PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jaroslava Mikešová

Prostreno - ctvrtek 24.6. Jaroslava Mikešová Foto: Prostreno - ctvrtek 24.6. Jaroslava MikešováFoto: Prima

Nezaměstnaná Jarka naposledy pracovala jako řečnice v krematoriu. Má dvě dospělé dcery, které s ní žijí ve společné domácnosti. Kocour Dominik je miláčkem rodiny, která bydlí v předělaném bytě 3 + 1. Jarka by ráda vyhrála peníze, aby si konečně mohla dovolit s dcerami první společnou dovolenou.

Charakter:

Soutěživá, veselá, upřímná, prostá. Na druhých jí nejvíce vadí faleš.

Zájmy:

Hraní na kytaru, čtení, historie, ezoterika, vaření, zahrada.

Vztah k vaření:

Ráda zkouší nové věci. Vaří od patnácti. Kromě amerických kuřecích křidélek speciality moc nemusí. Dává přednost české klasice. Také si vymýšlí vlastní recepty. Do restaurací nechodí, protože jí tam nechutná a jídlo pak musí reklamovat.

Chutě:

Nejraději rajskou a pravý hospodský guláš v chlebu, který také uvaří.

Nesnáší:

Chobotnici, které se štítí. Nemusí dršťkovou polévku a mořské plody. Oškliví se jí mluvení s plnou pusou.

Motto:

Polévka je grunt.

Vaše názory

Marcela Z Chebu
ukápnutí na prsa 0 19.07.2010 08:42

... milá Jarko, neuniklo mi...a snad ani druhým...že jste se na ta prsa pocintala úplně schválně....a moc vám to nešlo... :-) .. jak mála holka

Jana.H.
Pro Evu z Jablonce 1 26.06.2010 15:41

Evo děkuju za milý vzkaz pro Renču,doufám že to čte.Jsem její kamarádka a znám ji jako své boty.Víte on děda vlastně ani není její přímý příbuzný když se to tak vezme,je to děda její dcerky-otec otce Kerinky a toho si nikdy nevzala nejsou spolu a tak jsme se sami divili proč ho má ona a nestarají se jeho vlastní děti.Kdo se stará o někoho nemocného tak ví co je to za řeholi a jestli se někomu zdá Renča praštěná tak věřte že je dobře že je praštěná a že neřeší své starosti a těžkosti co jí život naložil alkoholem,drogama ba dokonce ani nekouří.Takže ať si tu každý píše co chce,na světě není nikdo kdo by se líbil úplně každýmu:)

Kik
Napsala jste to správně - je 27.06.2010 18:21

Napsala jste to správně - je dobře, že je praštěná. Takových by mělo být víc. A s tou péčí o dědečka - o to víc ji obdivuju, že se o něho stará, určitě to není lehké. Věřím, že se jí to všechno jednou vrátí, že bude spokojená - moc jí to přeju!
Eva

ANO
Ariel 0 26.06.2010 13:02

diskuse né diskize ano ha ha pak ,že umíte pravopis a kritizujete jiné

Altmík :-)
Rádě, Jarce, Evče i Michalovi :-) 0 25.06.2010 19:25

Ahoj, soupeříci moji :-) Tak to máme za sebou... Konečně snad všichni pochopili, že Ti Ráďo sluší mini a nehtíky a vlastnoručně vyrobené zlato a snad se smířili i s tím, že já se prdlouš narodila a jako prdlouš taky umřu, doufám, že všechny ženy po prostudování vlastních hrudníků odpustily Jarce, že tam možná nenašly to, co tam nachází Jarka denně a nepochybuju, že byla zapomenuta i bandáž žaludku a prvotní rozpaky Evči, než to rozbalila ;-) Hodně z Vás diváků se ptá, co na to říkáme, když to teď vidíme. A víte, co na to říkáme ? NIC ! Když si voláme, nebo se sejdem, probíráme která z nás tam měla větší panděro (bezkonkurenčně vedu, heč :-D !!!), kolik asi tak přidává kamera (holkám 10kg, mě ubrala :-D ...) a kdy a kde si dáme sraz na pořádnou grilovačku, aby jsme zdrbly naše děti a mužský ;-) Protože Michala, toho jste tu za nás probrali Vy, za což Vám děkujeme, ušetřilo nám to spoustu práce :-) My se teď musíme věnovat vzpomínkám na to, jak úžasně jsme se nařechtali - no ano, i s Michalem a taky plánům, co spolu prožijeme do budoucna, protože pátkem to pro nás nekončí, naší čtyřce právě cosi velkého začalo :-) Děkujeme Vám všem za to, že jste nás tak bedlivě sledovali :-)
A s Vámi holkýýý, brzy nashledanou ;-)
Vaše infantilní Renča :-)

vychcanej vlk
Tak takovej vychcánek, jako 0 25.06.2010 19:15

Tak takovej vychcánek, jako byl ten ***, v tomhle pořadu snad ještě nebyl. Zvolil strategii nízkého bodování bez ohledu na to, jestli mu chutnalo či nikoliv a ve finále mu to vyšlo. Měl by si počíst komentáře, aby zjistil, jaké je bezcharakterní, ***.

poeltca
Dotaz?! 1 25.06.2010 18:34

Dobrý den Jarčo,chci se zeptat zda jste už nevystupovala v soutěži 5 proti 5 v teamu SOKOLKY?!:-) Děkuji za odpověď

Jajka-67
JEŠTĚ JSEM NIKDE 25.06.2010 22:34

JEŠTĚ JSEM NIKDE NESOUTĚŽILA.JEN DRUHÁ DCERA BYLA V POŘADU NEPODCENUJ BLONDÝNKY.

Kik
prostřeno 26.06.2010 13:22

Renatko,
Vy jste sluníčko, z Vás sálá spousta energie - přeju Vám, ať Vám to vydrží po celý život! Jste moc fajn a taky mě dostalo, jak se staráte o dědečka - to by každý nedokázal. Mějte se hezky!
Eva z Jablonce

Ariel
neumí pravopis 1 25.06.2010 18:02

Sorry, nechci se této paní dotknout, ale když chce psát například třeba sem do této diskuze, možná místo čarování by se radši měla jako první pořádně naučit pravopis.

reklama