PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jana Zahradníková

Jana má střední průmyslovku, vystudovala obor hutnictví. Po škole pracovala jako technička, vedoucí v obchodě, realitní makléřka nebo jako pojišťovací agentka.Nyní dělá pečovatelku v domově se zvláštním režimem a v této práci se prý našla.

Je vdaná, s manželem jsou spolu přes třicet let. Mají dvě dospělé děti – dcera žije na Srí Lance, kde pracuje jako průvodkyně. Syn bydlí nedaleko a má dvě malé děti, takže Jana je již babičkou. Právě syn se snachou ji přihlásili do pořadu - sama by na to prý nenašla odvahu. Pokud by vyhrála, koupila by si do svého domu v Dobré nafukovací vířivku a pergolu, zbytek peněz by roztočila s rodinou a kolegyněmi.

Charakter:
Sama o sobě říká, že je veselá, nekonfliktní, kreativní a empatická. Nemá ráda intriky a namyšlené lidi. Jejím minusem je prý zbrklost.

Zájmy:
Malba na plátno nebo na zeď, tvorba koláží.

Vztah k vaření:
V kuchyni ráda experimentuje a když vaří, chce si pochutnat.

Chutě:
Nejvíc si pochutná na bramborách se špekem a podmáslím a bramborových plackách.

Nesnáší:
Plíčky a nikdy by nesnědla „biskupa“, šlachy, zvířecí oči nebo uši. Při stolování je velmi tolerantní a neví o ničem, co by jí vadilo.

Motto:
Co tě nezabije, to tě posílí. S humorem jde všechno lépe.

Očekávání:
Těší se na dobrou partu lidí, dobré jídlo a nové recepty. Svoji účast bere jako zábavu.

Vaše názory

Dezerty
Na začátku týdne jsem byla 2 22.08.2016 17:36

Na začátku týdne jsem byla zvědavá na dezerty - co se skrývá pod tajuplnými názvy...výsledek 5x katastrofa. Žemlovka v miskách sice zajímavý nápad, ale ve čtyřchodovém velice vydatném menu naprosto nevhodný. Nojono, není nad originalitu!

Anonym
Chápu, že ne všechno se může 22.08.2016 19:52

Chápu, že ne všechno se může podařit. Ale tato paní evidentně vařit neumí, zkazila co mohla, věřila že by mohla vyhrát? Naivka v takovém věku? Syroví řepa, šílený!! Vývar - tvrdé maso a kávová zrna, směšné, rozblencané knedlíky, piškotový dezert nechutně doplněný pudingem. Hnus a bída. Jaká vizáž takový výsledek.

AnonymA
Vážená paní, ani se nedivím, 23.08.2016 07:53

Vážená paní, ani se nedivím, že jste se nepřihlásila sama, jsem jen o facku starší, ale ta svíčková, to byla katastrofa. Vaše teta musí být dobrá kuchařka a ty knedlíky, hnus. O bydlení to není, ale ani mí osmdesátiletí rodiče tak nebydlí, ale každý má jiná vkus, nicméně to byla jedna velká tragédie, myslím tím všechno.

Jak se vařilo a vaří na Šumavě
http://www.cestujemesumavou.c 0 19.08.2016 13:57
;
U Jany by mělo platit 1 19.08.2016 13:03

U Jany by mělo platit 'mluviti stříbro, mlčeti zlato' trojnásob. K líčkům se nedá dělat nic jiného než brkaše?!? Co třeba perníkové knedlíky, nebo jemné bramborové noky.....no, hlavně, že Lucie u žemlovky NEPŘEMOČILA rohlíky!

Anonym 2
Souhlas, tohle je bl.bka jako 19.08.2016 13:29

Souhlas, tohle je bl.bka jako vyšitá, na každé jídlo se tváří, jako by spolkla ježka i s bodlinami. U ní platí, co slovo, to opravdová perla. Měla by mít na hubu zbrojní pas, stejně, jako Igor.

Jarka Heinová
Paní by si měla hlavně 2 19.08.2016 09:22

Paní by si měla hlavně pořídit zrcadlo. Nejen kvůli vzhledu, ale aby si mohla také napackovat. Ten její profil, co o sobě tvrdí, je přesný opak toho, co ve skutečnosti je.

anonym
Ty si napackuj za ty blbé 19.08.2016 09:34

Ty si napackuj za ty blbé žvásty.

x***x
Jaká je Jana VE SKUTEČNOSTI 19.08.2016 13:08

Jaká je Jana VE SKUTEČNOSTI člověk těžko posoudí z několikaminutových sestříhaných dílů. Je fakt, že její komentáře k čemukoliv jsou mimo mísu, na její vaření jsem zvědavá.
To jak kdo vypadá nekomentuji, každý jsme nějaký a my diskutéři máte to obrovské štěstí, že nejsme vidět.

Anonym123
Paní Jano dnes jste byla 6 18.08.2016 20:01

Paní Jano dnes jste byla celkem fajn.

reklama