PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jana Šťástková

Prostřeno III - 15.4.2011 Jana Šťástková  Foto: Prostřeno III - 15.4.2011 Jana Šťástková Foto: Prima

Vdaná maminka čtrnáctileté dcery pracuje v Praze jako účetní a každý den dojíždí z Ústí. V rodinném domě 3 + 1 chová dva pejsky a kočku. Kuchyňský ostrov a luxusní koupelnu vybudoval manžel-zedník.

Jana ráda sama tvoří mléčné výrobky, a to i z kozího mléka. Je věřící, část výhry by věnovala na charitu. Do pořadu se přihlásila s dcerou, protože byly zvědavé, jak probíhá natáčení pořadu Prostřeno!

Charakter:

Jana je odvážná, cílevědomá, tichá, nekonfliktní a má ráda legraci.

Vztah k vaření:

Vaří velmi ráda, i když má málo času. Miluje společné večeře s přáteli, dobrým jídlem a milou zábavou.

Chutě:

Není vybíravá, upřednostňuje lehká indická jídla.

Nesnáší:

Nesnědla by brouky a hmyz.

Motto:

Rodina na prvním místě!

Očekávání:

Zábava, dobré jídlo a nové zkušenosti.

Vaše názory

asjenka
Dobrý den, kde bych mohla 0 02.05.2011 17:51

Dobrý den, kde bych mohla sehnat syřidlo na výrobu kozího sýra? Děkuji

asjenka@seznam.cz

Natti
Je vidět, že diskuzi technicky nezvládají 1 23.04.2011 21:56

měli by mazat podle nich nevhodné příspěvky a ostatní nechat. Doufám, že ten můj nesmažou. On takový Jiříček totiž nepředvedl nic světoborného. Ostatní kritizoval a jeho vaření zase tak úžasné nebylo. Spíše mi přišlo, že se chtěl zviditelnit, ukázat hezké bydlení, což o to byt byl celkem hezky zařízený a vybavený. Ovšem u vaření dělal velké chyby, polévka výrazně pepřená, brambory byly moc dlouho v troubě a ve finále byly studené. Nechápu, proč někteří soutěžící před podáním nezkontrolují, zda je jídlo dostatečně teplé. Jiřík by se měl nad sebou zamyslet a snažit se ovládat své chování, zatím se předvedl dost negativně. Fotka se mu od Helenky líbila, ale nezapomněl kritizovat dekoraci rámečku, to mu moc nevonělo. Nepochopil, že to byla součást zábavy. Jeho zábava ta byla víc než trapná a dost často používaná.

Rudy
ehmmm 01.01.2012 23:39

ehmm,spletla sis tyden....jinak souhlas..je do d....

Ivuse Variva
Proc opravdu zavreli diskuzi? 0 22.04.2011 23:15

Nemyslim si, ze by to bylo z xenofobnich a rasistickych duvodu, necetla jsem vse, ale prijde mi, ze negativni komentare na Jiriho prevazovaly kvuli jeho chovani a hlouposti, malosti. Rasisticke komentare mohly byt pouze vymazany. Hure uz by se mazaly zklamane a znechucene komentare vuci Prime, kdy spousta diskutujicich vyjadrila nazor, ze s poradem konci, protoze uz to nema uroven. Naprosto souhlasim, porad sleduji jen necele 3 mesice, ale tento tyden byl spis typ poradu Big Brother nebo Vyvoleni, nebo jak se to jmenuje, nez porad o vareni. Takze stejne jako asi spousta ostatnich, koncim, neni proc dale sledovat, to, co se delo tento tyden, to jak to tam Jiri vsechno nicil, podle me nema v typu tohoto poradu co delat. Je to skoda pro ostatni soutezici a jak se snad mohla Prima presvedcit, misto, aby to pritahlo vice divaku, spise to lidi odrazuje.

