PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jaroslava Kykrychová (repríza)

Prostřeno - 29.4. - Jaroslava Kykrychová Foto: Prostřeno - 29.4. - Jaroslava KykrychováFoto: All

Bývalá recepční je momentálně na mateřské dovolené. Žije sama s dcerou Nelinkou, které nejsou ani tři roky.

Bydlí v malém panelákovém bytě. Ostatní soutěžící ji podezírají z taktizování, ona je ale spíš nesmělá, i když si jako hostitelka věří. Poprvé bude vařit pro větší počet lidí.

Charakter:

Stydlivější a skromnější typ. Bude se snažit uvařit co nejlépe, je bojovná, ale není dravá. Vadí jí neupřímnost, přetvářka a faleš.

Zájmy:

Práce, nyní je ale hlavním koníčkem její dcera. Ráda stěhuje nábytek a maluje stěny. S Nelinkou chodí na procházky, dívat se na ranč na koně nebo se jen tak projít po vesnici.

Vztah k vaření:

Kdyby měla pro koho, vařila by pořád. Je všestranná a ráda zkouší nové věci. Umí si poradit stylem, co dům dá. Poprvé bude prostírat pro tak velký počet lidí. Upřednostňuje českou kuchyni, pokud ji ale zaujme recept, pustí se i do cizích jídel.

Chutě:

Miluje hlavně česká jídla.

Nesnáší:

Segedínský guláš. Nechutná jí kuře na paprice a ryby. Odpuzuje ji mlaskání a srkání u stolu.

Očekávání:

Od soutěže očekává další zkušenosti a nové přátele. Svůj malý byt přestaví tak, aby k sobě mohla pozvat větší návštěvu.

Motto:

Co se uvaří, to se sní – i v životě.

Vaše názory

Anonymous
ona ty penize vážně 0 19.07.2012 03:13

ona ty penize vážně potřebuje....a za celou vyhru si jede k móřu.....ta bude asi hodně chudá....intrikanka to je....a to jak se chovala u ostatnich, to bylo na facku...už jen kvuli tomu bych se s ni vubec nemazlil....a Denisa i když je to pekna ...., tak jako jedina tentokrát hodnotila objektivně

Kateřina M.
Přeju jí to 2 18.08.2011 17:17

Jarka mi zpočátku dost lezla na nervy, to její ráčkování je dost hrozný, navíc se strašně nimrala v jídle, já bych si na návštěvě nedovolila být tak vybíravá. Jí taky nebylo moc příjemný, když u ní Bára a Denisa jídlo odmítly, ale na ostatních návštěvách se v tom talíři jenom patlala. Jo, asi vyhrála spíš ze soucitu, ale já jí to přeju, protože by mě fakt mrzelo, kdyby to místo ní vyhrála třeba Denisa.

ex.př.
Věříte,že mě lezla na nervy 20.08.2011 14:45

Věříte,že mě lezla na nervy už dřív? V soutěži v TV nebo v běžném životě,furt je to stejné. Nad vším ofrňuje

Alberto S
Moc to prožíváte..... 30.08.2011 19:38

Moc to prožíváte.....

Eva Kratochvílová
Ilča 1 16.08.2011 14:42

Jde o vaření, né o soucit!!! Také si myslím, že není slušné neochutnat jídlo soupeřů, snad by se jí nic nestalo, protože pak nevím, proč se tam hlásila, a jó, no přece ty prachy. Asi by se děvenka divila, kdyby soupeři, řekli, že to nejedí a nejedli nic, jak by jí bylo.

bábona
na návštěvách trapná 17.08.2011 06:21

Dotklo se mne, že na návštěvách u soupeřů nejedla. Není třeba sníst celé připravené menu. Mohla avizovat, že se necítí dobře, ale ode všeho jen ochutná, aby mohla hodnotit. Dívence evidentně její soupeři dali bodíky ze soucitu. Chovala se plaše a skromně, přáli jsme jí výhru i my, diváci - ale souhlasím s Ilčou (viz níže), že by se nemohla divit, kdyby se u ní hosté ničeho nedotkli a chovali se dle jejího vzoru.

Hercules
Paní Jaroslava měla menu 0 15.08.2011 13:54

Paní Jaroslava měla menu dobře připravené, byla lehké a chuťově na sebe velice vhodně navazovalo. Její menu bych velmi ráda ochutnala, a proto si všechny její recepty vyzkouším. Vaření jí šlo velmi dobře od ruky.

Jen nechápu, že, když se stolovalo u ní, tak snědla vše, u ostatních soutěžích spoustu pokrmů neochutnala, tak nevím, dle čeho hodnotila.

Výhru jí i její dceři ze srdce přeji a doufám, že si dovolenou u moře hezky užily.

Leoš
Vojta je ňouma, ale velkej 4 12.08.2011 12:58

Vojta je ňouma, ale velkej dobrák :) Když se snaží, je vidět, že má srdce na pravém místě.
Bára je mi hrozně sympatická. Je to hodná a citlivá holka, ale rozhodně žádná chudinka ;) Moc jsem se radoval, když ve středu Denise natrhla zadek!
Na Hanku se mé názory pokaždé střídají. Denisa mi pije krev. Je to slizká, pomstychtivá a namyšlená obluda.
A Jarka... myslím, že nebude tak křehká, jak na mě působí ;)

Tenhle díl byl hodně emotivní (a to je to pořad o vaření :D), moc se mi líbil.

Johanka
Nejreálnější pohled na 12.08.2011 13:06

Nejreálnější pohled na všechny soutěžící. Souhlasím s Vámi.

A8A
ona se ta křehká chudinka 12.08.2011 13:50

ona se ta křehká chudinka dnes jídla opět nedotkne a bude hodnotit nejméně, hraje si na šedou myš a je to vypočítavá a světen protřelá krysa. Druhý Vlk!

reklama