PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jana Sladká

Poslední soutěžící Jana je vyučená prodavačka a jako prodavačka se dříve i živila. Nyní je z ní cukrářka – cukrařina byl její koníček, který měla tak ráda, že se mu začala věnovat naplno.

Jana žije s přítelem Martinem a dvěma dětmi – dcerou Nikolou a synem Martinem. Jako jediná z účastníků bydlí v rodinném domě. Do pořadu ji přihlásila dcera, protože si o mamince myslí, že je dobrá kuchařka.

Zájmy:

Sport, vaření, přátelé a výlety s rodinou.

Charakter:

Optimistická, pracovitá, společenská a komunikativní.

Vztah k vaření:

Vaří ráda a nejraději ze všeho peče. Ráda připravuje vše, co chutná její rodině.

Chutě:

Nejraději má zdravá a lehká jídla, grilovanou zeleninu a různé druhy masa.

Nesnáší:

Dršťkovou polévku. U stolu jí vadí neslušné a vulgární chování.

Motto:

Vše se dá vždy vyřešit s humorem a optimismem.

Očekávání:

Těší se na nové zkušenosti a dobrou zábavu.

Vaše názory

MartinGubric
To sú hlboké záujmy iných.Po 0 08.04.2016 09:14

To sú hlboké záujmy iných.Po skončení a zakázaní obchodovania s bývalým Sovietskym sväzom, okamžite obsadili trhy Amíci , Francúzi, Nemci...vysoká politika a naše dôverčivé a naivné Slovanské duše...

Petilistek
Jani..... SUPER..... 0 30.03.2016 14:22

Jani..... SUPER.....

:-)))
Soudružky husičky se opět 1 26.03.2016 12:00

Soudružky husičky se opět rozohnily, naštěstí nemohou diktovat nikomu nic! Pražané reagují adekvátně na pitomosti prezidenta, a to je dobře. Moravané s IQ tykve to ovšem nikdy nepochopí. V tomto týdnu byla snad nejúsměvnější hláška V. Klause, jak je český národ svým myšlením hodně pozadu za ostatními zeměmi, asi čte blbeček tuto diskuzi. Hezké Velikonoce a hlavně si dejte pozor na teroristi, ale hloupí vidláci se bát nemusí. Na jejich vísku nikdo nezaútočí. Pa.

aaanonym
Jsi střevo a střevem 31.03.2016 22:41

Jsi střevo a střevem zůstaneš!

Anonym
Jste jak slumíčko moc jsem 0 26.03.2016 11:06

Jste jak slumíčko moc jsem Vám přála výhru- škoda jinak super parta po dlouhé době.

*/64
A P.S.: Jen blbec 0 26.03.2016 10:28

A P.S.:

Jen blbec pustí/opustí trhy v Číně a jinde po světě - jako to způsobil zrzavý přikulovač a poškodil tak naši ekonomiku, kdy Klausojc kiki ji dorazil.

Anonym
V ulici Evropská někdo přes 6 26.03.2016 10:08

V ulici Evropská někdo přes noc poničil velké množství Čínských vlajek. Společnost Václava Havla chce vyvěsit bilbordy s Dalajlámou. Tak nevím. Zase ode zdi ke zdi? Potácíme se dál? Musíme poučovat miliardovou Čínu o lidských právech, když jde hlavně o obchod, který potřebuje v současnosti celý svět aby se rozhýbala ekonomika. USA, Británie, Německo obchoduje s Čínou v obrovském měřítku na rozdíl od nás a funguje to.

Anonym
Také se musím smát, jak mi 26.03.2016 10:13

Také se musím smát, jak mi potrestáme Čínu a poučíme jí, jak se má řídit stát s miliardou a čtyřmi sty miliony obyvatel, složené s velkým množstvím etnik, náboženství a různých proudů myšlení. My nedokážeme uřídit ani desetimilionový národ s pár set tisíci nepřizpůsobivých a dokážeme naprosto rozvrátit a rozkrást co se dá. Můžeme někoho poučovat, jak řídit stát? Jak uvést do prosperity přes miliardu lidí?

Anonym
Možná Marek Benda a Němcová 26.03.2016 10:14

Možná Marek Benda a Němcová by měli školit Čínu o lidských právech.

*/64
Je to hnus, co si tady stále 26.03.2016 10:20

Je to hnus, co si tady stále dovoluje pražská kavárenská a havloidi. Jednoduchá Mirunka Rohlíková a Mareček Bendojc, spolu s Fialou a Kraďouskem by - za ručičku se Šapiro, Šabatovou a Dienstbierem - měli zalézt nejlépe na smetiště novodobých "dějin". 1 z nich by měl být dávno odsouzen,uhradit škody a bručet.

reklama