PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jarmila Malá

Jarmila vystudovala Střední školu technickou v Dačicích, obor obchodně-podnikatelská činnost. Pracovala jako dělnice ve výrobě jističů do domácnosti. Nyní je na rodičovské dovolené s Pavlíkem a Natálkou, žije s přítelem na statku ve Studnicích, kousek od Jindřichova Hradce.

V budoucnu by se chtěla věnovat práci v nějakém ekonomickém oboru. Cítí se spokojená a šťastná, váží si svých blízkých. Přihlásila se sama, protože ráda poznává nové lidi. Kdyby zvítězila, koupila by něco dětem a zbytek peněz by si nechala na rekonstrukci domu.

Charakter:

Nekonfliktní, milá, spíš introvertní, melancholická.

Zájmy:

Četba, vaření, procházky s pejskem, čas strávený s dětmi a rodinou.

Vztah k vaření:

Kladný, vaří již odmala.

Chutě:

Má ráda kynuté knedlíky plněné ovocem nebo povidly.

Nesnáší:

Dršťkovou polévku. U stolu remcání a šťourání se v jídle.

Motto:

Nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř.

Očekávání:

Těší se na inspiraci v kuchyni, okouknutí jiných domovů, ráda by vyhrála.

Vaše názory

anon
nechápu oslavné ódy na Míšu 2 28.04.2014 16:07

Svou povahu předvedla jasně a nechápu ty obdivné řeči, jak je statečná, že sama vychovává dcerku. Nezodpovědně se nechala otěhotnět, jakýpak obdiv. To si spíš objev zaslouží lidé, kteří celý život prožijí s jedním partnerem, s nímž vychovají společné děti, a umí spolu i stárnout a neohlíží se po něčem hezčím, mladším, lepším, jiném . To je hodno obdivu - vydržet spolu a překonávat partnerské krize.

Martin S.
Proc to pisete pod pi Jarmilu 28.04.2014 16:43

Proc to pisete pod pi Jarmilu a ne pod tu dotycnou ?

třeba kopr
Obě stejné,Věra a Michaela, jedna za osmnáct 28.04.2014 17:25

a druhé bez dvou za dvacet.Výhru jsem přála téhle nesmělé Jarmilce i když s vítězkou jsem nakonec spokojená

Katyyyy
pořad o vaření????? 1 28.04.2014 15:10

A jste si jisti, že se stále jedná o pořad o vaření? Zajímají mne recepty, nová jídla, styl vaření a tak dále. A v tomto pořadu? Bývávalo! Dnes je tam z vaření sotva pár minut... Místo toho se dívám na něco, kde poslouchám "drž hubu"..."ty sama drž hubu"...."ty máš hnusný oblečení"....."ty bydlíš u krav" ?!?!?! To už si můžu pustit výměnu manželek. Je smutné,jak hluboko Prima nechala tento pořad klesnout.

pirátka
souhlas 28.04.2014 15:34

pravda, pravda

Marcipánek slaďoučký
Jarka 0 28.04.2014 15:01

A Jarko Vy jste se mi moc líbila, jen se více smějte. Sluší Vám to :)

Marcipánek slaďoučký
Michala 2 28.04.2014 15:00

Každá na pohled jiná Věra a Michala,v nitru úplně stejné.Jen Michala o něco nebezpečnější,protože od ní,by jste to jednoduše nečekali.Řeči o tom,že je taková jen ve hře,jsou jen řeči.Člověk na takové jednání musí mít povahu a zákeřnost si nenařídíte.A přestaňte ji KONEČNĚ obdivovat za to,jak je šikovná a dobrá,že si nechala v tak mladém věku děcko!

Marcipánek slaďoučký
Michala-pokračování 28.04.2014 15:00

Před dvaceti lety se holky vdávaly v 18 a už byly většinou těhotné,dvě děti měly během dvou let.Vždyť ty děti jsou generace všech těch mladých nyní.A obdivoval je někdo?Za krále klacka se rodilo ve 14 a ještě se makalo na poli,tak z ní přestaňte dělat nějakou hvězdu!

pirátka
souhlasím 28.04.2014 15:35

s Vámi

pirátka
Ty dvě, Míša a Věra jsou ze 6 27.04.2014 14:14

Ty dvě, Míša a Věra jsou ze stejného těsta, hloupost, arogance a podlost. Míši mi nebylo vůbec líto, ten odchod byla jen hra na city, součást taktiky. Den předtím se obula do Věry, která kritizovala vaření (o tom ten pořad by snad měl být), a Míša ji urážela kvůli oblečení. Na hrubý pytel, ještě hrubší záplata, to měla od primitiva čekat. Ale ona sama nemá shůry dáno a podcenila soupeřku. Obě jsou stejné ubožačky a myslím, že si ani jedna neuvědomila, jak jsou trapné.

reklama