PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jana Ferencová

Jana je vyučená aranžérka. Dnes se věnuje manikúře a prodlužování řas. Je vdaná, má chlapečka a s manželem bydlí u jeho rodičů ve Vinoři.

Do pořadu Janu přihlásil manžel, protože má dojem, že se doma trochu nudí. Tak ať něco předvede, pobaví a třeba i vyhraje. Vaří totiž ráda a nejčastěji českou kuchyni. Z výhry by splatila část dluhů a ještě by zbylo na prázdniny se synem.

Charakter:

Ctižádostivá, cholerická, dobrosrdečná, prý i trochu trhlá.

Zájmy:

Rock a metal, adrenalinové sporty, lyžování, malování, práce, hodně času věnuje synovi.

Vztah k vaření:

Velmi kladný, vaří často a ráda, nejraději česká jídla.

Chutě:

Miluje českou kuchyni.

Nesnáší:

Není vybíravá, odpustí si křenovou omáčku. Nikdy by nesnědla nic, co se hýbe na talíři. U stolu jí vadí špína.

Motto:

Něčeho konec, něčeho začátek.

Očekávání:

Těší se na inspiraci a seznámení se zákulisím soutěže.

 

 

Vaše názory

Sida
Jani,je dobře že alespoň 0 21.01.2015 17:48

Jani,je dobře že alespoň někdo prokoukl Báru,sice uvařila na 10 bodů,ale ona sama nebodovala férově ani jednoho z vaší sestavy.Tři dny se raději neprojevovala a hrála si na zakřiknutou cíťu.Souhlasím s vámi,aby vyhrál raději kdokoliv jiní,jen ne ona.Vy i Marek jste vařili bravurně.Jste skvělá,zůstaňte taková jaká jste,nic na sobě neměňte,ani vaše vlasy,moc se k vám hodí.

VeRUN1
Závist je zlá, že Jano? Ale 0 18.01.2014 10:00

Závist je zlá, že Jano? Ale ono se vám to vrátí, na každou s*ini se vaří voda :)

Rad. Anyi
Jana 0 12.07.2013 03:25

Jídlo se mi zdálo nejlepší ze všech, Jana je sympatická dáma a její nehty se mi na rozdíl od diskuse velmi líbily a obdivuji nový tvar......fandím...Radek

MichalaAda
Paní Jano Ferencová,doufám,že 0 11.07.2013 00:20

Paní Jano Ferencová,doufám,že jste se po shlédnutí pořadu v TV aspoň zastyděla.Tam jsme a jste všichni viděli kdo vlastně byli ti tedy TY nejpodlejší.Bára s Markem jistě ne.Ve váš den mi Vás bylo líto, že tolik kritizují Vaši snahu. Druhým dnem jsem nevěřila svým očím a uším, když jsem Vás z obrazovky poslouchala.Trapas! obvzláště na dospělou ženu.Vemte si z Báry příklad! nemyslím vaření,což se jí bohužel také povedlo více než Vám třem,ale i po stránce lidskosti a inteligence. Máte se co učit.

???
Hnus !! 0 03.06.2013 10:40

Jano, jste falešná jako ty vaše odporné nehty, a udělejte si proboha něco s těma vlasama !!! Uplně jsem vámi zhnusena !!!!!!

blazenkac
Teda, viděl jsem páteční díl 0 28.05.2013 18:40

Teda, viděl jsem páteční díl až dnes, ale je to opravdu síla, co tu s námi žijí za "lidi". Jana opravdu patří do kanálu, spíš do žumpy. Docela by mě zajímalo, jestli v sobě našla po shlédnutí svého pátečního extempore, alespoň trochu slušnosti a dokázala se Barči dodatečně omluvit. Což pochybuji.

krakatec
holka styď se šla si do 0 28.05.2013 17:39

holka styď se šla si do vaření ne kdo jak bydlí!!!!!!!!

Klára Kajda
Je to opravdu smutné, bydlet 1 27.05.2013 14:33

Je to opravdu smutné, bydlet s rodiči manžela, nedokázat se postavit na vlastní nohy, být zadlužená, to je pak těžké přijít k holce, co má 25 let a hlavně všechno, o čem si sociální případ Jana může akorát nechat zdát. To se špatně tráví. Pravda je, že je mi nejvíce líto jejího syna, rodiče si vybrat nemohl, bohužel. Báře moc fandím.

Anonymos
Na bydlení s rodiči manžela 27.05.2013 15:06

nevidím nic smutného a nevím, o čem si Jana nechává zdát, protože jí vůbec neznám. Jenom mi v pátek připadala, že se do svých komentářů tak zamotala, že už ani neví co říká...

terxxl
podle sebe, soudím tebe 1 27.05.2013 08:14

a tak Jana přisoudila své vlastnosti Báře. Herečka je Jana, ale opravdu pohotová.

reklama