PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jaroslav Vlk

Jaroslav je rozvedený a žije s přítelkyní. Žil se svojí dcerou, která bohužel před necelými dvěma roky v devatenácti letech zemřela. Jaroslav se vyučil jako číšník a poté si dodělal maturitu.

Pracoval jako číšník, provozní vedoucí v restauraci a podnikatel – přes sezonu měl pronajatou restauraci za Prahou a nyní je bez práce, píše knihu o své dceři – kdyby vyhrál, peníze by použil na vydání této knihy. Pořad Prostřeno! s přítelkyní rádi sledují a Jaroslav si chtěl vyzkoušet, jaké to je se zúčastnit. Rád poznává nové lidi a jejich kuchařské dovednosti. Jeho dcera měla pořad Prostřeno! také ráda a Jaroslava občas popichovala, aby se přihlásil.

 

Charakter:

Sám sebe popisuje jako pohodového a přátelského chlapa, který je často veselý. V poslední době na něj občas přicházejí různé deprese a smutek, za které může smrt jeho dcery.

Zájmy:

Doma mají kočky, jsou doma jejich rodinní mazlíčci. Rádi s přítelkyní jezdí na různé výlety a na chatu. Jaroslav má rád sport a v zimě jezdí na hory lyžovat. Čte různé knihy o historii a volný čas věnuje psaní knihy, která je o smrti jeho dcery.

Vztah k vaření:

Vaří velice rád. Jaroslavova přítelkyně dobře vaří a peče, takže se stále od ní učí nové recepty. Rád připravuje českou kuchyni. V poslední době se s přítelkyní učí a zkouší italskou kuchyni.

Chutě:

Má rád skoro vše, když je to dobře a chutně připravené. Nejraději má steak ze svíčkové.

Nesnáší:

Moc nemusí mořské plody. Nesnědl by extrémní jídla, jako jsou housenky a hmyz. U stolu mu vadí jen nepříjemní spolustolovníci.

Motto:

Člověk potřebuje ke svému štěstí jiného člověka.

Očekávání:

Doufá, že se mu podaří všechna jídla připravit dobře a bude hostům chutnat. Rád by poznal pohodovou partu lidí, kterým nepůjde pouze o výhru, ale také se dokážou pobavit.

 

Vaše názory

kachena
melírovanej blbec s obrovským 1 31.03.2015 21:54

melírovanej blbec s obrovským prstenem, kterej vůbec neumí vařit, hlavně že ostatním pohaněl co se dalo

Anonym
Máte pravdu! 10.04.2015 11:58

Máte pravdu!

Petr-Jižní Čechy
Pokazil co mohl,ale pořád 0 31.03.2015 11:59

Pokazil co mohl,ale pořád lepší než celerový pudink paní Ivany.

AnonymBABČA
Proboha jak může takové 0 28.03.2015 10:30

Proboha jak může takové nemehlo kritizovat jídlo které by nezvládl.Nezvládl ani tu svou patlaninu.

Staník
Tak nejen, že je to největší 1 27.03.2015 23:26

Tak nejen, že je to největší kuchařský paplal, ale taky největší podrazák, terý hodnotí nejméně. Kolik bodů by si musel dát za svou paplaninu a to ještě neuvařil vše co měl. Jemu dávali za 6 a on, který by se měl před ostatníma hluboce poklonit a prosit za odpuštění Primu, že zbytečně vynaložila na jeho natáčení nemalé náklady, dává za 4. Hanba by ho měla fackovat.

Kritička
No a tebe by Staníku měla 28.03.2015 00:36

No a tebe by Staníku měla taky hanba "PAPLAT" ty PATLO!!!!!!!!!

anonymPrdlajs
Nitas/na stejném místě ještě 4 27.03.2015 22:36

Nitas/na stejném místě ještě něco:-) :-) :-) Pane Jaroslave, vy se držte,tak trochu vím,co prožíváte:-) :-) :-)

Nitas/
AP - ano, tam! 27.03.2015 23:15

AP - ano, tam!

Anonym
Prdlajz, nechlastáš už nějak 28.03.2015 06:11

Prdlajz, nechlastáš už nějak moc? Jen pro tvoji informaci, ty symboly na konci věty, které používáš, jsou symboly smíchu, úsměvu, takže ty se směješ tomu, co pan Jaroslav prožívá? Je to s tebou ještě horší, než to původně vypadalo:-)

anonymPrdlajs
Anonyme,proč myslíš,že je 31.03.2015 08:44

Anonyme,proč myslíš,že je kazdý kromě tebe debil? A pokud si to myslís je o mně,je to tvoje věc.Ale jen pro zajímavost-celý zivot pracuji s lidmi a věz,že i špatné zprávy přijímají lépe od člověka pozitivně naladěného.Zarputilý a negativní clověk takovou práci ani nezvládne.Takže ano,budu dál používat symbol úsměvu i při komunikaci s nepříjemným člověkem.

reklama