PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jaroslav Kadlečík

REPRÍZA: Pan Jaroslav z Havířova se vyučil na středním odborném učilišti jako zámečník. Od roku 1989 pracuje jako školník a ženatý je už 33 let. S manželkou mají tři dospělé dcery.

Jaroslav je v manželství stále šťastný, prý si nemá na co stěžovat. Do pořadu ho přihlásily jeho ženy - nemladší dcera a manželka. Bydlí ve služebním bytě v přízemí školy, kam také pozve svoje hosty. Pokud by vyhrál, odjel by s manželkou na vysněnou dovolenou k moři.

Charakter:

Tvrdohlavý, šikovný, zábavný, společenský, tolerantní, prý charismatický

Zájmy:

Cestování, focení, počítač, četba

Vztah k vaření:

Vaří rád a nejradši ze všeho experimentuje a hlavně griluje.

Chutě:

Má rád maso, ryby, tatarák i sladké. Většinou sní skoro vše.

Nesnáší:

Rajskou omáčku a koprovku.

Motto:

Žij a užívej!

Očekávání:

Výhra, zábava a nové zkušenosti do života. Rád by poznal i dobré lidi, ze kterých by mohli časem být i přátelé.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Pracovní úraz

 

VIDEO: Malý Arab

 

VIDEO: Gumová panenka

 

VIDEO: Vlasy

 

VIDEO: Aby se nerozplynuly

 

Vaše názory

Anonymos
Reprízy 2 02.01.2014 11:42

pravidelných pořadů jsou každý rok v období Vánoc, takže nic překvapivého...mně osobně je to šumák, buď sleduji, nebo vypnu. Tuto možnost volby má každý.

janiusa
Je jej Sumak za 20 haliru 02.01.2014 12:06

ja mam na nej chut a Vitacid za korunu v cukrarnrne, ani nemluvim =( Skoda =(

tazatel
huso, jsi jak male decko z 03.01.2014 10:34

huso, jsi jak male decko z pomocne skoly. Slez si z kabelu.

janiusa
To Bily Tesak 4 02.01.2014 10:40

Mne neomlova nic ze pisu chyby! Mne samotnou to velice mrzi. Cesky jazyk znam, ale chybu po sobe nenajdu. Holt mi to proste nejde. Ale zadny clovek neni dokonaly =)
Zdravim a preju hezky novy rok =)

tazatel
janihuso, Tebe nelze omluvit 03.01.2014 10:32

janihuso, Tebe nelze omluvit v zadnem ohledu. Ty padni na kolena a denne stokrat dekuj skutecnosti, ze jsi coby emigrantka provdana za toho sveho USA zoldaka {myslim, ze je na vyplatni pasce US NAVY}, protoze jinak bys na zivobyti nemela ani tam ani tady. A neurazej svymi chorymi vyplody byvale spoluobcany a nasi vlast.

střihoruký Edvard
tazatel 03.01.2014 16:55

a co jsi ty? Blbeček jak vyšitej. Ta Janiusa je aspoň slušná a naši krásnou,rozvinutou kapitalistickou společnost a slušné lidi neuráží. A kdyby chtěla, měla by,ty českej vole,začít u tebe.Jasný?

tazatel
strihorukej Edvo, Ty uz mas 03.01.2014 17:19

strihorukej Edvo, Ty uz mas take dost. Vzdelavej se, ale vlastne ne, ono by Ti to ani trochu nepomohlo ! Krasnej kapitalisto, vis co jsi ? Ani to radeji nechtej slyset! Mas to v te sve hlavince strasne moc pomotane. Mas ji na dve veci.

střihoruký Edvard
tazateli 03.01.2014 17:32

tímto přiblblým psaním jsi jen potvrdil,jak jsi hloupý.
Opravdu.Své rady si nechej,když sám nevíš, k čemu tu svoji hlavu máš.Až dostaneš rozum,tak si pohovíš.Já jsem ale skeptický Edva.
Proti Janiuse jsi břídil.

Mariela
kapustička 12 01.01.2014 13:58

Máš pravdu, za "komoušů", byly fronty na banány, ale také byly plné fabriky lidí, kteří si mohli vydělat a za to taky celkem dobře žít.... za "kapitalistů", polorozpadlé fabriky, prázdné a vykradené. Spousta nezaměstnaných, bezdomovců, nespokojených lidí... a programy v televizi jen ty, které se vytvořily za těch "komoušů"....

kapustička
Mariela 01.01.2014 17:26

Přesně tak,jen bych ještě dodala,že se na ně dívají z paneláků,které postavili zase ti komouši.A kdo nebyl líný,snadno postavil domek díky nevratné půjčce.Já se jich nezastávám,v nejbližší rodině u nich nikdo nebyl,ale byly jistoty práce a výdělku.Dnes s námi šéf kapitalista vytírá podlahu ani nepípnem,aby bylo na nájem v tom paneláku.

reklama