PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jarmila Blažková

Jarmila je vyučená, pracovala jako servírka, nyní dělá masérku. Je vdaná, má dvě dcery a desetiletého syna. Nejstarší dcera má již osmiletého syna, a tak je Jarmila už také babičkou.

Mladší dcera studuje vysokou školu. Baví ji její nová práce, ráda se baví. Do pořadu ji přihlásila dcera Veronika, která věří, že to maminka zvládne. Pokud by vyhrála, tak by něco dala dětem a uspořádala by velkou oslavu, protože má v pátek narozeniny. Prostírá v komfortním moderním domě téměř na samotě v Řeporyjích.

Charakter:

Společenská, extrovertní, vtipná, upřímná, upovídaná, kritická. Ráda je středem pozornosti.

Zájmy:

Masírování, tanec, posezení s přáteli, cestování a fotbalové přenosy v televizi.

Vztah k vaření:

Vaří moc ráda, ale musí na to mít čas, klid a vděčné strávníky. Nejradši vaří rychlá a jednoduchá jídla s velkou dávkou zeleniny.

Chutě:

Má ráda kuřecí polévku a pečené kuře s bramborovou kaší.

Nesnáší:

Mléčné výrobky. U stolu jí nejvíc vadí hloupé řeči.

Motto:

Co tě nezabije, to tě posílí.

Očekávání:

Těší se, že pozná nové a zajímavé lidi a doufá, že v soutěži nepůjde jen o peníze, ale hlavně o zábavu.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Rukola v salátu

 

VIDEO: Pozor na dresink

 

VIDEO: Trochu divná zábava

 

VIDEO: První šok

 

VIDEO: Jarku nikdo nemá rád


VIDEO: Obří hamburgery


VIDEO: Nervózní kuchařka


VIDEO: Není to roštěná


VIDEO: Na hřišti

 

Vaše názory

Anonymous
misky 0 12.07.2012 15:57

už sem asi nikdo nechodí, ale kdyby přece jenom - nevíte někdo, kde se dají sehnat ty zelenkavé misky, co má paní v kuchyni? Moc se mi líbí.

zkoum
ostatni ucastnici minuleho tydne, ne VIP !!!! 3 02.07.2012 10:32

je mozne shlednout nekde kazdeho zvlast z ucastniku, minuleho tydne? ne jen pani Jarmilu a VIP????? nebo jejich recepty???

Renata Kol.
Ano, když kliknete na VIP a 02.07.2012 11:21

Ano, když kliknete na VIP a sjedete na stránce dolů, je tam odkaz na klasické hosty vysílané v 18:00 :)

Anonymous
tady na stránce páteční to 02.07.2012 12:16

tady na stránce páteční to není!! každý den ale tady ne.

zkoum
ano, dekuji moc! 02.07.2012 13:52

ano, dekuji moc!

Martinaaaa
Jarmilo - zkoukla jsem 0 01.07.2012 23:20

Jarmilo - zkoukla jsem specielně přípravu roštěné a to je děs a hrůza, nezlobte se, ale to se nedivím, že jim nechutnalo. Toho oleje a pak to zahušťování omáčky....no to nemohlo chutnat, když jste na pár plátků masa udělala kýbl omáčky a dochucovadla to nedoženou. Štěpán se mohl trochu krotit, ale v zásadě měl pravdu - to není žádné vaření, nacpat do všeho polívkový koření. Mě přijde, že jste spíš taková patla než kuchařka, nic ve zlém, každý to v sobě nemá, jenom je potřeba si to uvědomit.

An
Nejsem žádnej gurmám a vařit 0 30.06.2012 21:31

Nejsem žádnej gurmám a vařit neumím, bydlím sám tak se na jídle oje****, ale tohle byla hrůza, tohoto bych nebyl ani já schopen

anonym
Míša a paní Jana 0 30.06.2012 09:45

Míša je šikovné a hodné děvče, možná ji teprve život naučí, jací lidé jsou. Také by mě zajímalo, zda paní Jana pracuje, protože pořad byl natočený na jaře, ale moc tomu nevěřím. Myslím, že jí tento způsob života vyhovuje a v pořadu se vyjadřovala dosti důležitě, tak se divím, že si sama neporadila. Oběma přeji jen to nej.

receptík
Projel jsem narychlo cca 5 30.06.2012 08:22

Projel jsem narychlo cca deset komentářů a vidím, že po půlnoci do pěti ráno sem píše opět ta husa pod několika nicky. Možná by jí sebevražda prospěla, hlavně ať se povede, okolí bude mít klid. Tato osoba trpí maniodepresivními stavy a pořad Prostřeno je pro ni jediná životní náplň. Doufám, že se zde v září ta maniačka neobjeví. Ostatním slušným, kteří chtějí diskutovat o vaření a "nevraždí" soutěžící, přeji hezké prázdniny a hlavně nezapínejte TV!

anonym
nenapadlo vás třeba, že 30.06.2012 16:47

nenapadlo vás třeba, že někteří lidé v noci nespí? Nebo jsou úplně z jiného koutu zeměkoule ? A mimochodem než budete někoho napadat z maniodepresivity, tak si o této nemoci něco nastudujte. Takhle jste jenom hlupák.

reklama