PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jaroslava Kykrychová

Prostřeno - 29.4. - Jaroslava Kykrychová Foto: Prostřeno - 29.4. - Jaroslava KykrychováFoto: All

Bývalá recepční je momentálně na mateřské dovolené. Žije sama s dcerou Nelinkou, které nejsou ani tři roky.

 

Bydlí v malém panelákovém bytě. Ostatní soutěžící ji podezírají z taktizování, ona je ale spíš nesmělá, i když si jako hostitelka věří. Poprvé bude vařit pro větší počet lidí.

Charakter:

Stydlivější a skromnější typ. Bude se snažit uvařit co nejlépe, je bojovná, ale není dravá. Vadí jí neupřímnost, přetvářka a faleš.

Zájmy:

Práce, nyní je ale hlavním koníčkem její dcera. Ráda stěhuje nábytek a maluje stěny. S Nelinkou chodí na procházky, dívat se na ranč na koně nebo se jen tak projít po vesnici.

Vztah k vaření:

Kdyby měla pro koho, vařila by pořád. Je všestranná a ráda zkouší nové věci. Umí si poradit stylem, co dům dá. Poprvé bude prostírat pro tak velký počet lidí. Upřednostňuje českou kuchyni, pokud ji ale zaujme recept, pustí se i do cizích jídel.

Chutě:

Miluje hlavně česká jídla.

Nesnáší:

Segedínský guláš. Nechutná jí kuře na paprice a ryby. Odpuzuje ji mlaskání a srkání u stolu.

Očekávání:

Od soutěže očekává další zkušenosti a nové přátele. Svůj malý byt přestaví tak, aby k sobě mohla pozvat větší návštěvu.

Motto:

Co se uvaří, to se sní – i v životě.

Vaše názory

Milion
Jarka 0 15.07.2010 21:38

Paní Jarko, co vlastně jíte? V čem se nerýpete a co je vám vhod? Tohle nejím, to nemůžu, toho se nedotknu... proč do takové soutěže vůbec jdete? Měli by tam být lidi s kladným vztahem k jídlu, protože kdo ho nemá, nemůže být dobrý kuchař. Vaše jídlo jsem sice nejedla, ale vařit bych pro vás nechtěla.

Mikitta
Medovník 0 24.06.2010 21:09

Paní Jarko, už je sice dlouho po odvysílání pořadu, ale chtěla jsem Vám poděkovat za recept na medovník. Nikdy jsem nepekla, protože v naší rodině je zákusek - maso. Zkusila jsem Váš recept a byla jsem pro rodinu za hvězdu. Nikdo nechtěl věřit, že je to tak dobré a hlavně, že jsem to pekla sama. Ještě jednou díky.

Sisi
tupá hlavo 1 05.05.2010 19:21

RE:Dobrý den Dajko.. musím reagovat na to,c o pišete. Me už to taky stve. Kolikrat jsem sem psala,ale moje prezdivka Sisi, se objevila uplne u jineho prispevku a meho bylo jine jmeno.. je to ocividne chybou tady na stránkach, pekne me to stve. kdykoliv vlozim prispevek, tak u nej neni me jmeno,ale cizí!! takze vas chapu, taky mam pocit, ze to ani nepisu já!!!

1.Nauč se psát
2.jako Sisi ,už si nenapíšeš nic.Ty jsi taková LAMA až to bolí . :)

aha
překvapuje mě, že je tedy 05.05.2010 20:11

překvapuje mě, že je tedy kuchařka vyučená a že se tam nenaučila alespoň trochu etiketu stolování-myslím tím to šťourání v jídle, pokud to nejím na návštěvě

fantomka 30
jarka 1 04.05.2010 22:27

myslela jsem si ze tato soutez je pro lidi kteri radi vari a ne pro profesionaly.slecnu Jarku znam,ucila jsem se s ni ve skole ve Svinech na kucharku.prijde mi to vuci ostatnim nespravedlive.zahrala tam jen na city nic vic.

catahoula
tak s tím hraním na city 21.05.2010 20:40

tak s tím hraním na city souhlasím..kňourat a rejpat se v jídle, to bych ji jednomu plácla.

Zbyšek Zvěd
Nevyhrálo vaření 1 02.05.2010 21:15

ale sociální cítění. To je jen návod, jak se mají chovat ostatní. Přihlaste se, zahrajte chuděrku a doufejte, že to zabere. 15 tisíc za účast + 25 za výhru už hodí slušný balíček.

anonym
pro Zbyška 03.05.2010 17:06

no a mohli by se s nima zúčastnit i Kocáb a Lejla

Sinaja
Jaruš, 1 02.05.2010 16:24

vyhrála zakomplexovaná "šedá myška".Její jídlo mne nijak neoslnilo.
Naplnit flákotu masa, není převeliké umnění, upéct medovník dle receptu, zvládne každá hospodyňka i průměrná.Jaruš sama s bodíky zacházela jako s šafránem : 5-3-8-7. Nevím, ale musela se hodně litovat, když rozplakala i p.Vojtu. Jarku, ale litovat netřeba.Má život takový,jaký si vybrala. Mnohé maminky jsou na tom v dnešní době
mnohem hůř.

anonym
Hodnocení 02.05.2010 16:42

Ani jedno menu v tomto týdnu nebylo podle mě náročné: závitky,králík,kuřecí stehna,kapr,možná se mělo ocenit vaření Barbory,protože byla "prvnička",sice mi někdy neseděla svým chováním a udělala chybu,že vařila polévku z masoxu a zmražené zeleniny,ale asi jí to tak její matka poradila,však Bára na to postupem času přijde sama,jak co vařit,cena Jarce byla udělena ze soucitu,jen vždycky porci rozkňafňala po talíři,skoro nic pořádně neochutnala,p.Vojtěcha jim taky mělo být líto,že byl mezi nima jediný chlap

reklama