PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jarmila Váňová

Prostřeno III - 1.3.2011 Jarmila Váňová Foto: Prostřeno III - 1.3.2011 Jarmila VáňováFoto: Prima

Před důchodem technička na výstupní kontrole pobývala dva roky v Rakousku. Rok pracovala jako au pair ve Vídni, pak pomáhala jedné paní.

Dvojnásobná maminka a pětinásobná babička ráda cestovala, dnes se věnuje spíš zahrádce kolem svého rodinného domku a pejskovi. Vloni si dělala jezírko. V Dříňově bydlí od narození. Peníze z výhry by rozdělila mezi vnoučata.

Charakter:

Veselá, upovídaná, kamarádská, společenská.

Vztah k vaření:

Kladný, vaří českou, občas čínskou kuchyni, ráda peče a dělá zákusky. Někdy improvizuje a vymýšlí nové recepty. Pomáhala na svatbách. Dívá se na všechny pořady o vaření a recepty pak zkouší v praxi.

Chutě:

Není vybíravá, ale francouzská ani italská kuchyně jí moc nejedou. Zdravou stravou se netrápí, zeleninu sice pojídá, ale dá si k ní ráda maso.

Nesnáší:

Některé luštěniny a mlaskání u stolu.

Motto:

Jez do polosyta, pij do polopita!

Očekávání:

Pobavení a poznání nových přátel.

Vaše názory

kerim4
Paní Jarmila 1 09.03.2011 21:57

Chování,narážky,vtíravost paní Jarmily vůči mladíkovi bylo velmi nechutné,neslušně,ba přímo hnusné,ani její vysoký věk jí neomlouvá.Už by měla mít rozum a chovat se přiměřeně ke svému stáří. Lituji její děti,ty se musely stydět,že mají takovou maminku,babičku.Asi máme každý jiný žaludek,ale její prezentace byla k pláči, ne k smíchu.

kurioko
tady je někdo puritán 01.02.2012 14:23

neřekla nic neslušného, je trochu rozverná, ale neobtěžuje a navíc je s ní sranda.
Tak nezáviďte.

anonym
Vážení diskutující. Paní 0 05.03.2011 16:11

Vážení diskutující. Paní Jarmila ve snaze rozproudit zábavu byla asi příliš bodrá. Paní Eliška bodovala nespravedlivě a chtěla vyhrát. Ale kritika některých z vás je také neúměrně sprostá.

Kolda
Za tuto paní ve zralém věku, mně bylo trapně, 0 05.03.2011 13:50

ale jen trochu. Ona to jistě brala dobrosrdečně, jen jí malounko chyběla sebereflexe. Co naděláte, člověk se v určitém období začíná vracet do mladých let a neuvědomuje si, že už jsou pryč. V podstatě mně nevadila, Markovi víc, ale časem se ukázalo, že není tak plachý jak na první pohled vypadá.

Konstánc
Tak už dost!!!!!! Kritiky 0 05.03.2011 12:41

Tak už dost!!!!!! Kritiky bylo již přesmíru. Co takhle se zamyslet každá nad sebou? Vaše komentáře jsou tak sprosté, že paní Jarmila je se svým chováním oproti vám dáma. A to je co říct, protože se opravdu chovala nepřiměřeně dané situaci. Chápete, vážené dámy??
Každopádně, paní Jarmilo, vypadáte na svůj věk skvěle. Možná proto zapomínáte na svůj věk a diblíkujete, to nedělejte. Proto vás zde dámy kritizují tak velmi zaujatě.

Adalim
Jsem čecháček, jsem babička, 1 05.03.2011 10:24

Jsem čecháček, jsem babička, "srandu" znám a mám ji ráda, ovšem pokud je vtipná, to co předváděla paní Jarmila sice byl pokus o "srandu", ale nějak nevyšel. Možná, kdyby ten mladík měl smysl pro "srandu", tak se doplňují a mohlo to vypadat jinak, jako opravdu ta legrace.

daniely
Myslíte si, 07.03.2011 19:40

že ,,ten mladík,, neměl smysl pro humor? Podle mého byl hlavně slušný a choval se uctivě ke staršímu člověku. Mně ho bylo spíš líto, nejenom, že byl mezi samými ženskými, ale takovýto zvláštní atak od dámy, která by mohla být jeho babičkou... Jarmilku neodsuzuji, ale její chování by mi příjemné nebylo.

MADLENKA
BÁBINKA 0 05.03.2011 03:02

BÁBINKA JARMILKA ASI MĚLA CHLAPA PŘED 50 LÉTY A NEMŮŽE NA TO ZAPOMENOUT VOŠMATÁVAT MLADOCHA KTERÝ BYL RÁD ŽE DÝCHÁ VĚŠET SE MU NA KRT JAK SLONICE NA OSIKU NO NEVÍM BABI TROCHU ÚCTY A ODSTUP BY VÁM SLUŠELO LÍP JASNÝ HAREŠMĚNT ALE V TOMTO VĚKU BRRRRRRRRRRR JO K JINÉMU DĚDKOVI NIC PROTI ALE TOHLE,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

4.3.
Bábinka ? 1 04.03.2011 21:29

mrzí mě, že se nedozvím, co na svou bábinku říkají její vnoučata. Fuj!

B
Bábinka byla velice skvělá,a 04.03.2011 22:31

Bábinka byla velice skvělá,a vnoučata mohou být pyšné na svou babičku

reklama