PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jana Krčňáková

Bezdětná vdova Jana vystudovala hotelovou školu, potom pracovala jako servírka a prodavačka, momentálně je bez práce.

Po ukončení školy šla za sportem z Kutné Hory do Prahy, v pětadvaceti letech se provdala a do 35 let aktivně sportovala. Po mužově smrti se dostala do tíživé situace a žije proto v centru Armády spásy. Pořad Prostřeno! sleduje od jeho začátku a účastí v soutěži si chce dokázat, že na to má a zvládne uvařit pro cizí lidi. Kdyby vyhrála, peníze by použila jako odrazový můstek zpět do společnosti, postarala by se o svoje bydlení.

Charakter:

Kamarádská, společenská, pracovitá, veselá. Nemá ráda podrazy a falešné lidi.

Zájmy:

Sport, práce, vaření.

Vztah k vaření:

Je to srdeční záležitost, vaří moc ráda, nejraději hotová jídla a minutky.

Chutě:

Má ráda zeleninu, kuřecí maso, dobré pečeně, sýry a mléčné výrobky. Vyhledává českou kuchyni.

Nesnáší:

Haši a mlékovou polévku. U stolu jí nejvíc vadí mlaskání a nemístná kritika jídla.

Motto:

Před nikým se nepovyšuj a před nikým se neponižuj.

Očekávání:

Prostřeno! ji nadchlo, baví ji zdokonalovat se ve vaření. Těší se, že ji čeká to, co pravidelně sleduje na obrazovce: kolektivní soudružnost, zábava, poznání nových lidí, receptů a nečekané zážitky.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Rukola v salátu

 

VIDEO: Pozor na dresink

 

VIDEO: Trochu divná zábava

 

VIDEO: První šok

 

VIDEO: Jarku nikdo nemá rád


VIDEO: Příprava Hambergerů


VIDEO: Obří hamburgery


VIDEO: Nervózní kuchařka


VIDEO: Není to roštěná


VIDEO: Na hřišti

 

Vaše názory

Anonymous
Je mi jasné, že paní Jana šla 1 02.07.2012 10:44

Je mi jasné, že paní Jana šla do Prostřeno pro peníze a lítost. To její děkování Míše na konci v pátek bylo děsně neupřímné, podle mě čekala, že jí výherce něco dá a s tím do pořadu šla. Jen doufám, že se na ní nezačne konat celorepubliková sbírka...

anonymous
Musím souhlasit.je líná a 03.07.2012 10:14

Musím souhlasit.je líná a makat se jí nechce.tento styl života ji vyhovuje a vždy se najde nějaký jouda,který se slituje

Anonymous
Tak Jano a teď máte na domek 0 30.06.2012 09:08

Tak Jano a teď máte na domek a když Vám zbude, můžete si koupit ještě zahrádku.

mel7551
michalko 1 30.06.2012 03:10

si hvezda a ten konec jak si pomohla jane i financne a ze pomuzes najit praci me tak dojalo ,ze mi opravdu zaslzely oci,preju ti mnoho stesti v zivote mas dobre srdicko a to se ceni!!zaver byl velice dojemny az na vareni jarky-to tedy neco bylo..a stepan rekl pravdu a jinak ti to miso moc ze stepanem sluselo jak jste smejdily u jarky byl by z vas krasny par!!!p.s.nevim proc se nemuzu dostat na jarku a tam tento komentar napsat porad mi tam hned skoci VIPKY a na ne se divat je horsi nez na normalni obcane souteze,tak pisu sem!!

Anonymous
krásný pár - M+Š 01.07.2012 07:08

I mě napadlo, jak by to jemné milé Míše slušelo se Štěpánem. Totéž konstatovali i moji rodiče.

luďka
mám silný pocit, že 1 29.06.2012 23:04

by se mělo hodnotit jak kdo chutně uvařil... ne kritizovat bydlení, náročnost , nenáročnost jídla.. mohu udělat nechutný bramborový salát a řízek a nebo vynikající salát a řízek. Měl by toto vždy nakonec okomentovat člověk který tomuto rozumí , a nevím kdo komentátorům píše tak hovadské dialogy ..

jelen
Ano, ty komentáře jsou 30.06.2012 21:19

Ano, ty komentáře jsou nemožné.

Drahuše
uu 0 29.06.2012 21:09

U Jany mám trochu pocit, že ani není žena. Taková mezi a proto se zachovala velmi tajemně. Ono je to vlastně stejně jedno, ale mám takový pocit negativně vyzařující energie z její osoby.

Anonymous
Doufám paní Jano, že se za 0 29.06.2012 19:37

Doufám paní Jano, že se za svých UBOHÝCH 6 bodů pro Míšu hluboce stydíte a za přihlouplé komentáře za její menu jste se jí dostatečně omluvila a pokud Vám pomůže sehnat práci, tak ji přijměte a vykonávejte co nejsvědomitěji,protože v životě nepotkáte mnoho takových lidí jako je ona.S odpuštěním jste se chovala jak hlupý člověk.Věřím, že taková v jádru nejste.

xoxo
koukám, že paní jau nic 3 29.06.2012 17:45

koukám, že paní jau nic nenadchlo, ať uvaří kdokoliv cokoli, taks e jí stále něco nelíbí, sama taky neuvařila něco co by vyloženě nadhclo, navíc tento pořad je o ochutnávání nových jídel....

reklama