PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jaroslava Dovhunová

Prostřeno III - 11.4.2011 Jaroslava Dovhunová Foto: Prostřeno III - 11.4.2011 Jaroslava DovhunováFoto: Prima

Vdaná Jaroslava pracuje jako prodavačka v lahůdkách a čtrnáctiletou dceru Lucii vychovává v rodinném domě v Radonicích u Kadaně. Ráda se prochází s fenkou Agie.

K účasti v oblíbeném pořadu ji ponoukl manžel. Jarka prý svou pořádkumilovností otravuje celou rodinu. Výhru by věnovala na úpravy bytu. Na soutěž se připravovala, menu vyzkoušela na nejbližších.

Charakter:

Jarka je pořádkumilovná, akurátní, hodná, upřímná a spravedlivá, ale i nervózní.

Zájmy:

Baví ji vaření a domácnost.

Vztah k vaření:

Vaří moc ráda, a hlavně ráda zkouší nové recepty.

Chutě:

Miluje italskou kuchyni (těstoviny, omáčky a sýry).

Nesnáší:

Nejdou jí pod nos játrové knedlíčky, vnitřnosti, zabijačková polévka, jelita a krvavá tlačenka. U stolu nesnese televizi, hlasitou hudbu, řešení nepříjemných témat a mlaskání.

Motto:

Můžeme být šťastní i s tím, co máme.

Očekávání:

Zkušenosti, poznání nových lidí, chutí a receptů. Chce si dokázat, že to zvládne.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEO:

Ústecký sestřih - přehrajte si video ZDE

 

Vaše názory

Jana J.
Jarce jsem to strašně moc 0 19.08.2011 14:03

Jarce jsem to strašně moc přála a jsem ráda, že taková sympatická paní vyhrála.

Jana Koláčková
Gratuluji Jarce 1 22.04.2011 11:55

Jarko, byla jste prima.

Je to nefér, uzavřít diskuzi, když ještě bude vařit další účastník.
Že je Jiřík jednička, jak si myslí on a ostatní nesouhlasí a kritizují jeho omezené a ubohé chování, není útok na žádnou rasu. Ale na zakomplexovaného a namyšleného hlupáka, který se ani chovat u stolu neumí !

anonym
Uzavřená diskuze v př. týdnu 22.04.2011 17:10

je velmi nefér vůči Markétě a Helence, oni nemohou za to,že "vyfasovaly"do svého týdne exota Stojku.Může za to ten , kdo ho vybral při castingu ze všech uchazečů,tak proč trestáte diskutující uzavřením diskuze?S negativní reakcí lidí jste, pokud jste soudní, museli počítat!!Jak k tomu přijdou ženy v příštím týdnu! To je diskriminace!!

mai
Dobrý den 2 18.04.2011 08:44

gratuluji k vítězství, bylo u Vás fajn. Nevšimla jsem si, že byste byla chudinka, byla jste fajn po celou dobu.Jediná chudinka tam byla bohužel paní Kateřina, která chtěla být neustále "na výsluní". Má a bude to mít z tohoto důvodu v životě těžké. Doufám, že výhru užíváte v pohodě a klidu. Přeji pěkné velikonoce a hodně štěstí v životě.

Alena Pastvová
prostřeno 18.04.2011 17:53

Dobrý den paní Jaroslavo,
taky Vám moc gratuluji k vítěství. Moc jsem Vám to přála byla jste mi ze všech soutěžicích nejsympatičtější.Přeji Vám a Vaši rodině pěkné velikonoce a hlavně hodně zdravíčka.
S pozdravem Alena Pastvová

Alena Pastvová
dotaz 18.04.2011 18:00

Dobrý den paní Jaroslavo,
moc gratuluji k vítězství. Moc jsem Vám to přála byla jste mi ze všech soutěžicích nejsympatější. Ale podle výrazu paní Kateřiny jsem usoudila,že si myslela že to vyhraje ona.Strašně namyšlená paní to byla.Přeji Vám a Vaši rodině pěkné velikonoce a hodně zdravíčka.
S pozdravem Alena Pastvová

evelyna
Paní Jarko, 2 17.04.2011 12:13

nic si nedělejte z toho, že nemáte co na sebe a že si toho lidé všimli. Já jsem si např. vůbec nevšimla, co jste měla nebo neměla na sobě, ale všimla jsem si, jak jste byla milá a příjemná, což se zase nedalo říck o těch, a zvláště o jedné, která co na sebe má. Není důležité, co máte na sobě, ale co v sobě. (Tím ovšem nemyslím v žaludku.)I když je příjemné, když se člověk nastrojí, není to to hlavní. Tak si užijte nových riflí a mějte hodně štěstí v životě.

anonym
Evelína 12.13 17.04.2011 16:04

Lépe jste to napsat nemohla. Jaruška zaslouženě vyhrála a také spravedlivě hodnotila Janu.
Mějte se obě moc hezky.

mišmaš
pani jarka je určitě přijemna 19.04.2011 17:23

pani jarka je určitě přijemna pani a určitě umi vyborně vařit ale ta polevka s kusy masa a cele zeleniny to chtělo přibor ne?

Lenka N.
Paní Jarko, páteční díl jsem 0 17.04.2011 11:38

Paní Jarko, páteční díl jsem viděla bohužel až dnes, byla jsem pořád v práci. Když jsem zjistila, že jste vyhrála, měla jsem obrovskou radost. Jinak jste mne inspirovala, farmářské řízky chci také udělat doma, je to velmi zajímavý a myslím že výborný recept, velmi děkuji za obohacení :)
moc ráda zkouším nové věci a všimla jsem si, že Vy také. Už od začátku jste mi byla nejvíc sympatická. Výhru si ve zdraví užijte :)
Já bych neměla na to se přihlásit, i když doma mi mamka i přítel říkají, že vařím výborně, ale nebyla bych schopná asi pohostit tolik lidí, aby jim nic nechybělo a tak. No a taky bych byla asi šíleně nervózní, vše bych spálila a podobně, což se Vám nestalo.
Takže klobouk dolů!

reklama