PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jana Tichy

Jana je veselá kopa s typicky českým humorem. Má dva syny a partnera, který opravuje počítače. Její rodina je široká. V Austrálii žije přes čtyřicet let.

Protože chtěla žít v anglicky mluvící zemi – líbil se jí bigbít –, ale v Británii emigranty nepřijímali, skončila u protinožců. Třicet let pracovala za barem, poté jako tlumočnice. Když měla malé děti, postrádala v Austrálii hlavně maminku. Žije v bývalé dělnické čtvrti v rekonstruovaném útulném domku.

Charakter:

Je inteligentní, vtipná, veselá, upřímná a schopná.

Zájmy:

S oblibou luští křížovky, vaří, plete a plave.

Vztah k vaření:

Vaří ráda a těší ji, když hostům chutná. Vloni se jich sešlo na Vánoce u stolu dvanáct. Neodříká se žádné kuchyně, samozřejmě včetně české. Mouku nakupuje po kilech u Indů, maso u perského řezníka, který nemá jediné – vepřové.

Chutě:

Jana má ráda maso, zeleninu a mořské plody.

Nesnáší:

Nemusí ryby a není na sladké.

Očekávání:

Jistě bude kopa legrace a také to bude nová zkušenost.

 

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Rybí tržiště

 

VIDEO: Brazilské překvapení

 

VIDEO: Dršťkovou nemusím

 

VIDEO: Polévka s citrónem

 

VIDEO: Jak to chodí v Austrálii

 

VIDEO: Našlehaná paráda

 

Vaše názory

Honzaxy
Paní Jano, jste super paní, 1 23.02.2012 21:45

Paní Jano, jste super paní, smekám před Vámi a moc Vám fandím a děkuji, že jste se zapojila do pořadu. A děkuji i další spolu soutěžícím. Bylo to moc fajn.

jarmiz
jako já, má ráda humor 13.11.2012 23:12

Správná baba, gratuluji, kdyby bylo více takových, hned by bylo na světě líp.

Ivushka15
Skvělý týden 0 13.01.2012 11:25

Teprve dnes jsem se dostala k tomuto týdnu a jsem nadšená...to je tak příjemný se koukat na normální lidi...paní Jana naprosto skvělá ženská. Primo, takových dílů víc, konečně se člověk i něco naučí a ne jako každý týden, kdy se podává slaný závin a české tiramisu. Budu tady zkoušet recept po receptu. Díky

Jája2
Milá paní Jano, jste skvělá 3 03.01.2012 18:17

Milá paní Jano, jste skvělá ženská s úžasným smyslem pro humor. Ráda bych Vás poznala osobně, bohužel to se asi nestane. Austrálie přece jen není za humny.Tento týden byl jeden z nejlepších. Milí lidé, pro nás diváky nové prostředí a inspirace, opravdu super týden.

nansy
Souhlasím s Vámi 04.01.2012 14:05

Paní Jana je opravdu prima žena s velkým smyslem pro humor.Takové lidičky mám ráda a je vždy příjemné se s nimi setkat.Paní Jano,pokud Vás to nebude obtěžovat,ráda bych si s Vámi občas popovídala třeba na mejlu.Jsem přibližně Váš ročník a děti už taky vyletěly z hnízda.
nana61@email.cz Zdravím z Havířova N.

Veronika M
Souhlasím!! Je to super 05.01.2012 12:59

Souhlasím!! Je to super ženská!!!

Anonymous
Austrálie skutečně není za humny. 16.07.2012 12:11

Neví náhodou někdo, v kterých ateliérech se toto "australské Prostřeno" natáčelo ?

sit com
Nesouhlas 1 03.01.2012 09:13

Paní Jana je úžasný živel. Ale s většinou názorů níže musím nesouhlasit.. Stěžovat si, že všichni skvělí lidé jsou jinde a ne v Čechách? Myslím, že jsme skvělí, moji přátelé mě o tom přesvědčují každý den. A pokud se mi všichni čtenáři diskuze budeme chovat tak, jak chceme, aby se k nám chovali druzí, nebude lepšího místa na Zemi.. To nám všem přeji do Nového roku!Hodně štěstí!

sit com
oprava 03.01.2012 09:54

my všichni.. pardon - úplně to bije do očí.

jak
paní Janě 2 31.12.2011 16:52

Moc vám blahopřeji k výhře, a to, že jste ji nakonec rozdělila mezi všechny zúčastněné, jen ukázalo, že jste formát žena! Podobného gesta u nás v Čechách nebyl schopen nikdo. Přeji vám do nového roku především pevné zdraví, a aby vás neopouštěl optimismus a humor.

reklama