Kammi
Omlouvám se paní Janě, že na její 1 22.04.2011 22:17

diskuzi píši komentář k Prostřeno v tomto týdnu. Přesně jsem tohle vytušila, to co předváděl Jiří Stojka nejspíš jen tak nikdo nepřekoná. Ke všemu měl výhrady a přitom sám neoslnil. Brambory byly připečené a studené, polévka přepepřená a přitom sám upozorňoval na větší množství pepře u jiných. Měl by se nad sebou zamyslet. Pokud se takto bude chovat i v běžném životě, tak si udělá spoustu nepřátel a bude obklopen lidmi, kteří se mu raději vyhnou. Měl by si vzít příklad z Vlasty Horváta, jeho skromné a příjemné vystupování by mělo být vzorem pro chování lidí. Tohle ani tak není o tom, že možná jsou jeho předkové příslušníci etnické menšiny. Tohle je o tom, že nemusí na sebe takto upozorňovat. Nedávno byla v Prostřeno mladá romská žena, maminka malé holčičky. Když porovnám chování její a Jiřího, tak prostě Jiří to prostě projel. Jeho bodování velice poškodilo všechny soutěžící. Měl by se stydět. Markétě k výhře blahopřeji, Helenka také připravila příjemný večer a vaření.

Roman Spořil
KAMMI 22.04.2011 22:31

NAPSALA JSTE TO KRÁSNĚ A VÝSTIŽNĚ))oPRAVDU,KRÁSNÝ KOMENTÁŘ,BEZ URÁŽEK A VULGARISMU.PLNĚ S VÁMI SOUHLASÍM,KDYBY I OSTATNÍ PSALIJAKO VY,DISKUZE BY NEBYLA UZAVŘENA

anonym
Cenzura 1 22.04.2011 20:06

Administrátore, myslím, že stačilo mazat nevhodné příspěvky. Nebylo nutné uzavírat celou diskusi a poškodit tak ostatní účinkující toho týdne. To co předvedl exot Jiří nesouvisí s jeho původem, nýbrž je to dáno jeho odpornou povahou. A to, myslím, kritizovala drtivá většina diskutujících.

Výběr účinkujících je zcela v režii TV Prima. Pokud ale cíleně vybírá nekvalitní účinkující, pak sama směřuje pořad do role bulváru, který nemá s vařením mnoho společného. A co znamená uzavření diskuse - dúkaz vlastní převahy? No, přiznám se, že toto byla poslední kapka při sledování již (až na výjimky) skomírajícího pořadu. Vy potřebujete diváky, já váš pořad ne. Prostřeno adié.

Roman Spořil
Diskuze 22.04.2011 22:28

Vůbec se nedivím,že byla diskuze uzavřená.Bylo nechutné číst výrazy..černá huba atd.Ani mě se jeho chování nelíbilo,ani chování Michala,ale některým nestačilo napsat připomínky k chování,jednání a vaření,museli okamžitě používat to nejspodnější.Kdy se naučí národ neposuzovat podle rasy?Proč nestačí napsat či říct,je to blbec nebo je to fajn člověk.V pořadu byli už horší účastníci,taková Julie..psali jí,že je špína,že je alkoholička atd,ale nepadlo tam,že je to špinavá češka,NEBO NĚCO PODOBNÉHO.Pořad prostřeno,začal být jak už někdo napsal,horšínež bulvár a je to pravda.Už se dívat nebudu,je to odpad.

Antiedea
Čím dál horší výběr 0 22.04.2011 19:16

Čím dál horší výběr soutěžících a nakonec zavřená diskuze. Je neskutečné, co z původně docela dobrého pořadu udělali. I já s ním končím. Prima je horší bulvár než Nova.

voděnka
Tak to jsem ráda, 0 22.04.2011 18:49

že to tak dopadlo. Markétě blahopřeji. Ale už se víc dívávat nebudu, je to svinstvo, co se děje při soutěži i na téti diskuzi. Ahojte.

reklama