PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jana Ourodová

Paní Jana z Pravčic vystudovala ekonomickou fakultu na VŠB – obor ekonomické poradenství. Nyní se živí jako OSVČ.

Je vdaná a s manželem mají dceru Anetu, která studuje na lékařské fakultě v Praze, a gymnazistu a fotbalistu Filipa. Se synem jezdí na jeho utkání a fandí mu. Energická Jana vede příjemný život plný pohybu. Do pořadu ji přihlásil její syn, protože rád a hodně jí a chutná mu jídlo, které mu máma s láskou připravuje. Pokud by Jana vyhrála, tak by vzala syna k moři na regeneraci po náročné fotbalové sezoně.

Paní Jana z Pravčic vystudovala ekonomickou fakultu na VŠB – obor ekonomické poradenství. Nyní se živí jako OSVČ. Je vdaná a s manželem mají dceru Anetu, která studuje na lékařské fakultě v Praze, a gymnazistu a fotbalistu Filipa. Se synem jezdí na jeho utkání a fandí mu. Energická Jana vede příjemný život plný pohybu. Do pořadu ji přihlásil její syn, protože rád a hodně jí a chutná mu jídlo, které mu máma s láskou připravuje. Pokud by Jana vyhrála, tak by vzala syna k moři na regeneraci po náročné fotbalové sezoně.
Charakter: Tvrdí o sobě, že vyjde s každým normálním člověkem. 
Zájmy: Sport ve všech podobách: plavání, turistiku, lyže a jízdu na kole. Také si ráda přečte dobrou knihu. 
Vztah k vaření: Nepovažuje se za odbornici, ale vaří s fantazií, nedrží se striktně receptů. Pro syna vaří zdravě. Nejraději dělá rýži, těstoviny, zeleninu a maso.
Chutě: Není vybíravá a nejradši ze všeho má špenát.
Nesnáší: Neví o ničem, co by nesnědla, není na sladké. U stolu jí vadí špinavé nádobí a ušmudlanost. 
Motto: Nedělej nikomu to, co nechceš, aby dělali oni tobě. Nad nikoho se nepovyšuj, ale před nikým se neponižuj. Když budeš stoupat nahoru, tak pozdrav všechny, které potkáš, protože je můžeš potkat, až poletíš dolů…
Očekávání: Těší se na poznání nových lidí, jejich domácností a stravování. Doufá, že pozná upřímné lidi, kteří se nebudou přetvařovat ani moc experimentovat a uvaří to, co normálně jedí doma.

Charakter:

Tvrdí o sobě, že vyjde s každým normálním člověkem. 

Zájmy:

Sport ve všech podobách: plavání, turistiku, lyže a jízdu na kole. Také si ráda přečte dobrou knihu. 

Vztah k vaření:

Nepovažuje se za odbornici, ale vaří s fantazií, nedrží se striktně receptů. Pro syna vaří zdravě. Nejraději dělá rýži, těstoviny, zeleninu a maso.

Chutě:

Není vybíravá a nejradši ze všeho má špenát.

Nesnáší:

Neví o ničem, co by nesnědla, není na sladké. U stolu jí vadí špinavé nádobí a ušmudlanost. 

Motto:

Nedělej nikomu to, co nechceš, aby dělali oni tobě. Nad nikoho se nepovyšuj, ale před nikým se neponižuj. Když budeš stoupat nahoru, tak pozdrav všechny, které potkáš, protože je můžeš potkat, až poletíš dolů…

Očekávání:

Těší se na poznání nových lidí, jejich domácností a stravování. Doufá, že pozná upřímné lidi, kteří se nebudou přetvařovat ani moc experimentovat a uvaří to, co normálně jedí doma.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Seznamka

 

VIDEO: Stejné těsto

 

VIDEO: Jakou smetanu do polévky

 

VIDEO: Jedno slovo


VIDEO: U Suchánků

 

VIDEO: S vývrtkou na víčko

 

VIDEO: Farmářka nerada jezdí na koni

 

VIDEO: Hrachovo česnekovo čabajková


VIDEO: Ošizená o slaninu

 

VIDEO: Smutek z loučení

 

Vaše názory

patka
Trochu ironie od Jany.. 1 07.10.2012 10:58

Nad nikym se nepovysuj ale pred nikym se neponizuj .Kdyz budes stoupat nahoru atd......Nemyslela to vazne jen se chtela zalibit moudrym rcenim.Jana se totiz povysovala nad nekterymi soutezicimi a i ponizovala usklebkami na nektere soutezici.V Prostrenu jsou si vsichni rovni bez ohledu na vzdelani.Vsichni zacinaji soutezit od NULY ale kdo chce dosahnout nejvyssiho vrcholu tak diplom mu v zadnem pripade nepomuze.Na ten musi zapomenout....

Dorisie
Jana se chtela vydrapat 07.10.2012 11:05

Jana se chtela vydrapat nahoru ponizovanim a povysovanim svych souperu bez ohledu na to ze prave ti ji mohou na ten vrchol pomoci.Nekteri i s diplomem jsou neskutecne hloupi.

patka
Ale no tak... 0 07.10.2012 00:18

Jana se zrovna jako madam nepredvedla .Neni hloupa , je spis chytra ale moudra rozhodne neni.

šmoula00561
MADAM 0 06.10.2012 23:26

Paní Jana je rozhodně madam.........................

šmoula00561
Mrzout 0 06.10.2012 23:24

Zase je to o náplavě, náplavu nemám rád.

Anonymous
Paní Jana se ofrňuje skoro 4 06.10.2012 13:23

Paní Jana se ofrňuje skoro nad každým ve vesnici,ale nutno říct,že nebýt paní Ivany, tak mohla vyhrát. Jsou věkově k sobě a rozdíl je mezi nimi velký. Paní Ivana ji závidí a nemůže to překousnout.

kotrč
k příspěvku anonymouse z 13:23 06.10.2012 13:38

Navíc je pí Jana v té vesnici naplavenina, nemá tam kořeny, jen si tam nechali postavi rodinný dům. Tak o to víc se právě chová ofrněně. To je - bohužel - klasický jev mnoha jedinců, co se rozhodnou vyměnit město za vesnici. Případů je kolem mne mnoho.

kotrč
k příspěvku anonymouse z 13:23 06.10.2012 13:38

Navíc je pí Jana v té vesnici naplavenina, nemá tam kořeny, jen si tam nechali postavi rodinný dům. Tak o to víc se právě chová ofrněně. To je - bohužel - klasický jev mnoha jedinců, co se rozhodnou vyměnit město za vesnici. Případů je kolem mne mnoho.

Dorisie
To je jen zdani 06.10.2012 18:52

Dnes se zivot na vesnici a ve meste prilis od sebe nelisi.Na vesnici kdysi si sousede videli az do talire dnes je to tak ze postaci kdyz se jen pozdravi a zdrbnou mezi sebou jen pres plot.Nenavstevuji se, nezvou na oslavy.Nestaraji se do nikoho ale vzdy pomuzou kdyz je treba .

syslice
Jo, vždycky jsou sám úsměv, 07.10.2012 16:06

Jo, vždycky jsou sám úsměv, jen se nesmíte otočit zády...

reklama