PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jana Pavlůsková

Prostřeno III - 10.2.2011 Jana Pavlušková Foto: Prostřeno III - 10.2.2011 Jana PavluškováFoto: Prima

Rozvedená manažerka personální agentury má dva syny. S mladším Tomášem žije v panelákovém bytě 3 + 1, který je před rekonstrukcí. Jana je velká sportovkyně a už se těší na novou kuchyni, na niž by padla případná výhra.

Charakter:

Je kultivovaná, soutěživá, společenská.

Zájmy:

Věnuje se zejména sportu a kultuře (kolo, lyže, badminton, squash, kolečkové brusle, tanec, posilovna, turistika, jóga, divadlo, kino, literatura, výstavy, historie; dobré jídlo a vaření).

Vztah k vaření:

Velmi pozitivní, vaří od puberty. Obden teplou rychlou kuchyni, o víkendech klasiku, pořádá i komornější oslavy. Má ráda italskou, francouzskou a českou kuchyni, nevyhledává fastfoody.

Chutě:

Oblíbila si rostbeef, ryby, drůbež, zeleninu, dezerty.

Nesnáší:

Vyhýbá se skopovému a tučnému masu, škeblím, aromatickým sýrům, špenátu a rýži nasladko.

Motto:

Co mi neprojde přes oči a nos, to mi neprojde ústy.

Očekávání:

Protože má ráda zábavu, těší se zejména na ni. A pochopitelně i na dobré jídlo, možná nové přátele a případnou výhru.

Vaše názory

MmmK
Na paní Janě se mi moc 0 15.02.2011 11:49

Na paní Janě se mi moc líbilo, že řekla svůj názor, ale zbytečně nikoho neodsuzovala. Moc mě potěšilo, jak přijala a ohodnotila večer u pana Vladimíra, dokázalo to, že má opravdu smysl pro humor.

MmmK
Na paní Janě se mi moc 0 15.02.2011 11:46

Na paní Janě se mi moc líbilo, že řekla svůj názor, ale zbytečně nikoho neodsuzovala. Moc mě potěšilo, jak přijala a ohodnotila večer u pana Vladimíra, dokázalo to, že má opravdu smysl pro humor.

Jedlík
Paní Jano, pan Josef sice 0 14.02.2011 19:47

Paní Jano, pan Josef sice taky vařil úžasně, ale vy jste pro mě vítěz! Vaše menu bylo náročnější a vy jste ho skvěle zvládla. Myslím, že u Vás musí být radost posedět a pojíst. Nebuďte smutná, že jste nevyhrála, byla jste perfektní!!!

anonym
Toto jsou oficiální stránky 0 14.02.2011 15:21

Toto jsou oficiální stránky Beskydu Fryčovice, zpracovatele brambor a výrobce produktů z brambor a jiné zeleniny.. takže název zámecké brambory je název druhu.. stejně jako jsou rohlíčky apod.. takže pro Vaši nformaci nemusí růst na žádném zámků, aby byly nazvýny zámeckými..

Jana Pavlůsková
poděkování 1 12.02.2011 17:46

Chtěla bych poděkovat všem pisatelům této diskuze za jejich příspěvky. Moc si vážím jejich podpory, zájmu a vlídných slov. No a těm kritickým děkuji taky a doporučuji, ať neváhají a přihlásí se do soutěže taky. Je to velmi cenná osobní zkušenost, navíc se mohou nám všem ukázat jak skvělí budou hostitelé a jak obratní jsou v kuchyni. A také mají možnost setkat se třeba s tak milými lidmi, jako jsem měla možnost setkat se já. Tímto si dovoluji pozdravít všechny své spolusoutěžící Bobana, Vládu, Libušku i Pepu. J.P.

ZDENĚK VRCHOTA
DOBRÝ DEN, PANÍ JANO, JSEM 13.02.2011 14:07

DOBRÝ DEN,

PANÍ JANO, JSEM VÁŠ FANOUŠEK, MOHLA BYSTE MI, PROSÍM, POSLAT VAŠÍ MAILOVOU ADRESU? BYL BYCH RÁD, SAMOZŘEJMĚ, JESTLI TO JE PROBLÉM, TAK NIKOLI, MĚJTE SE.

VÁŠ ZDENĚK V.

ZDENĚK VRCHOTA
JSEM NA zdendakolo@seznam.cz 13.02.2011 14:13

JSEM NA zdendakolo@seznam.cz

ZDENĚK VRCHOTA

Jolly
Nejlepší hostitel 0 12.02.2011 17:07

Nejlepší hostitelkou byla tento týden bezesporu paní Jana Pavlůsková - milá, chytrá, inteligentní žena a určitě dobrá kuchařka. Mrzí mě, že nevyhrála, protože sama byla při hodnocení ostatních spravedlivá a netaktizovala, což je v našich krajích vzácnost a nedá se to říci o výherci, panu Josefovi, který taktizoval při hodnoceních celý týden!
Byla bych moc ráda, kdyby byli do soutěže vybíráni jen takoví příjemní , inteligentní a milí soutěžící...ale to asi u nás není dost dobře možné ! :))

Ivana K.
Paní Jano, moc se mi líbilo 1 12.02.2011 00:01

Paní Jano, moc se mi líbilo Vaše kulinářské úmění i vystupování na obrazovce. Bylo milé opět vidět v tomto pořadu inteligentního a přitom schopného kuchaře... Vždy jste s taktem a ohleduplností hodnotila své soupeře a výhru jsem Vám moooc přála. Tak snad jindy a hlavně buďte pořád svá :).

Jolly
Ano 12.02.2011 17:11

Velice souhlasím s paní Ivanou K., a taky přeji paní Pavlůskové, ať se jí daří být úspěšná hlavně v osobním životě !

reklama