PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jaroslava Klvačová

Paní Jaroslava je léta v důchodu. Dříve pracovala jako aministrativní pracovnice, vedoucí střediska plavání, vedoucí prodejny i restaurace. Obývá podkroví rodinného domku v Blažovicích.

Před dvěma roky onemocněla, je po operaci žaludku. Po chemoterapii a ozařování ji trápí také silná osteoporéza. Je podruhé vdaná. Z prvního svazku má dvě dospělé děti, s druhým manželem má třiadvacetiletého syna a osvojili si děti z dětského domova. Jaroslava je také šťastnou babičkou šesti vnoučat. Do pořadu ji přihlásila dcera, které u maminky chutná.

 

Tak tento týden bude trochu překvapivý...a do toho veganské pochoutky? Co vše se tento týden bude dít již nyní zde!

 

Charakter:

Klidná, nekonfliktní, pracovitá. Miluje svou rodinu.

Zájmy:

Rodina a práce na zahradě.

Vztah k vaření:

Kladný, je zvyklá vařit pro hodně lidí.

Chutě:

Nejvíc si pochutná na srbském žebírku s hranolky.

Nesnáší:

Bílé polévky, mořské plody. U stolu jí vadí rýpání v jídle.

Motto:

Žijme, pokud to jde!

Očekávání:

Obává se, že kvůli Prostřenu ukáže dětem, že není tak dobrá kuchařka, jak si o ní myslí.

Vaše názory

Alena60
Škoda, paní Jaroslavo, 0 20.11.2013 22:58

stálo Vám to za to jen kvůli závisti ze sebe udělat takovouhle ženskou? Není Vám z toho zle? Litovala jsem Vás zpočátku, ale to byla chyba! Myslíte si, že jste lepší, když máte problémy? Proč? Každý jsme svého štěstí strůjcem. Z rádoby hodné babičky se stala závistivá baba...

Bazalka
Jaruška 1 16.11.2013 23:59

Já si o paní Jarce nemyslím nic špatného myslím si, že je to moc hodný člověk, který vychoval 5 dětí a ted se stará o syna a je sama nemocná. A to, že se jeden den podle Vás nechovala dobře na tom nic nemění. Bodovala pod svého uvážení a kritiku vždycky říkala hned a ne až do kamery. Já jsem jí fandila, myslím, že je to hodná babička.

MíšaZ.
Já si taky myslím, že to je 21.11.2013 11:32

Já si taky myslím, že to je moc hodná paní a řekla bych i spravedlivá, mluvila na rovinu a myslím, že narozdíl od paní Moniky, z které závist jen číšela, neměla důvod taktizovat. Že mi všechny hned musíme odsoudit:-( Na základě takového pořadu, ještě přece člověka nemůže znát, abychom tu psali taková silná slova.

Anonymo
Poznámka, 2 11.11.2013 11:24

že Filip se má ještě hodně co učit, teda zrovna od paní Jarky seděla !!! Ale na druhou stranu se tím potvrdilo pořekadlo "co se v mládí nenaučíš, ve stáru už nedoženeš".

Skočdopole
slípka 12.11.2013 09:57

Od kohopak jsi se učila slípko vařit?To pak když vidíš, že někdo něco dokáže, umíš pěkně kopat.Hodně štěstí slepice!

Čtyřlístek
brr Jaruna 14.11.2013 15:19

Není mi stále jasno, proč tato baba se hlásí do tohoto pořadu, když je zlá, nic neumí, prostředí k tomu nemá, prostě nemá co předvést, proč leze před obrazovku?

udivená
pár do džezu 0 09.11.2013 20:33

Monika a Jaroslava v pátek, nejen hodnocením, ale i postavama :-))

Aleachim
Bože 2 09.11.2013 17:36

Jaroslavo, myslela jsem so o Vás do pátku, že jste spravedlivá dobrá duše. Ale to co z Vás lezlo u Filipa.....závist z Vás i Moniky přímo stříkala.
A pak že si ze stáří máme brát příklad.

JARDA FOUSEK:-
HRŮZA 10.11.2013 11:21

TEDA KLVAČOVÁ, TA ZÁVIST Z VÁS JENOM ČIŠELA, NÁDOBÍ JSTE MĚLA ŠPINAVÝ, VOKOLO KUCHYNĚ SAMÁ ŠPÍNA, TEDA JSTE EXPERT A JEDOVATOST, HRŮZA, NEUVĚDOMILA JSTE SI ASI, ŽE JSTE ŠKRABOŠKA A ZÁVIDÍTE DRUHEJM TO DOBRÝ, KTERÝ U VÁS NIKDY NEBUDE, FUJ JE NÁM VŠEM Z VÁS NA BLITÍ.

Anonymous mouse
JOp to je pravda... Ošklivá 10.11.2013 16:13

JOp to je pravda... Ošklivá česká vlastnost Jaruno... Styď se... Ve zbytku svého života se nevyšplháš na úroveň slušného člověka... Je mi zle...

reklama