,šedá myška rádoby chytrolínek s povahou na nejspodnější hranici.Fuj

Bart
Hm, zlá paní. 0 05.05.2012 16:51

Hm, zlá paní.

kdo to asi je
mileky 1 03.05.2012 11:44

jestlipak jsou tady komenty taky nějakych milenek pana Bartáka!!jak to tak čtu tak pár by se jich tam možná identifikovat dalo:-)) viď Pavle:-) každopadně at je to jak chce a televize to sestříhala jakkoliv tak medailonek o tom že PANí Jana žije ve spokojeném manžlství si Paní Jana mohla odpustit....že Pavle?!

reklama